Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

И аз съм в джаза....


Препоръчано мнение

Здравейте! От 04 ноември и аз съм в джаза с едно симпатично Митсубиши Спейс Стар 1999-1.3 -16 ... Това е второто ми самурайче след Сузуки Суйфт. За сега се опознаваме взаимно, но първите ме впечатления са отлични. Почвам обслужването му и четенето в темите от раздела. Хайде живи и здрави за сега... :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!

Много безаварийни километри и само на хубави места да те отвежда! Както и винаги пълен резервоар ! ;-)

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! От 04 ноември и аз съм в джаза с едно симпатично Митсубиши Спейс Стар 1999-1.3 -16 ... Това е второто ми самурайче след Сузуки Суйфт. За сега се опознаваме взаимно, но първите ме впечатления са отлични. Почвам обслужването му и четенето в темите от раздела. Хайде живи и здрави за сега... :icon_rock:

Честито колега. :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! От 04 ноември и аз съм в джаза с едно симпатично Митсубиши Спейс Стар 1999-1.3 -16 ... Това е второто ми самурайче след Сузуки Суйфт. За сега се опознаваме взаимно, но първите ме впечатления са отлични. Почвам обслужването му и четенето в темите от раздела. Хайде живи и здрави за сега... :icon_rock:

Честито колега!Пожелавам ти много безавариини километри,ако си го гледаш :mitsu-smiley:,ще останеш очарован(аз съм същото от юли и съм много доволен)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,успех с колата и много безаварийни километри ,много да те радва колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско колеги..., напредвам с обслужването...масла ,филтри , ремъци ,ролки....и други прегледи. Смениха и едни болтове с гумени тампони ,които свързват носача с реактивната щанга. Ще кача снимки ,но малко по късно, иначе е същото като на снимката на колегата VenciTT . Първите ми впечатления са за удобна и функционална кола! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Колеги ,преди време във форума попаднах на тема за повдигането на задницата на Спейс Стара, даже имаше и схема-чертеж май от някакъв руски или украински форум. Показано беше че, мЕжду подкалника и амортисьора се подлагат едни шайби или там каквото беше....Сега се рових доста, и в търсачката и в темите ,но не го откривам. Молбата ми е ако някой се сеща къде беше това нещо да помогне...! :mitsu-smiley:

Редактирано от Valsirob
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,никой ли не се сеща къде беше темата....? :help:

тема;Няколко въпросчета до всички знаещи; от 30.09.2013г пост №5

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...