Премини към съдържание

Анкета за среща на клуба


  

35 гласа

  1. 1. ???? ????? ????? ?? ????? ?? ??????

    • 25.03.2007 - 13:30
      23
    • 27.03.2007 - 19:30
      12


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Пускам анкетата. Датите са 25.03 (неделя) и 27.03 (вторник). Гласувайте кога ще ви е по-удобно да дойдете на срещата. Междувременно предлагайте и място на събитието (може и в другата тема). Мен ме устройва и там, където Милко казва. Просторно е, събират се доста хора, има място за паркиране и т.н. :mitsu-smiley:

Аз съм за 27-ми, защото през уикендите съм на работа. Но ще опитам да дойда ако решите да е неделята.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за през седмицата, защото уикенда съм на лекции по програма. Ако надделеят мненията за неделя ще гледам да се измъкна!

Относно мястото последния път мисля, че беше много приятно местенцето, засега не се сещам за друго подходящо, но ще помисля:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за 25-ти с цел да сме повече хора и да се видим през деня!

 

Това разбира се не означава, че на 27-ми няма да дойда ако се предпочете като дата! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също гласувах за 25.03,но мога да дойда и на 27.03... :icon_thumbup:

Колеги, имайте впредвид, че от 25 нататък ще се стъмва с 1 час по-късно от днес..даже + няколко минути повече :) . Което означава, че светлото време ще е по-(до)късно, по моя преценка до към 20.00 часа. От което пък :D следва, че ако започнем да се събираме към 19.00 часа, то ще има 1 час за това, което искат повечето от клуба - разглеждане и обсъждане на паркинга.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за неделята, понеже смятам да доида със съпругата си и малката ми (макар и на 3 месеца вече съм започнал да я обучавам :) :senile: ) дъщеричка.

Искам да попитам само, дали има маси за сядане навън, защото като гледам прогнозите времето ще е хубаво и ако може да се сяда навън няма да е зле :)

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами маси навън нямаше. Но и вътре си е много добре. Лятото ще търсим навън. Колкото и да е топло месеца все пак си е женски. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами маси навън нямаше. Но и вътре си е много добре. Лятото ще търсим навън. Колкото и да е топло месеца все пак си е женски. :mitsu-smiley:

Ок, тогава не ме пишете, защото не съм сигурен :( , но ако времето е топло (дано да е така) с най-голямо удоволствие ще доидем. Да се надявам, че все ще се намерят 3 местенца.

:icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами маси навън нямаше. Но и вътре си е много добре. Лятото ще търсим навън. Колкото и да е топло месеца все пак си е женски. :mitsu-smiley:

Току що говорих с Калин(управителя на "Текста") - има готовност при хубаво време да разгърне и маси отвън...По принцип това е предвидено, но от момента на откриването на "Текста"(началото на зимата) до сега не имало достатъчно топло време масите да се поставят за постоянно. :icon_bye: .

Аз по принцип съм за вторник :icon_blush: , но като гледам натежава за неделя. Това дали ще присъствам или не - не означава, че не поемам организацията. Каквото е необходимо - ще го направя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

25- по удобно е!

 

А на 31 март присъствието на всички е задължително в зала "Универсиада"! Правя състезание по спортни танци! :icon_n_claph:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

А на 31 март присъствието на всички е задължително в зала "Универсиада"! Правя състезание по спортни танци! :icon_n_claph:

За сблъсъка на титаните ли??? :icon_hmm:

Аз идвам.......... :D Дай телефон...... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

25- по удобно е!

 

А на 31 март присъствието на всички е задължително в зала "Универсиада"! Правя състезание по спортни танци! :icon_n_claph:

Хех, значи си от С фрак и лачени обувки. Аз пък имам нещо общо със спонсорството. :D Ще се радвам да видя къде отиват парите :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хех, значи си от С фрак и лачени обувки. Аз пък имам нещо общо със спонсорството. :D Ще се радвам да видя къде отиват парите :icon_dance:

 

Моето е в събота, а Титаните са в петък :icon_dance: !

 

Как можа да спонсорираш Сисоева :icon_crying: , а мен- НЕ (всъщност още не е късно)!?

 

Нейното ще е демонстрация, а моето и състезание!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_hmm: Аз като един новодошъл в този форум може ли да задам тъпия въпрос, къде е мястото на срещата, че нищо не ми говори така.

Иначе съм за 25ти, повече хора ще са и ще е по- весело, стига да има и бира :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_hmm: Аз като един новодошъл в този форум може ли да задам тъпия въпрос, къде е мястото на срещата, че нищо не ми говори така......
:mitsu-smiley: ТУК прочети :) :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: ТУК прочети :) :mitsu-smiley:

:drinks: Данке, разбрах го къде е, даже там съм папкал един път, докато ги чаках тиа смотаняци от БСМ да ми опрват една аларма.

Местенцето е симатично :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моето е в събота, а Титаните са в петък :icon_dance: !

 

Как можа да спонсорираш Сисоева :icon_crying: , а мен- НЕ (всъщност още не е късно)!?

 

Нейното ще е демонстрация, а моето и състезание!

Е не, парите не ги давам аз. Само ги разпределям, така да се каже. А как да знам какво правиш ти като не си ми пуснал оферта :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според анкетата срещата ще се състои на 25.03 от 13.30 ето ТУК .Да се надяваме че всички които са гласували ще присъстват!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последно срещата на 25 или 27 ,а и аз не разбрах къде е точно :)

 

Еми прочети първо братми и ще разбереш че е на 25.03.07 а мястото е старото от предишната среща :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам от затишието по темата, всички стоят и чакат в готовност... :bounce8:

Както ви споменах по-нагоре, аз ще отсъствам вкл. и неделя от София :icon_blush: .

Принципно имаме съгласието на собствениците "Текста" да работи в неделя само за нас (то други и няма и да има в този район по обясними причини :) ) Място за паркиране бол.

Меню мисля че няма смисъл да пускаме пак - на всички е ясно какво има и се консумира там от предишната среща. Единствено мисля, че готвача е сменен с по-добър, което не вреди... :icon_hmm: макар, че дали е така - добрата храна понякога оказва и нездравословно въздействие.

Утре ще звънна на управителя Калин и ще му потвърдя за НЕДЕЛЯ, 25 март 2007 г. - 13:30 часа....след което излизам от ефир(нета) за 3-4 дена...

Весело изкарване и едно наздраве и за мен. :mitsu-smiley: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...