Премини към съдържание

Нова "ЗВЕЗДИЧКА"


sunes

Препоръчано мнение

Привет на всички "Звездомани".Ще започна с това,че със "Звездичката" се сдобих още в края на юли 2013г.но досега не съм се похвалил,защото първо исках да я обслужа(масла,филтри,ремъци и т.н.),попритегна(все пак не е първа младост)и най-вече да измина някой километър(3600км).Сега ще ви кажа как се спрях точно на Спейс Стар 1.3,ровейки в Мобиле БГ видях едничко такова(до тогава не бях ги виждал или поне не съм обръщал внимание)и какво направих,влезох в www.mitsubishibg.com-SPACE/GRANDIS и започнах да чета за всички Спейсчета,прочетох всички теми(от които повярваите доста неща са полезни,ако имаш този автомобил)и реших да се спра на 1.6куб.или на 1.3куб.И така тръгнах по автокъщите,както и да е накрая се спрях на 1.3(най-вече заради ниския данък а на дизел просто не съм привърженик,макар най-добрите отзиви да бяха за тях)обаждам се на автоджамбазина и започвам теста на колата.След теста с малко пазарлък(тъйкато борд компа не изписваше всички числа,нямаше оргинално СD,накладките не бяха в час,на таблото не светеха всички лампички,един шарнир прецакан) си стинахме ръцете.Искам да благодаря на всички ЗНАЕЩИ в тази форум,които помагат на нас "новобранците",защото ако не бяха си предали знанията в този форум аз лично нямаше да рискувам да купя кола с толкова видни повреди(с които до една се справих сам),които пък ми помогнаха доста да чупя от цената.

post-16882-002043800 1380116828_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честиоо,колега!Аз имам същата.Напоследък си мисля за по-нов автомобил,ама като се кача в моя и забравям.Изобщо не ми се разделя с него.Просто е супер!Идеалния градски автомобил според мен.

Пожелавам ти много безаварийни километри!Бъди сигурен че ако си го поддържаш,никога няма да те предаде!А тук във форума наистина има всичко от което имаш нужда да знаеш.

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве! Страхотен цвят е ! Гледай си я редовно, проверявай я! Не е капризна и е много здрава, няма да те разочарова! Можем да ти го обещаем!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Със здраве да си я караш!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията и да ВИ се връща!!! Наистена колата е супер а колкото до подръжката,ще я има със сигурност(това ми е едно от хобитата). :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, много безаварийни километри и настъпваи здраво може да е 1.3 ама е много живо двигателче и умната че КАТ дебне :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С пожелание за стотици хиляди безаварийни километри, колега!

 

Замислих се над фразата "стотици хиляди", че това прави над милион считано от сегашният километраж. Мда, добре звучи концепцията Perpeto Mobile ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Замислих се над фразата "стотици хиляди", че това прави над милион считано от сегашният километраж. Мда, добре звучи концепцията Perpeto Mobile ;)

Е,защо пък не(все пак е MITSUBISHI :mitsu-smiley:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Замислих се над фразата "стотици хиляди", че това прави над милион считано от сегашният километраж. Мда, добре звучи концепцията Perpeto Mobile ;)

 

100 000 - сто хиляди

200 000 \

300 000 - стотици хиляди :icon_hmm:

400 000 /

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Честито и от мен.Със здраве да си я караш и безаварийно. :icon_dance:

Благодаря,да ти се връща!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! С много здраве и радост да си я караш! :)

Благодаря,на теб също да се връща!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...