Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Какво направих по Каризмата днес?!


Препоръчано мнение

Привет колеги,отдавна се каня да открия тема с подобно съдържание, с идеята малко да се повиши активността в подраздела :icon_rock: (признавам си,откраднах идеята от един наш небезизвестен форум).Нека се похвалим, нека се оплачем, който каквото му е на сърце!. Все пак ако модераторите решат, моля да заличат темата! :rolleyes: И така, какво направих аз днес?. Ами смених генератора 90 А.(все още прилично работещ),но за който не намерих реле-регулатор,с такъв 120 А.,със сменени реле,и преден лагер!. Вярно, наложиха се някои доработки, започнах вчера сутринта,и завърших едва днес в 18ч. но опита се оказа успешен :icon_rock:. Освен това, искам да попитам някой поставял ли е някакъв вид ветробрани, има ли проблем с монтажа им, най-вече с автоматичното връщане на ел.стъклата в долно положение при повишено съпротивление при затваряне?. Засега от мен толкова колеги!.Споделете! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица видях една катастрофа от близо и се замислих малко за безопасността.Старата ми аптечка има основните неща вътре, но някои работи липсват и са прашни. Днес си купих нова качествена аптечка от Lidl със 44 части вътре, по DIN стандарт и всичко надписано на български и подредено с картинки за лесно ориентиране. Дано не ми се налага да я ползвам, но да я има.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добра покупка,моята аптечка си дойде с колата,не съм я отварял, да не дава Господ! Но,и да я има за съжаление много малко хора са наясно какво се прави в такава ситуация,а си трябва и смелост!.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Аз пак се изнервих на приятелката ми. Pонеже много леко затваря пасажерската врата и доста пъти се налага да я затварям аз след това. И понеже съм "много" мъж така дръпнах дръжката че я счупих. И сега се ровя и търся къде мога да си намеря дръжка за моята каризма :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз смених десния фар с друг в добро състояние втора употреба. Моят старият фар беше в окаяно състояние, прегорял рефлектор, счупени врътки за регулиране. Автоджамбазите като са внесли колата едно време са го побългарявали с някви планки с нитове и стоеше захванат само на 3 места,хлътнал и светеше нагоре. Някакъв ужасен беше тоя фар.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си смених радиатора на моята каризма щото беше протекъл,най-вероятно се е търкъл отдолу по гредата и така по мое мнение разреших един друг проблем който имах с паленето.Сега колата пали от първия път и ми се размина смяната на датчика за температурата на двигателя. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък я полирах с ръчна паста,предпазвала от атмосферни влияния.Стана ужасно замазана,отвориха се и шупличките от камъчета по предният капак.Друг път няма да правя такива неща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоест си слагал вакса, нали така. Аз съм го правил това упражнение и само здравото търкане на ръка е решението, детайл по детайл. Ако имаш дреллка с оборота продават гъби за полиране, отдавна не се занмавам с ръчен труд за такива дейности. Ефекта е задоволителен. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоест си слагал вакса, нали така. Аз съм го правил това упражнение и само здравото търкане на ръка е решението, детайл по детайл. Ако имаш дреллка с оборота продават гъби за полиране, отдавна не се занмавам с ръчен труд за такива дейности. Ефекта е задоволителен. :)

Четох на указанията-"полирайте"и нали е ръчна паста за полиране търках и с памучен и с вълнен парцал. Полирпастата навлезе в дупчиците от камъчета и те станаха бели.С времето пасата щяла да излезе и да не се вижда удряното,както беше и преди.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си купил такава вакса със сив цвят, но все не остава време да я намажа.

 

http://www.vicky.in/shopping/image/cache/data/car-care-products/turtle-wax-color-magic-silver-for-cars-300-ml-77000054-500x500.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си купил такава вакса със сив цвят, но все не остава време да я намажа.

 

http://www.vicky.in/shopping/image/cache/data/car-care-products/turtle-wax-color-magic-silver-for-cars-300-ml-77000054-500x500.jpg

Не,кутията е метална и малка.От Кауфланд е,мисля ,че пише "Произведено в Англия".Аз я дадох на комшията да я прибере и да не я виждам.Ако искаш пробвай на малка част от колата и ако ти хареса тогава цялата.На мен не ми харесва предният капак-стои мазен ,плюс многото удари от камъчета се виждат -запълни ги бялата паста.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не,кутията е метална и малка.От Кауфланд е,мисля ,че пише "Произведено в Англия".Аз я дадох на комшията да я прибере и да не я виждам.Ако искаш пробвай на малка част от колата и ако ти хареса тогава цялата.На мен не ми харесва предният капак-стои мазен ,плюс многото удари от камъчета се виждат -запълни ги бялата паста.

 

Аз моята си я оставих на майстора да ми я пастира направо цялата. За 80 лв не си заслужава мъката да я търкам цял ден на ръка. Поне според мен де. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...