Премини към съдържание

С Колт на рали


Препоръчано мнение

Станахме 4-ти в групата заради две причини:

1 - класовете бяха много кофти избрани - до 1600 и над 1600 сс (ако имаше до 1300, както в началото се говореше щяхме да ги разбием, но ги промениха в последния момент);

2 - имаме наказание от 10 сек. което ни отне 3-то място, и това наказание е породено от неразбиране от наша страна и недоубеснение от страна на организторите за регламента за изчисляване на времената, ама много ме е яд...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колицата беше бомба, много добре се ускорява за 1.3, и с ръчната се правят добри пергели, добре че пилота ми е най-добрия - Ванката е дъ бест, евала на него. А на картинг пистата стана много добро каране, минахме без въртене на гуми по идеалната права, и с тая кутия автоматизираната не вервах че ще се представи толкова добре, всички казваха това не ставало за състезания, ама кат му лепнеш кикдауна как теглиии... А иначе първоначално имахме идея да ползваме CZ3-ката ама се оказа че вече не е наша, дали са я на другия офис за служебна, а пък CZT не сме и виждали, камо ли да ни купят специално за ралито

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

......и с тая кутия автоматизираната не вервах че ще се представи толкова добре, всички казваха това не ставало за състезания, ама кат му лепнеш кикдауна как теглиии...

 

 

 

 

:vsurprise: ......е тва не е истина :icon_clap: :icon_clap: ........за вас е само CZT.....винаги съм мислел че CZ си е добра градска кола и ще е доста нестабилна ама........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги!!!!!!!!!!!!! Вие сте достойни представители на клуба и истински фенове!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :first: :first: :first: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е това е колата, ако бяхме с нея шяхме да ги разбием :rulez:

Снимките са от БалканСтар Мотърс

 

 

Вчера видях на живо този CTZ. Много е як :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм виждал 2 в София - един червен и един черен.

 

:mitsu-smiley: Аз преди месец успях да щракна един :) :

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм виждал 2 в София - един червен и един черен.

 

В червеното е истината, много агресия има, особено задницата с тея маняшки стопчета :rulez:

Ама мноо скъпи е - тва в Балкан Стар беше ок 45к

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И черното не е зле. И цената на това в Балкан Стар е 36 К лв.

Eми за 36 един Лансер с доста екстри..... Но пък е много яко някаква малка кола, която изведнъж се оказва стрела и скрива топката на всички останали :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
:lustslow: класика :lustslow:

Пич, ти тва ли караш? Ти, дето разправяше, че Колта не бил красив. :icon_doh: Направо ме счупи от смях колко си демоде във вкуса. Единственото ти оправдание би било ако си турчин, те признават само бмв. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пич, ти тва ли караш? Ти, дето разправяше, че Колта не бил красив. :icon_doh: Направо ме счупи от смях колко си демоде във вкуса. Единственото ти оправдание би било ако си турчин, те признават само бмв. :rulez:

 

БМВ- бензин масло и велпапе. Това е за едни други автомобили които са основата на немското автобангийостроене, но да не измятаме темата. Евалта пичове! Продължаваите в същия дух и да не забравите да ни поканите на следващото състезание в което ще участвате. Успех! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пич, ти тва ли караш? Ти, дето разправяше, че Колта не бил красив. :icon_doh: Направо ме счупи от смях колко си демоде във вкуса. Единственото ти оправдание би било ако си турчин, те признават само бмв. :rulez:

 

 

:icon_thumbup: Аз съм турчин :) карам COLT 1.3 DHOC MД°VEC16V преди 1 седмича му сложих COLT 1.3 DHOC MД°VEC16V смених всички бутала сегменти. Колаянов вал и разпределителните вълове стана 155кс :plane:

Дати кажа чесно БМВ не ми харесва :(

КЪДЕ ОСТАНА ТРАНСЛАТОРА?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Горе в дясно си седи. Пише Кирилица OFF и върху бутона си сменяш.

Ето ти един за директен превод :link:

 

П.П

Горе ти преведох мнението

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм турчин карам COLT 1.3 DHOC MIVEC16V преди 1 седмича му сложих TURBO от италия

смених всички бутала сегменти. Колаянов вал и разпределителните вълове стана 155кс

Дати кажа чесно БМВ не ми харесва

 

да сега е по добре с транслатор мерси Big Boss

 

това е преди турбото

post-1132-1180364597.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм турчин карам COLT 1.3 DHOC MIVEC16V преди 1 седмича му сложих TURBO от италия

смених всички бутала сегменти. Колаянов вал и разпределителните вълове стана 155кс

Дати кажа чесно БМВ не ми харесва

 

да сега е по добре с транслатор мерси Big Boss

 

това е преди турбото

Извинявай, дано не съм те засегнал, но това за БМВ съм го чувал от турци в Германия. Казаха ми в прав текст "само БМВ е кола, в краен случай Мерцедес" и наистина повечето коли на сънародниците ти зад граница са такива. Браво на теб, че не робуваш на стереотипи :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...