Премини към съдържание

За дизеловите галанти..?


Препоръчано мнение

Интересна тема :) моя (танка Руди) след изключване на двг перката спира и тя. Ще се повторя , но лично аз съм го прегрял 3-4 пъти , като последния път си карах още 2км в лютеницата и минах само с гарнитура няма спукана глава , няма други поразии. Не съм сигурен дали някой европейски автомобил би издържал на това :icon_thumbup: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересна тема :) моя (танка Руди) след изключване на двг перката спира и тя. Ще се повторя , но лично аз съм го прегрял 3-4 пъти , като последния път си карах още 2км в лютеницата и минах само с гарнитура няма спукана глава , няма други поразии. Не съм сигурен дали някой европейски автомобил би издържал на това :icon_thumbup: .

 

Ти си за прибиване :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам познат с мото "трябва да се тества". Дали ще кара на прекъсвач 3 минути или без масло, важно е да разбере колко може да издържи. След това ремонтира и по някое време се повтаря отново и отново. Разбира се, не го прави със скъпи возила. Не вярвам тук да има човек, който на току що ремонтиран двигател да подаде пълна газ и да я държи - разглобяване, подмяна на части - биели, лагери, бутала, сегменти... сглобява и с първото палене се дава Щялата газ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам познат с мото "трябва да се тества". Дали ще кара на прекъсвач 3 минути или без масло, важно е да разбере колко може да издържи. След това ремонтира и по някое време се повтаря отново и отново. Разбира се, не го прави със скъпи возила. Не вярвам тук да има човек, който на току що ремонтиран двигател да подаде пълна газ и да я държи - разглобяване, подмяна на части - биели, лагери, бутала, сегменти... сглобява и с първото палене се дава Щялата газ.

С първото не, ама след два часа разработка на диното :plane: пак е с щялата газ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 2 седмици ...

Ти си за прибиване :icon_doh:

 

Нямаше как просто :) трябваше да пристигна на време. За сега всичко е ток и жица , предстои му малко освежаване някой нов калник броня от в6 :) заслужил е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...