Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

1000 лв. глоба ако ремонтираш колата пред блока


Препоръчано мнение

Иначе утре като ти падне гумата от не затегнати болтове и се претрепеш иди докажи, че Станчо вулканизатора ти е сменял гумите.
Аха, може би за да не изпадне гумата повечето гумаджии наскърцват болтовете до малко пред скъсване - с пневматичния гайковерт?

- От много време при гумаджии нося само отделни джанти и гуми - предпочитам сам да си ги завинтвам на колата.

 

Моя кола е влизала само веднъж в голям сервиз и никога няма да влезе повече.
Големите сервизи си покриват изискванията за материална база - подемници, инструменти, техника и т.н. - това са изисквания определени още от фирмата-производител. Само за специалисти май никой не им търси да покриват определени изисквания.. Редактирано от dreadx
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Законопроекта в закон не ще.се превърне, пък дори и да се, няма ресурс за съблюдаването му!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Големите сервизи си покриват изискванията за материална база - подемници, инструменти, техника и т.н. - това са изисквания определени още от фирмата-производител. Само за специалисти май никой не им търси да покриват определени изисквания..

 

Би трябвало да са със сертификати от съответната марка, специалистите които работят в сервиза, за да могат да се нарекат "оторизиран" сервиз.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрите майстори според мен са тези Ентусиастите, хора които знаят какво правят и как да го направят, работят със желание и парите които получават са един вид като награда за добре свършена работа, може да се срещнат по-скоро по малки сервизи или гаражи. В големите уж по-добрите сервизи, така наречени оторизирани, повечето им механици са 'съкати хора', идея си нямат от занаята и са само сложени там да развалят и или да се учат на хората на колите и основното за което са там е да си изкарват хляба!!! Така е не само в БГ ами и по целият свят. :icon_thumbup:

Редактирано от tonino_g3
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Забраната...за"Оргазъмът",да си човъркаш колата,било събота,неделя или пез седмицата...което е свого рода "отдушник" за човека напрегнат от служебни ,битови ,социални и тям подобнни неразбурий,би довело до рязко завишена криминогенна обстановка от всякакво естество в страната.За мен е кощунство и пряко навлизане в личното ми пространство забраната, да обгрижвам нещо(макар и неудошевен предмет)през свободното си време,с или без нужда за това...пред блока... :D

Редактирано от vuicho
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още малко ще кажат че жена ми трябва я оправя само майстор баси.(и то в голям бардак) :icon_thumbup: ...Хич не ми пука оправям си колата и така.

Редактирано от dachbissnes
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Депутатите въведоха нови изисквания за шофьорите

 

Освен другите интересни неща в новината... по темата тук (мисля) е следното:

Отхвърлено бе предложение на ГЕРБ да се въведе регистрационен режим в Министерството на транспорта на извършването на дейностите по ремонт и техническо обслужване на автомобилите.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...