Премини към съдържание

Сайт на Мицубиши в БГ?


Препоръчано мнение

Кой е официалния сайт на Мицубиши в БГ? Този който излиза на 1-во място чрез Google и който съм ползвал преди години не работи (http://www.mitsubishi-motors.bg/)

А дочух че вече шоурума не е на Резбарска 5 (поради ниски продажби е трябвало да го преотстъпят на Рено)... И сега съм в неведение къде са, а като си нямат и сайт започвам да си мисля дали не са ги закрили ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Този им е официалния сайт. Размениха си шоу румовете с Рено. Пак са на Резбарска, но до Мерцедес. Точно на светофара. Имат проблем със сървъра от вчера, за това сайта им не се отваря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този им е официалния сайт. Размениха си шоу румовете с Рено. Пак са на Резбарска, но до Мерцедес. Точно на светофара. Имат проблем със сървъра от вчера, за това сайта им не се отваря.

 

Оп - вече го има - мерси. Явно е бил някакъв временен проблем за последните няколко дни ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Всъщност не се отваряше само ден и половина. Имаха проблем със сървъра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кой е официалния сайт на Мицубиши в БГ? Този който излиза на 1-во място чрез Google и който съм ползвал преди години не работи (http://www.mitsubishi-motors.bg/)

А дочух че вече шоурума не е на Резбарска 5 (поради ниски продажби е трябвало да го преотстъпят на Рено)... И сега съм в неведение къде са, а като си нямат и сайт започвам да си мисля дали не са ги закрили ...

 

Интересни врътки, дадоха си и шоурума до Метрополиан на Нисан , което си е пак Рено :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оказва се че е вътрешна рокада в БС - един познат, който има контакти с хора работещи там вчера ме светна допълнително че просто прожабите на Рено били много по-добри, вследствие на което е трябвало да си разменят местата с Мицибиши ... т. е. Мицубиши преотстъпва по доброто място на Рено.

Надявам се да не са ги набутали в някоя дупка ;о))))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Оказва се че е вътрешна рокада в БС - един познат, който има контакти с хора работещи там вчера ме светна допълнително че просто прожабите на Рено били много по-добри, вследствие на което е трябвало да си разменят местата с Мицибиши ... т. е. Мицубиши преотстъпва по доброто място на Рено.

Надявам се да не са ги набутали в някоя дупка ;о))))

 

Рено на Балкан Стар ли е? Как се определя по-доброто място, като са почти един до друг?

И преди Рено са имали по-високи продажби от Мицубиши в България.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рено на Балкан Стар ли е? Как се определя по-доброто място, като са почти един до друг?

И преди Рено са имали по-високи продажби от Мицубиши в България.

Не мисля, че локацията на дилъра на автомобили играе съществена роля в продажбите. Със сигурност Рено-Нисан-Дачия продават много повече от МБ и Мицубиши.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как няма да продават повече,ако знаете колко автовоза постоянно пътуват с нови бели Рена към Турция всяка седмица,просто не е истина. Сега даже и ги видях да се разминават пълните с празните. Не сме ние по-богатите,просто на турците им е по-изгодно да купуват от тук,цената е по-ниска отколкото там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как няма да продават повече,ако знаете колко автовоза постоянно пътуват с нови бели Рена към Турция всяка седмица,просто не е истина. Сега даже и ги видях да се разминават пълните с празните. Не сме ние по-богатите,просто на турците им е по-изгодно да купуват от тук,цената е по-ниска отколкото там.

Новите бели рена се произвеждат в Турция:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На сайта на балканстар пише:

НАШИТЕ МАРКИ

Mercedes-Benz

Maybach

Jeep

Dodge

Chrysler

Mitsubishi Motors

Mitsubishi Fuso

Setra

Smart

 

 

... сега са добавят рено, нисан и дачия и става пълноцветната дъга :)

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Как няма да продават повече,ако знаете колко автовоза постоянно пътуват с нови бели Рена към Турция всяка седмица,просто не е истина. Сега даже и ги видях да се разминават пълните с празните. Не сме ние по-богатите,просто на турците им е по-изгодно да купуват от тук,цената е по-ниска отколкото там.

 

Така е, но Турция е огромен пазар - Империя.

Там се произвежда Рено. Мицубиши имат завод за рейсове в Турция, но не и за автомобили.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Новите бели рена се произвеждат в Турция:icon_thumbup:

Турците правят ВСИЧКО, за разлика от нас :icon_crying: , в селата им има тракторче във всяка къща :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... сега са добавят рено, нисан и дачия и става пълноцветната дъга :)

Особено Дачия! Като гледам във Видин близо 1/4 от такситата са Дачия, а Ленсер - такси съм виждал само веднъж за 5 годинии и то в Ловеч! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

По-голям е шоурума, затова ги разменят.

 

Разменили са шоурумите, обаче сервиза на Мицубиши (този който беше преди залепен за шоурума) явно е съкратен.

И функциите му се поемат от основния централен сервиз на който пише "Мерцедес" - явно следващия път като ходя да си сменям маслото тр да ходя директно там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Разменили са шоурумите, обаче сервиза на Мицубиши (този който беше преди залепен за шоурума) явно е съкратен.

И функциите му се поемат от основния централен сервиз на който пише "Мерцедес" - явно следващия път като ходя да си сменям маслото тр да ходя директно там.

 

А този сервиз къде се намира и ходи ли да си сменяш маслото вече? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...