Премини към съдържание

Гласувахте ли?


  

54 гласа

  1. 1. ?????????? ???



Препоръчано мнение

Аз също смятам да гласувам, макар и да не симпатизирам никого :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 108
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Винаги гласувам, последните два пъти наказателно. Пак ще гласувам и подканвам всички с право на глас да си го упражнят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.... д...ба тяхната м.ма и гадове!

... и аз!

Гледам новините и се чудя какво се случва и какво предстои да се случва. Имам странното усещане, че някой е подал заявление за регистрация на някаво юридическо лице с име "България" ЕООД и някъде през октомври ще му излезе решението.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То така или иначе няма за кой, пък тая празна бюлетина много скъпо ми идва, така че ще се въздържа отново..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Избрано от Net-а:

"Господи, миналата година прибра любимия ми певец Майкъл Джексън, любимия ми актьор Патрик Суейзи и любимата ми актриса Фара Фосет. Позволи ми да Ти напомня, че моите любими политици са Ахмед Доган и Бойко Борисов. Предварително Ти благодаря!"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Новите - 10710918_10202036282428349_4206339207173438690_n.jpg?oh=18972cc5dab25c8351320b9db51a5fbb&oe=54B0362A&__gda__=1425367125_6a22ba188cf2e3cbfa67f6d979fa7288

 

Ами те... същите като старите .. (както се казваше в една реклама),липсват още един двама да пълна снимката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...