Премини към съдържание

Мitsubishi lancer 2.0d


Velev954

Препоръчано мнение

Здравейте, бих искал да чуя вашите съвети относно тази кола http://www.mobile.bg...6&slink=78hh77. Доста ми харесва и бих искал да чуя мнението на хора, които разбират малко повече. Заслужава ли си да си я купя?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих такъв (първата кола в живота ми) преди няколко месеца, производство декември 2008. Но моята само на 50000 км. и държана в гараж 5 години.

 

Цената тук е по-ниска от цената, на която аз купих моята. Да не говорим, че тази тук изглежда по-високо оборудвана от моята - само тези front airdam corners (предните крилца) и side airdam (страничните прагове) общо струват по каталожни цени 1500 лв. (500 лв. предните, 1000 лв. страничните).

 

Ако купиш колата и тези предни и странични елементи не са по вкуса ти, може да се спазарим за тях. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По моите наблюдения е горе-долу надеждна, но частите са много скъпи.. дано да не ти се налага да сменяш много много, ако ще я взимаш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Двигателната част е на VW, така че се замисли какво ще купуваш. Турбо, дюзи, маховик, DPF, EGR - все скъпи части податливи към ремонт на тези километри.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Потвърдих мнението на Ликса, само махането на DPF-а ми излезе 1000лв :). Един път ремонт на турбото - 1000лв. За сметка на това, много здрава ходова част. А сега чакам и някакъв капак, където са филтрите за картерните газове и той към 400лв... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за съветите. Ще си помисля сериозно дали да купя колата.

Помисли. Но ако мислиш, че има "нормални" коли след 2008 с евтина подръжка...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Помисли. Но ако мислиш, че има "нормални" коли след 2008 с евтина подръжка...

Напълно съм съгласен, но е факт че 2008 беше преди 6 години. Кога е била евтина подръжката на кола по-млада от 6-8 години?

Така се говореше и за колите след '98-ма, после за тези след 2003-та... и така ще стигнем до 2037, когато ще говорим, че преди 15 години телепортирането е било по-евтино ;) През 1994 карах 5 годишна Тойота Камри, на която лагер на главината тогава струваше 135 $ - немислима цифра в онези времена за такава част. Сега на 8 годишната ми кола тампоните й струват почти толкова без малко. Хем искаме да караме нови коли, хем искаме подръжката им да е на цената на Голф 2. С две думи-няма как да се получи :/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хем искаме да караме нови коли, хем искаме подръжката им да е на цената на Голф 2. С две думи-няма как да се получи :/

.......радвам се че осъзнавате тези неща и си идвате на думата......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И това е така, караш по-нова кола, плащаш си за което :). Факт, че няма от тези години коли, които да са евтини за поддръжка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...