Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Купешки CD player с Bluetooth Hands free


ferrarko

Препоръчано мнение

Здравейте.

Някой сменил ли е заводското аудио с "купешки" CD player с Bluetooth Hands free?

Или да имате наблюдения от някой ваш познат ?!

Говоря за "стандартен" плеър като този от картинката, а не за тези с тъчскрийн !

PIOFHS700BS.jpg

Плеърът от картинката е случаен, само за пример!

Относно Hands free функциата ме интересува:

-как е качеството на разговор ?

-дали може да се използва заводският микрофон?

-дали микрофона който върви в комплект с купешкото CD е по-добър от заводския ?

-как е управлението ?

 

Също така как е положението със свързването/сдвояването чрез кабел м/у смарт-телефона и плеърът, за слушане на аудио?

 

Нали не ми работи хендс фрито и вместо да купувам ново( :mitsu-smiley: цена 1000лв.) или втора ръка, което не се знае до кога ще работи, обмислям да сменя заводското аудио и да модернизирам мултимедийните функции на Lancer-a.

Другата причина която ме кара да поставя подобно аудио, е че заводското хендс фри не беше от най-добрите и особено ме дразнеше как когато набирам някого и като ми отворят минаваха няколко секунди в които не се чува нищо и хората отсреща затваряха!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Говориш ми за стандартна хендсфри слушалка, нали?

Такава слушалака е най-лесното и евтино решение, но трябва да си я закачам за ухото и да следя дали е заредена батерията. Има си и +, че ако съм с друг човек в колата, докато говоря няма да чува разговора!

А с такова CD ще модернизирам малко колата и мисля това да и е последната глезотия! Вече сериозно мисля за нейн заместник!

Никой ли няма опит с такива CD-та?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз взех у-во което е още една алтернатива. FM трансмитер с вграден блутут. Става за разговори и за слушане на музика. Учудващо добро е качеството на музиката пусната от телефона през блутут трансмитера. На самото у-во има устройства за вдигане и затваряне. Не е лош вариант за проба а и не е скъпо ако случайно не си доволен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Говориш ми за стандартна хендсфри слушалка, нали?

Такава слушалака е най-лесното и евтино решение, но трябва да си я закачам за ухото и да следя дали е заредена батерията. Има си и +, че ако съм с друг човек в колата, докато говоря няма да чува разговора!

А с такова CD ще модернизирам малко колата и мисля това да и е последната глезотия! Вече сериозно мисля за нейн заместник!

Никой ли няма опит с такива CD-та?

Е, много елементарно би било. Не, предлагам нещо друго:

http://handsfree.bg/jabra-freeway

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

Аз ще споделя моят опит с купешко радио от същата марка като на снимката само , че е "сингъл дин" и е монтирано в предишният модел Лансер. Блутут работи много добре, качеството не е идеално, аз чувам супер, но от другата страна казват че чуват с леко ехо и някак си малко забавено. Това може да се дължи на факта , че съм монтирал микрофона зад огледалото и е насочен надолу а не точно срещу мен, много е важно къде ще бъде монтиран микрофона, ако ти имаш вече оригинален който може да се закачи за радиото може би да има по добро качество. Та това Пайнер радио е готино, свързва два тела едновременно, като може да слушаш музика от тела а от друг тел да получаваш обаждания и радиото си управлява всичко само. Имам също и Джабра мини хендсфри и за него мога да кажа , че е супер, като недостатък само е малката батерия, но ако говориш много един пълен ден държи. Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Отново повдигам темата, защото почти съм на финалната права, да си сменя аудиото с магазинско(JVC, PIONEER,KENWOOD).

За да го направя трябва да си купя 2-DIN маска/табло с която да земеня заводската и възнамерявам да я поръчам от Алиекспрес.

Та сменяли ли сте или виждали ли сте как стои такава допълнително поръчана маска?

Ако сте поръчвали споделете линк към някоя проверена маска ?

Акл някой е сложил такова радио, как е свързал кабелите? Отрязахте заводската букса на Lancer или купихте преходна връзка към ISO евробукса?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • преди 1 месец ...

Здравей колега , аз си инсталирах днес Мултимедия на китайска марка с Андроид 10.2 инча и е много по добра от всико , което съм виждал на пазара. Със всички екстри , даже можеш и тунер за тв да си инсталираш , но аз не виждам смисал като имаш интернет и андроид . Юесбитата 2 на брой са в жабката плюс букса за 4г интернет преносим. Инсалирах и камера за задно виждане за 80 лв китайска разбира се , вижда се доста добре , повече отколкото очаквах. Музиката се чувства доста по силна отпреди и като , че ли субуфера работи по равномерно . Има функция Loud , която прави звука много по отчетлив и ясен от преди , разбира се от преди разбирам от Рокфорд Фосгейт . Сега пробвах навигацията е доста добра неочаквано за мен от други Андроид устройства , който съм ползвал и продължавам с тестовете . Само още не знам как да кача снимки във форума , но работя по въпроса.

Редактирано от Stan999
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами много има за писане, за да се обясни как се качват снимки! Пробвай следното: харесай си някой пост в форума с качени снимки, натисни на бутона за цитиране и после разгледай цитата! Също така разгледай различните бутони над полето за писане, когато пишеш нещо. Така ще се ориентираш!

 

За китайските андроид плеъри съм сигурен, че има качествени, но със сигурност има и такива който ще предизвикват ядове, а не са и евтини!

Затова аз заложиш на “класически” плеър, защото е по-прост, надявам се по-безпроблемен и струва по-малко пари! Вече гледам да икономисвам за нова кола.

На мен панел+устройство за бутоните+плеър ми излезе 400лв.

Твоят андроид плеър каква цена е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами с камерата ми излезе 1100 лева със включена доставка. Отделно ми взеха 150 за инсталация , но определено си заслужава. Сега ще пробвам да разгледам за бутони за снимки над полето за писане 👍🏻

 

Аха разбрах ,че става някак си чрез Post Image и след работа се надявам да разбера как става точно 🤒

Редактирано от Stan999
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За снимки в форума ти е нужен външен сайт за качване на снимки. От този сайт взимаш линкове към качените снимки и ги поставяш в темата си. Даже сайта за снимки директно ти генерира и кода за форума, което замества използването на форумния инструмент за снимки!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добре изглежда, поздравления! Чак завиждам! Ама 1000+ лв... Не ми се дават бре... За моите 10К км. годишно... не ми се струва да си струва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, много добре изглежда! Доколкото успявам да видя панелът по-добре е паснал на таблото, в дясно доста добре, в ляво май малко бяга фугата, но като цяло доста добре.

Честито, дано да работи безпроблемно и не ти съсздава ядове!

Иначе наистина излиза по-изгодно от “марковите” предложения.

Ти ли си го поръча от интернет или го купи от магазин в Бг?

Ако си го поръчал ти, би ли дал имена и линкове към това което си поръчал?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Намира се на ул. Цар Иван Асен || и е с една година гаранция. От Китай няма как да получиш гаранция. Много съм доволен.

Даже това в сайта е с 1GB RAM, а моето е с 4GB RAM и Андроид 8. За най-сигурно проверявайте на място какво се предлага.

Редактирано от Stan999
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...