Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Батерийка на ключа - на колко години я сменяте?


Препоръчано мнение

Здравейте,

По колко години изкарвате с една и съща батерийка на ключа (т. е. на колко години ви се налага да я сменяте)?

Мерси

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На старият ми Галант батериите са на повече от 7 години и още работят. Говоря за дистанционното на алармата, за ключ нямам представа.

Редактирано от eXistenZ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На старият ми Галант батериите са на повече от 7 години и още работят. Говоря за дистанционното на алармата, за ключ нямам представа.

 

 

Щото при мен - (Лансър 2009) - батерийката в ключа е от 5 г - и се чудя дали да не я подменя планово - да не ме изненада ... И затова ми беше интересно някакво статистическо инфо

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Щото при мен - (Лансър 2009) - батерийката в ключа е от 5 г - и се чудя дали да не я подменя планово - да не ме изненада ... И затова ми беше интересно някакво статистическо инфо

зависи от две неща..

колко истинска е батерийката ,защото може да сложиш китайско менте което ще кара три пъти по малко.

и зависи колко често я щракаш. :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Аз скоро смених моята и за всеки случай си сложих една резервна в жабката за да няма кофти изненади. 5 г мисля е добър интервал за смяна, моята ако е била оригинална значи е на 10.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята е на 7 год. Капацитетът на батерията се познава, като измериш от какво разстояние отключва. Като започне да "скъсява", значи батерията "пада".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Моята батерия е на поне 6 години и за момента няма проблем. Тази на алармата обаче я сменям на всеки 2-3 години

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...