Премини към съдържание

Нови очи на галанта


svex

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

След скорошното монтиране на новите фарчета излезе лек проблем - малко по-голямо растояние между решетката и фара. Има ли това оправия или ? :)Колата в момента ще и се тегли боя ,но тенекеджиите гледаха малко учудено и нямат идея общо взето. А гледам има същото комбо фарове - броня - решетка и там е отиграна тази драма по-някакъв начин.

 

Ето и една снимка нагледно:

 

Моят сайт

 

Моят сайт

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези фарове, доколкото знам са от американския галант. Нормално е да има такава голяма фуга, просто не са за нашите таратайки. Нямам идея как да я скриеш. Брррр, сега погледнах и втората снимка....хич не е добре :icon_crying:

Редактирано от mmotors
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че си успял да ги монтираш правилно :icon_hmm: На мен ми изглежда поставен доста навътре фара дори от ръба на предния капак. Винаги има риск за кофти китайска стока, но няма ли начин да преправиш малко монтажа?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези фарове и аз помня че излизаха само за американската версия, която си е друга кола направо.

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е ,че сега гледам авансова броня и същите фарчета и няма фуга :(

Еми, на горните снимки нали фара е сложен точно на авансова броня...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми, на горните снимки нали фара е сложен точно на авансова броня...

 

 

Гледам в интернет хората са си ги наместили на авансовата броня и маска ,на мойта е сякаш една идея по навътре фара от маската. Сега освен да гледам дали няма да има опция за разпробиване някъде по захващането на фара и така да мръдне по напред фара.

Редактирано от svex
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така ще ти се отвори фуга в арката на калника, където лежи мигача. По-скоро са кълцали бронята да я поприберат малко.

 

Виж този галант какво има под фара в лявата част. Можеби нещо такова ще ти е решение за запълване на фугата.

http://articles.dashzracing.com/wp-content/uploads/2010/07/99-00-01-02-mitsubishi-galant-led-halo-projector-headlights-2.jpg

 

ПС. Може и да е оптична илюзия, ама ми се струва, че сякаш има някакъв ръб.

 

Това е щатски Галант

hqdefault.jpg

Това европейски

http://fdparts.ru/gg2_img/451_4/5.jpg

 

Виж в долния край на мигачите разликата в броните.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе от къде това желание да си направиш Галанта да прилича на Пасат Б5.5..

 

http://i1191.photobucket.com/albums/z473/KoiDragon/2011-10-23_14-29-19_HDR.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги фара не е нито от американския,нито от нашенските.Има ги в интернет сайт за 630лв. комплекта.Луфт има защото не са монтирани правилно не фаровете ,а по-скоро бронята.При мен с оригиналните си фарове си има луфт след пребоядисването на колата,но това е от некачествен монтаж на бронята.Колега препоръчвам ти да смениш майсторите,тези по-добре няма да успеят да го напаснат.Пусни и някоя снимчица със пуснати светлини да видим всички как стоят,че отдавна се чудя дали да си вземам такива,сигурно и други колеги имат същия мерак :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете са добре монтирани ,колата сега е за боя по принцип и дано се справят с драмата. Фаровете бяха на примоция 420 лв. се вързаха. Но директно смяна на ринговете с ccfl и монтаж на ксенон защото имат много прилични лупи. Сега ще кача снимки.

 

Не ми прилича на пасат хич!

 

:mitsu-smiley:

 

Моят сайт

 

Моят сайт

 

Моят сайт

 

Моят сайт

 

Моят сайт

 

Като пална ксенона нищо не снимам :D Прилича на северното сияние :icon_doh:

 

5000k рингове и ксенон.

Редактирано от svex
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо натискаш надолу,за да може да захапе зъба в канала на бронята и после внимателно назад, за да започнат да щракат щипките,които няма да е зле да се сменят, ако не са нови. Забеляза ли къде опира маската?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Открихме разрешение с майстор Любо! :) Опира във фара - леко разминаване в дупката за щипката. С леко преправяне ще стане :) Иначе колата е почти готова - нови вежди и боя и скоро снимки като я взема :) Благодарско на всички за насоките :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колега, мога ли да попитам от къде закупи тези фарове ? Аз ги гледам за 730 лв двете ...

Благдаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моят сайт

 

Въпреки всички положени усилия има разлика в американските решетки и европейките или стъклопласта е играл. Има отвор отново ,но много по-малък от преди.

Редактирано от svex
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...