Премини към съдържание

Оригинални части


killer

Препоръчано мнение

Здравейте.От доста време се каня да пусна тема.Интересувам се от оригиналните ОЕМ номера на някой части.Търсих много из интернет,но уви нищо не октрих.Темата може да е полезна и на други колеги от форума,който търсят части.По-специално се интересувам от лагерите на скоростната кутия,хидравличните компенсатори,на задния мост рамената на регулиране на моста и другите тампони и т.н.Ако някой допълни още нещо ще съм много благодарен.Пробвах с търсачката,но тай като живея и работя в Германия и някой сайтове и страници ми ги блокира..Колата е Митсубиши галант 2.0 1997г. номера на рамата е JMBSNEA2AVZ000300

Мерси предварително.Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този партс каталог би трябвало да ти свърши работа.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този дано не ти го блокира цък. Пускан е поне 5 пъти само от мен между другото .. не знам как точно си търсил...

А от Германия може да си проверяваш лесно цени тук.

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много на всички за линковете.Точно това е което тарся.За цени и части аз се обаждам директно в Митсубиши.С номера на рама и точния номер на часта за 2 дена са при мен.Последно купих ексцентричните болтове за регулирането на задния мост по 9.90 бройката от там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Благодаря много на всички за линковете.Точно това е което тарся.За цени и части аз се обаждам директно в Митсубиши.С номера на рама и точния номер на часта за 2 дена са при мен.Последно купих ексцентричните болтове за регулирането на задния мост по 9.90 бройката от там.

 

Може ли да кажеш на кой звъниш и ти ги докарват за 2 дена?

Мицубиши България ли, Япония ли, Балкан Стар, Ратола или кой по-точно...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да кажеш на кой звъниш и ти ги докарват за 2 дена?

Мицубиши България ли, Япония ли, Балкан Стар, Ратола или кой по-точно...

 

Колегата нали е писал, че живее и работи в Германия - за там предполагам, че това са нормални срокове за доставка и 9.90 са ойро, а не лева (предполагам):-)

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

колегата нали е писал, че живее и работи в Германия - за там предполагам, че това са нормални срокове за доставка и 9.90 са ойро, а не лева (предполагам):-)

 

Да, вярно...:icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да за Германия това е нормален срок за доставка на повечето части.В редки случай седмица.Цената е в евро да.Днеска се обадих за рамената отзад за регулирането на задния мост,целите рамена с шарнира 97 евро на бройка направо се оцъклих.Но ще ги взимам какво да правя.Междо другото се наложи да сменям преден лагер преди 2,3 месеца и си намерих само лагер за 20 евро.Някаква измислена марка но за сега сичко е наред.Ще видим колко ще издържи.Тай като сам млад и ме валнуват шукарийките по колата сам намерил един сайт с много интересни неща поствам го тук може да си харесате нещо.http://www.go-performance.de/index.php/de . аз лично съм навит на ето този биг бреик кит http://www.go-performance.de/index.php/de/Mitsubishi-Brembo-Bremsenkit-Eclipse-D30-Galant-EA0/c-KAT119/a-P000420?sid340D38CBEA764B508157125836D88D30=01e01680df9dee962092220978c1a638 има си всичко което ти тряба главини дискове шенкели от до.Ако ви интересува нещо питайте.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Успех с махането на старите носачи отзад :icon_angel: . Продават се само тампони и за тях между другото .. предполагам сте ги срязали заедно с болтовете при махането. Номера на само тампоните не излиза като оригинален номер, но ги има и се продават като резервна част. Пиши ако това те интересува, ще ти кажат колегите номера и марката.

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...