Премини към съдържание

Vr4


vankomadrid

Препоръчано мнение

Намерих едно катастрофирало вр4 за 500 паунда има ли смисъл да го поправям? Лек удар от дясно.

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Намерих едно катастрофирало вр4 за 500 паунда има ли смисъл да го поправям? Лек удар от дясно.

 

Че какво чакаш?

Малко кит за 2 лв и един Cosmos Lac за 5 лв и си готов.

Седем лева пари ли са.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обратен, ама колко? :icon_thumbup:

Колега, ако искаш наистина съвети и тази тема не е просто пълнеж, дай повече инфо, или направо самата обява (никой няма да ти я открадне). И формулирай какви са ти точно въпросите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никой няма да я търси.

Ако искаш съвет за повече от 7 лв, какъвто вече получи, вместо да пишеш през мнение къде се намира, дай директен линк към обявата за автомобила.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Колега, ако искаш наистина съвети и тази тема не е просто пълнеж, дай повече инфо, или направо самата обява (никой няма да ти я открадне).

Аааа, с тези 7 лв. за отстраняване на проблемите, като нищо ще му я откраднат ако даде линк .:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ->това<- е колата, гледам е ръчка, доста са редки, може и да е конверсия.

Удара не мога да преценя колко е лош, но капак, стъкло, броня, калник, маска са за смяна - поне, за 500-600 паунда ако техническото състояние е ОК си заслужава.

Лично за мен който търси подобна кола трябва да е запознат с подводните камъни т.е. да е чел и препрочел за нея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам,доста го е нападнала кафявата смърт..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така по снимките от обявата трудно може да се констатира техническото състояние на автомобила, но на мен ми изглежда бая трудоемко да се възстанови до подобаващо състояние. Купето определено е бая зле от към ръжда, като вероятно и от долу ще е същата картинка, а може и по-зле да е :icon_crying: Според мен е удачно да се вземе за донор на силовото предаване и прехвърлянето му към здраво купе ако имаш такова :mitsu-smiley: Най-добре специалистите във форума правили такива конверсии да те посъветват заслужава ли си едно такова прехвърляне.

Редактирано от GalantDream
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Tova e saita

 

Ти от дума май не разбираш - сайта всички го разбраха.

Ставаше на въпрос да пуснеш линк към автомобила който те интересува, за да получиш някакви отговори.

Отделен е факта, дето мажеш форума с латиница.

Добре че е frantic - да ти спаси темата....

...........................

За автомобила - като гледам как гумата се е целунала с калника, няма начин да не е мръднала геометрията. Калник, маска, подкалник трябват нови. Капака може и да стане. Радиаторите изглеждат невредими. Колонката като че е поддала. Според мен, ако имаш или намериш друго купе, този екземпляр ще е добър за донор.

Като цяло - пипкава работа.

Но имаш ли свободни пари - действай.

 

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въх, колко лесно те отказаха .:D

Ей за това човек не трябва да пуска теми като реши нещо, а направо да действа .:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въх, колко лесно те отказаха .:D

 

Седем лева са си пари, както и да ги погледнеш, особено ако са ти в джЕба.

Коледа иде, харчове, това, онова.... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е решил колегата да се мята на VR4 е по-добре да си събере още малко парици и да вземе нещо в доста по-добро състояние от това. Автомобила от обявата се нуждае определено от сериозна реставрация, която заедно с процеса на закупуване и докарване може да му коства общо около 5000лв. Ако се окаже обаче, че има и скрити проблеми по силовото предаване или ходовата част може да стигне и до 10 000лв. Поправете ме ако греша с цифрите :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехее, то докато беше пред закриване темата, сега прехвърли първата критична страница.

Аз да добавя към мнението на mmotors, което е доста вярно, че тази кола, като ѝ гледам задницата, прилича да е стояла поне 2 години там без да мръдне.

А дали е тази кола, никой никъде не е потвърдил, пълна мистерия :icon_thumbup:

Редактирано от vld1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...