Премини към съдържание

Pinninfarina


Препоръчано мнение

не се засягай, но дизайна е далеч от думата "перфектен" . лично мнение :icon_blush:

 

Моето лично мнение е, че колата наистина е перфектна отвсякъде. Нима ще кажеш, че г-н Паоло Пининфарина не разбира от дизаин?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Един подпис на калника веднага го прави по-различен :)

С какво?

 

Половината стоки в света вече са Пипинфарина - печките Горенье, Нубирата, дори Шкода Фаворит беше излязла от студиото му. Честно казано CZ3 си е готов и всеки може да му резне покрива. Това е само рекламен трик.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не се засягай, но дизайна е далеч от думата "перфектен" . лично мнение :icon_blush:

Може би ще е по-добре да го доразвиеш това твое мнение.

 

Ами най-малкото, с подписа!!! :icon_dance:

И с това, че няма покрив. И ти си прав, но дали е достатъчно? то така всеки перничанин може да се подпише под голфарата и ето ти уникат. Е, няма да е Пинин, но все пак...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моето лично мнение е, че колата наистина е перфектна отвсякъде. Нима ще кажеш, че г-н Паоло Пининфарина не разбира от дизаин?

 

това, че г-н Паоло Пининфарина разбира от дизаин не означава, че всяко негово творение трябва да е красиво, нали така?!?

 

 

 

Моето мнение е, че новия колт е провал за самия модел. не съм против малките градски колички, но кому беше необходимо да преобразят единствения хечбек на :mitsu-smiley: в това?!?? много по-добре щеше да е да продължат традицията на модела КОЛТ да е сравнително компактен хечбек с леко спортна визия, и да направят нов модел за мъника. както и да е... не искам да Ви обиждам марката, така мисля аз :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

това, че г-н Паоло Пининфарина разбира от дизаин не означава, че всяко негово творение трябва да е красиво, нали така?!?

Моето мнение е, че новия колт е провал за самия модел. не съм против малките градски колички, но кому беше необходимо да преобразят единствения хечбек на :mitsu-smiley: в това?!?? много по-добре щеше да е да продължат традицията на модела КОЛТ да е сравнително компактен хечбек с леко спортна визия, и да направят нов модел за мъника. както и да е... не искам да Ви обиждам марката, така мисля аз :icon_bye:

Огледай се около теб и ще забележиш, че в автомобилостроенето има определи тенденции и нито 1 марка не остава назад, защото така се развива бизнеса и потребителското търсене. Сравни Колта с другите марки същия клас и ще видиш колко добър дизайн има. А това, че на тебе не ти харесва, малко го е еня някой. Винаги е имало демодирани в мнението си хора, американците правят за тях едни смешни псевдоретро автомобили, възползвай се, докато все още ги има.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... Винаги е имало демодирани в мнението си хора

 

5 пари не давам за тенденции и мода, това че колта е направен по някакъв европейски модел говори само лошо за него, губи си стилът и излъчването и става една от многото пазарски колички. а пък ти щом се водиш по модните тенденции си ги спазвай и не прави забелжка на хора които имат СОБСТВЕНО мнение :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

5 пари не давам за тенденции и мода, това че колта е направен по някакъв европейски модел говори само лошо за него, губи си стилът и излъчването и става една от многото пазарски колички. а пък ти щом се водиш по модните тенденции си ги спазвай и не прави забелжка на хора които имат СОБСТВЕНО мнение :icon_bye:

Защо собственото си мнение не го задържиш за себе си? Доколкото виждам, тук никой няма нужда от него. Нима колата която караш (каквато и да е тя) е по-красива от новия Колт? Не искам да ми отговаряш, просто няма смисъл.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колта от 97ма е по изпипан отвън поне.Каkто eclipse 2g е по докаран ot 3g но пък 4g е уникален просто :first: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С какво?

 

Половината стоки в света вече са Пипинфарина - печките Горенье, Нубирата, дори Шкода Фаворит беше излязла от студиото му. Честно казано CZ3 си е готов и всеки може да му резне покрива. Това е само рекламен трик.

Шкода Фаворит е излязла от студиото на Бертоне....... :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо собственото си мнение не го задържиш за себе си?

защото имам право да си кажа каквото мисля. не се опитвам да се налагам над никого.

виждам, че с колегата rallyart7 мислим еднакво, и съм сигурен, че не сме само ние двамата.

колкото до това каква кола карам мога да заявя, че изобщо няма място за сравнение с КОЛТ-а (камо ли с новия :D ) .разберете нямам за цел да се заяждам, само изказах личното си мнение :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

защото имам право да си кажа каквото мисля. не се опитвам да се налагам над никого.

виждам, че с колегата rallyart7 мислим еднакво, и съм сигурен, че не сме само ние двамата.

колкото до това каква кола карам мога да заявя, че изобщо няма място за сравнение с КОЛТ-а (камо ли с новия :D ) .разберете нямам за цел да се заяждам, само изказах личното си мнение :rulez:

 

aз те подкрепям, уважавам самостоятелното мислене и по случайност съм съгласен с мнението - Колта е не е грозен, но в никакъв случай не е уникален и специален. Колкото е уникален един Форд, Сеат или Рено, толкова и Колта. Стока за масова употреба - като хладилник, пералня. Има ли фенове на Индезит? :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, няма нищо уникално в нещо слязло от поточна линия. Уникален е само човекът, който го е създал. И точно това исках да споделя с вас. Този човек с еднаква лекота си съчинява и самолет, и кухненска маса, и едновременно с това дава интервю, което според мен не го прави комерсиален или всеяден, а просто ужасно креативен тип със собствен стил. Едва ли ще разберете моята емоция в случая, но на един обектив разстояние няма място за рекалмни трикове. Той си спечели цялото ми уважение и симпатия, независимо дали е "съсипал" дизайна на новия Колт или го е "подобрил". За мен в случая подобна оценка е безпредметна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, няма нищо уникално в нещо слязло от поточна линия. Уникален е само човекът, който го е създал. И точно това исках да споделя с вас. Този човек с еднаква лекота си съчинява и самолет, и кухненска маса, и едновременно с това дава интервю, което според мен не го прави комерсиален или всеяден, а просто ужасно креативен тип със собствен стил. Едва ли ще разберете моята емоция в случая, но на един обектив разстояние няма място за рекалмни трикове. Той си спечели цялото ми уважение и симпатия, независимо дали е "съсипал" дизайна на новия Колт или го е "подобрил". За мен в случая подобна оценка е безпредметна.

:icon_thumbup:

 

напълно съм съгласен, по никакъв начин не искам да умаловажавам труда на човека който се е доказал многократно, просто в конкретния случай с КОЛТ-а няма нищо отличаващо го от останалите в неговия клас

 

"няма нищо уникално в нещо слязло от поточна линия" - тук ще си позволя да оспоря, има много уникални по себеси като дизайн и качества автомобили на не една световна марка. Включително и :mitsu-smiley: , лично за мен с моделите галант, евотата и ГТ-тата . Да не споменавам и мерцедес и бмв които имат десетки "уникални" модели. Поздрави :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup:

 

напълно съм съгласен, по никакъв начин не искам да умаловажавам труда на човека който се е доказал многократно, просто в конкретния случай с КОЛТ-а няма нищо отличаващо го от останалите в неговия клас

 

"няма нищо уникално в нещо слязло от поточна линия" - тук ще си позволя да оспоря, има много уникални по себеси като дизайн и качества автомобили на не една световна марка. Включително и :mitsu-smiley: , лично за мен с моделите галант, евотата и ГТ-тата . Да не споменавам и мерцедес и бмв които имат десетки "уникални" модели. Поздрави :icon_bye:

този човек е уникален и идеите са му уникални доколкото съм запознат (инфо от един член на :mitsu-smiley: клуб) и Галанта е негово творение :icon_rock: :mitsu-smiley: така че нека да успокоим топката с мненията за творенията му :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С какво?

 

Половината стоки в света вече са Пипинфарина - печките Горенье, Нубирата, дори Шкода Фаворит беше излязла от студиото му. Честно казано CZ3 си е готов и всеки може да му резне покрива. Това е само рекламен трик.

това само доказва колко е добър просто е :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, няма нищо уникално в нещо слязло от поточна линия. Уникален е само човекът, който го е създал. И точно това исках да споделя с вас. Този човек с еднаква лекота си съчинява и самолет, и кухненска маса, и едновременно с това дава интервю, което според мен не го прави комерсиален или всеяден, а просто ужасно креативен тип със собствен стил. Едва ли ще разберете моята емоция в случая, но на един обектив разстояние няма място за рекалмни трикове. Той си спечели цялото ми уважение и симпатия, независимо дали е "съсипал" дизайна на новия Колт или го е "подобрил". За мен в случая подобна оценка е безпредметна.

 

 

Нора, по-добре ни разкажи дали всъщност си се срещала може би по работа с него, или? Защото аз не казвам че нещата му са лоши, и кой ли съм аз за да ги оценявам, а че много такива вече сме виждали, имам предвид по колите тези фарове, линии и извивки ги знаем от други коли, но че са абсолютно революционни като епоха в автомобилостроенето , в това спор няма. И са хубави, по своему, само че станаха много масови... Надявам се ме разбра правилно... Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пининфарина беше в България по покана на голяма мебелна фирма, за да представи новата си колекция мебели и от името на списанието, в което работя -"Идеален дом", имахме възможност да вземем интервю. Снимките в началото са мои, а автографът е с такова посвещение след като специално уточних, че карам :mitsu-smiley: . Бих могла да постна и самото интервю, ако ви е интересно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...