Премини към съдържание

Лагер на скоростната кутия


Dimitar Georgiev

Препоръчано мнение

а така ;), то майсторчето каза, че може да има някоя зегерка ама неможе да я намери. Говорих с него, пита дали е това кръглото капаче?

Да, черното кръгло капаче се маха и вътре се усмихва зегерката ..

Тези вашите майсторчета какво изобщо могат да правят ..:icon_hmm: Кутии не могат, помпи те могат, само гуми ли могат да сменят ..:)

По добре скокни до Варна при някой който е правил такава кутия, да няма после повторно отваряне ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, черното кръгло капаче се маха и вътре се усмихва зегерката ..

Тези вашите майсторчета какво изобщо могат да правят ..:icon_hmm: Кутии не могат, помпи те могат, само гуми ли могат да сменят ..:)

По добре скокни до Варна при някой който е правил такава кутия, да няма после повторно отваряне ..

 

 

Ем Т'шак сити :( Ама помпата добре стана много бегаше. Японските са екзотика тука малко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе що карате/ме тези коли които постоянно се трошат ми си не вземе по един ГоУф да се отвозим :)

Майтапа настрана, ма японците са се поизложили с модела ЕАххх.

Защо на Е33 ни скорости, ни съединител, ни дискове...нищо. Два шарнира и един накрайник за дребни пари, ма то от старост. Беше набор 1989 г. Аз го карах 10 години до 2010 и го подзе зетя който не слиза от него. А, един семеринг на рейката и два пъти съм свалял и чистил дюзите на инжекцията с подръчни средства в "гаражни" условия. От добро гориво. При зетя единиия носач даде фира и предните амортисьори, но то е от дупките , възрастта и тежкия му крак. Гумички на клапаните и един път ангренажен ремък неизвестна марка. Няма вече такива коли.

Събота е! А, наздраве :wine:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скоростните им кутии на галантите ни са лепени със силикон заводско... :mitsu-smiley:

Редактирано от staki
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разтворихме я тази зегерка, няма разтваряне тая кутия мама и, някакви други идей, възможно ли е този силикон да държи толкова яко?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разтворихме я тази зегерка, няма разтваряне тая кутия мама и, някакви други идей, възможно ли е този силикон да държи толкова яко?

Не не е от силиконът ,ами е от майсторите ви къде ги намирате такива палячовци пък и ги и учите как да стават работите накрая и пари им давате вземи му кажи на твоят майстор той да вземе да ти даде някой лев.къде му отваряш очите... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разтворихме я тази зегерка, няма разтваряне тая кутия мама и, някакви други идей, възможно ли е този силикон да държи толкова яко?

Я виж лично ти, дали "майсторчето " е развило всички болтове на кутията .. Има и откъм съединителя няколко, а и под тялото на избирача има един, може да не го е видял ..

И накрая както ти каза колегата, вземи му ти някой лев за уроците ..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А сега некой да ми каже нещо за майсторите, дето толкоз ме хранехте в "оназ" тема да съм идел на майстор.

Колега, един да държи разтворена зегерката, а втори човек (може и сам) да почуква леко от другата страна на кутията (когато зегерката е "отгоре") първичния вал трябва сам да изпадне от кужуха (има оставена хлабина) заедно с лагера.

Редактирано от danail_3
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А сега некой да ми каже нещо за майсторите, дето толкоз ме хранехте в "оназ" тема да съм идел на майстор.

 

Е де, е де, не се изсилвай чак толкова, :D никой не те е пращал на майстор в "оназ" тема, а при човек дето знае какво прави, схващаш ли разликата ..;)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е де, е де, не се изсилвай чак толкова, :D никой не те е пращал на майстор в "оназ" тема, а при човек дето знае какво прави, схващаш ли разликата ..;)

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Как беше оня виц: "Викам ти майсторе, защото не ти знам името,ама като ти видях майсторлъка...... да та ...... в майсора http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif "
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моя майсторлък работи, въпреки че не съм карал никой да ми вика "майсторе", Данаил се казвам, както е видно!

Ти какво можеж да те .... в майстора?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...