Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

  • Admin

Фирма Бим Бг ООД се занимава с внос и дистрибуция на авточасти и аксесоари за всички марки автомобили.

 

www.avto.bim.bg

 

Ние предлагаме голямо разнообразие от автокори, подкалници и крепежи за тях, които можете да разгледате тук: http://www.avto.bim.bg/tursene/Кори, подкалници и крепежи_pt7/

 

Също така всякакви други едрогабаритни части – калници, капаци, фарове, мигачи и много други.

 

Разполагаме и с тунинг части, тунинг осветление, вежди за фарове и други.

 

Стелки за купе и багажник.

 

10% отстъпка с промокод mitsubishiclub

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А, благодарско. Че аз гледах едни евтинджоси, дето се изрязват да паснат и става смотано. Тея от сайта ще си останат като легенчета. Заслужават си цените :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
  • преди 11 месеца ...

И аз замалко да се зарадвам че имат стъкло на странично огледало на Лансер - ама като търсех - нямаха - много сложен чарк явно ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте, видях че има отстъпка за Black Friday, но в поясненията пише: Един клиент може да поръчва само по един брой продукт от един и същ артикул.

- това отнася ли се за пружини, амортисьори, крушки за фарове, чистачки и др. части, от които обикновено се купуват по 2 бр?

- или за гуми, които се купуват по 2 или по 4 бр?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте,

Моята преживелица с тия играчи. Имам Галант и ми трябваха подкалници. Рекох така и така поръчвам да си викна и едни качествени стелки.

На другия ден ми се обадиха и казаха, че нямали и нямало да има скоро. Не си ъпдейтнали сайта, голяма работа в Бг сме над тия неща.

Сега, интересното е за подкалниците. Два месеца седяха и днес дойде времето да ги слагаме. Бяха чинно залепени един за друг с тиксо дет' пише ауто-бим.

Разлепяме и почваме да ги въртим насам натам ама никой не пасва на левия подкалник. Оказа се, че и двата са десни ама ги лепнали с тиксото един за друг,

така че да изглеждат огледални. Даже не се бяха постарали да махнат етикетите от където те ги бяха поръчали.

Сега и аз по техния пример си поръчах ляв от AUTO KELLY :callgsm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз AUTO KELLY съм ги отрязал като опция за каквото и да било. Веднъж ми се наложи да допра до техен магазин и се зарекох такова нещо да не си причинявам никога повече..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

От avot bim съм доста доволен от към наличие на части, но внимавайте, ако купувате филтри от такива места (трябваха ми спешно за един нисан), защото обявяват, че десетки пасват на определена кола, а после се оказва, че няма нищо такова, като изключим 2-3 филтъра

 

Изпратено от моят K10 с помощта на Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...