Премини към съдържание

Шарнири Лансър


Препоръчано мнение

Може ли някой да ми каже, дали шарнирите на Лансер 2008г. се сменят отделно или са цял компонент с носача и се сменят заедно?Цена?

 

От къде освен от Балканстар може да се купи масло за CVT - автоматична ск. кутия, 1L за доливане? Цена?

 

На какви цени са ляв и десен предни накрайници за Лансер 2008г?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже, дали шарнирите на Лансер 2008г. се сменят отделно или са цял компонент с носача и се сменят заедно?Цена?

 

От къде освен от Балканстар може да се купи масло за CVT - автоматична ск. кутия, 1L за доливане? Цена?

 

На какви цени са ляв и десен предни накрайници за Лансер 2008г?

Имам шарнири на склад,както и накрайници........имам и масло ,то е зелено и не е като на обикновенните

АТ кутии.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам шарнири на склад,както и накрайници........имам и масло ,то е зелено и не е като на обикновенните

АТ кутии.........

Цени? от къде сте? Ако сте от София, коя част?????

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цени? от къде сте? Ако сте от София, коя част?????

От София съм, ул. Жак Дюкло 55 кв. Малашевци..........след 15.05 сме там..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже, дали шарнирите на Лансер 2008г. се сменят отделно или са цял компонент с носача и се сменят заедно?Цена?

 

 

 

На какви цени са ляв и десен предни накрайници за Лансер 2008г?

Сменят се шарнирите, същите ги ползват и Ситроен Кросър и Пежо 4007, цена от 30 лв. нагоре ..

Външните накрайници са 25- 30 лв., външните с десетина лв. отгоре ..

Общо взето не е скъпо за поддръжка окачването ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сменят се шарнирите, същите ги ползват и Ситроен Кросър и Пежо 4007, цена от 30 лв. нагоре ..

Външните накрайници са 25- 30 лв., външните с десетина лв. отгоре ..

Общо взето не е скъпо за поддръжка окачването ..:)

Сменят се, ама са заедно с носачите и цената е около 130лв.

Изпуснал си единицата преди 30 бай Марине ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сменят се, ама са заедно с носачите и цената е около 130лв.

Изпуснал си единицата преди 30 бай Марине ;-)

Да му мисли Пламен тогава, че е писал по горе, че има шарнири на склад ..:)

Сега според твоето твърдение трябва да ги изхвърля тези шарнири, щом няма къде да ги сложи ..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да му мисли Пламен тогава, че е писал по горе, че има шарнири на склад ..:)

Сега според твоето твърдение трябва да ги изхвърля тези шарнири, щом няма къде да ги сложи ..:D

 

Не знам какво е имал на ума та е писал така, но аз като търсих шарнири, на всякъде се предлага едно и също и е с носачите.

Освен ако не е измислена някаква BG версия за моментно пестене на пари.

Пламен да каже за какво става дума.

Пламене?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да му мисли Пламен тогава, че е писал по горе, че има шарнири на склад ..:)

Сега според твоето твърдение трябва да ги изхвърля тези шарнири, щом няма къде да ги сложи ..:D

Тогава ти защо се обаждаш като ти дори и не знаеш че има такива...........нали ставали от Цитроен...там Пежо и т.н......та чак и цени гледам си дал........аман от разбирачи и интриганти,като не знаеш, по добре си мълчи и се учи,може да е полезно за теб.......аз когато съм го мислил,ти тогава още не си и сънувал че има такава кола .......па камо ли някой да ти се довери да ти даде да правиш нещо по нея..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сменят се, ама са заедно с носачите и цената е около 130лв.

Изпуснал си единицата преди 30 бай Марине ;-)

Василе,няма носачи по 130 лв...........има по 170-185 лв. бр..........вероятно са ти казали цени с някаква отстъпка, но дори и така да е, тези носачи са пълен кенеф, разбирай най долнопробно китайско менте което може да изкара 1 година, но може и 1 месец.......уви ,искаше ми се да е една година, но при мен изкараха на едната 3 месеца ,на другата 5 месеца, на третата 2 месеца и т.н.......нали се сещаш че после аз сърбам попарата,тъй като ги сменям гаранционно....... :icon_blush:

Още един съвет - пази си старите ( оригиналните ) носачи, тъй като на ментетата отворите за самия шарнир е по малък и не се избива, а е заварен за самия носач.........и когато опреш до смяна, ще трябва да купуваш най малкото втора ръка оригинални носачи..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви го и самия шарнир, койо трябва да го "хвърлям" .......

http://media.snimka.bg/s1/2040/030324094.jpg?r=0

Колеги, незнам какво се заядохте един с друг, но аз попитах, за да си направя сметка колко ще ми струва да ги сменя, тъй като майстора ми каза преди 2 дни, докато преглеждаше колата, че все още са здрави, но са тръгнали и смята, че скоро единия а после и другия ще заминат. Бих питал в БС, но не работят сега по празниците.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Полемиките и саморекламите са излишни!

 

Що не вземете (модове, админи) да им отворите една темичка на тия двамцата (Пламби и Бай Марин), та да могат на воля да си чепкат вУната , а ний на спокойствие да си се хилим и нищо да не пропускаме ? http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/hysterical.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/tooth.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rofl.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rofl.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rofl.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rofl.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rofl.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тогава ти защо се обаждаш като ти дори и не знаеш че има такива...........нали ставали от Цитроен...там Пежо и т.н......та чак и цени гледам си дал........аман от разбирачи и интриганти,като не знаеш, по добре си мълчи и се учи,може да е полезно за теб.......аз когато съм го мислил,ти тогава още не си и сънувал че има такава кола .......па камо ли някой да ти се довери да ти даде да правиш нещо по нея..........

Какви интриги пак те гонят ? ..:icon_hmm: Човека пита, за това се обаждам ..;)

А вземи си сега шарнира дето си го снимал и иди в представителство на Пежо и Ситроен, да си свериш знанията ..:icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност се избиват шарнирите и се поставят нови.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif И си стават от френските кенефи, дето са и по-йовтинки. Може и от френски слад да се вземат.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif

ПП. Тоя витек на задния план на шарнира сигурно е в сервиза за смяна на масло и накладки, нали?http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ПП. Тоя витек на задния план на шарнира сигурно е в сервиза за смяна на масло и накладки, нали?http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

За ремонт на автоматика е.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Василе,няма носачи по 130 лв...........има по 170-185 лв. бр..........вероятно са ти казали цени с някаква отстъпка, но дори и така да е, тези носачи са пълен кенеф, разбирай най долнопробно китайско менте което може да изкара 1 година, но може и 1 месец.......уви ,искаше ми се да е една година, но при мен изкараха на едната 3 месеца ,на другата 5 месеца, на третата 2 месеца и т.н.......нали се сещаш че после аз сърбам попарата,тъй като ги сменям гаранционно....... :icon_blush:

Още един съвет - пази си старите ( оригиналните ) носачи, тъй като на ментетата отворите за самия шарнир е по малък и не се избива, а е заварен за самия носач.........и когато опреш до смяна, ще трябва да купуваш най малкото втора ръка оригинални носачи..........

Цената е такава каквато я казвам. Правете и Вие отстъпки де, или поне не вземайте пари за труд.

Носачите са MOOG а накрайниците са на 555.

135лв съм ги платил Аз носачите, а цената за клиенти е 220лв.

Накрайника е платен 25лв, а за клиент е 47лв и са напълно японски.

Освен това новите носачи са със сменяеми шарнири, а не със заварени както казваш, че са ментетата.

Явно само в София се продават от тези кенефи-долнопробни китайски ментета.

На оригиналните носачи не знам как ще се сменят шарнирите и новите ще се закрепят безпроблемно (по стария БГ метод с ЧУК, освен ако не си купил някаква машина за тази работа)?

Дори и да успееш да го поставиш, ще е за един път и не е ясно колко ще устиска по нашите "уникално добри" пътища. Следващият ще е неуспешен и отново ще трябва да се смени целия носач!

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И при Аутлендера е същата работа , смених един носач десен гаранционно в Ратола преди около 6-7 месеца.Този които ми сложиха може да се семни само шарнира, на фабричния не можело така казаха от там .

Редактирано от junakov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цената е такава каквато я казвам. Правете и Вие отстъпки де, или поне не вземайте пари за труд.

Носачите са MOOG а накрайниците са на 555.

135лв съм ги платил Аз носачите, а цената за клиенти е 220лв.

Накрайника е платен 25лв, а за клиент е 47лв и са напълно японски.

Освен това новите носачи са със сменяеми шарнири, а не със заварени както казваш, че са ментетата.

Явно само в София се продават от тези кенефи-долнопробни китайски ментета.

На оригиналните носачи не знам как ще се сменят шарнирите и новите ще се закрепят безпроблемно (по стария БГ метод с ЧУК, освен ако не си купил някаква машина за тази работа)?

Дори и да успееш да го поставиш, ще е за един път и не е ясно колко ще устиска по нашите "уникално добри" пътища. Следващият ще е неуспешен и отново ще трябва да се смени целия носач!

Днес след празника проверих за наличност и цени в БС, там един носач е 475лв. в Ратола 60лв по евтин. Ако има от къде да се вземе нещо качествено но по евтино ще е добре. Никъде не предлагат само шарнири.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес след празника проверих за наличност и цени в БС, там един носач е 475лв. в Ратола 60лв по евтин. Ако има от къде да се вземе нещо качествено но по евтино ще е добре. Никъде не предлагат само шарнири.

При нас за 220лв всеки може да си купи същите, каквито продават в Б.С. и Ратола най-вероятно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цената е такава каквато я казвам. Правете и Вие отстъпки де, или поне не вземайте пари за труд.

Носачите са MOOG а накрайниците са на 555.

135лв съм ги платил Аз носачите, а цената за клиенти е 220лв.

Накрайника е платен 25лв, а за клиент е 47лв и са напълно японски.

Освен това новите носачи са със сменяеми шарнири, а не със заварени както казваш, че са ментетата.

Явно само в София се продават от тези кенефи-долнопробни китайски ментета.

На оригиналните носачи не знам как ще се сменят шарнирите и новите ще се закрепят безпроблемно (по стария БГ метод с ЧУК, освен ако не си купил някаква машина за тази работа)?

Дори и да успееш да го поставиш, ще е за един път и не е ясно колко ще устиска по нашите "уникално добри" пътища. Следващият ще е неуспешен и отново ще трябва да се смени целия носач!

Предлагам му на човека много по евтин вариант от 220 лв........... какви отстъпки те гонят.......От къде взимаш носачите принципно?

Пътищата взеха да стават все по добри, в сравнение с други държави.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам му на човека много по евтин вариант от 220 лв........... какви отстъпки те гонят.......От къде взимаш носачите принципно?

Пътищата взеха да стават все по добри, в сравнение с други държави.........

Ама къде ги видя тези по-хубави пътища в сравнение с други държави? :icon_doh:

Я ми кажи една където са по-зле от нашите, че не се сещам? :icon_hmm:

Относно по-евтиния вариант, да ми кажеш как точно ще ги сложиш тези шарнири, след като дори и формата на корпуса им не е като тази на първично вградените в носачите? Бях попитал в по-преден пост! С чук или имаш някаква машина?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама къде ги видя тези по-хубави пътища в сравнение с други държави? :icon_doh:

Я ми кажи една където са по-зле от нашите, че не се сещам? :icon_hmm:

Относно по-евтиния вариант, да ми кажеш как точно ще ги сложиш тези шарнири, след като дори и формата на корпуса им не е като тази на първично вградените в носачите? Бях попитал в по-преден пост! С чук или имаш някаква машина?

Колега, много си наперен ми се струва, дай го по полека..........отиди с 200 км. по на юг и ще разбереш какво е там........а с още 800 км. е още по зле положението.......нашите пътища не са чак толкова зле от това което виждам тук........

А това как ще сложа шарнира , имам си машина и преса за тази цел.........и понеже не искам да съм голословен ,като се върна, ще ти пусна някоя и друга снимчица бърем да се пообразоват малко там вашите хора..........

Аз те съветвах и нищо лошо не съм ти казал, ти ме наяде........и аз имам въпрос към теб, ама ти не ми отговори.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това си го мислиш или си сигурен?

Кои са производителите?

Аз съм убеден, че не са същите, дори и не са произведени от същите фирми произвеждащи и доставящи на Мицубиши.

Миро, разликата между тези които продавате Вие, тези които се продават в Б.С. и тези които съм купил Аз е само и единствено в ЦЕНАТА!!! :icon_rock:

Кой колко ще изкара, зависи от това кой, къде и как я кара колата. Сега на теб да го обяснявам това май е ненужно.

Това за което си говорим е примерно: Вие продавате маратонки ADIDAS, Б.С. продават NIKE, а Аз съм си купил PUMA.

Що моите да са по-зле от вашите? Щото съм ги купил на нормална пазарна цена ли?

И нали се сещаш кои ще се скапят най-бързо? Първото изречение от ред втори.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...