Премини към съдържание

Шарнири Лансър


Препоръчано мнение

Колега, много си наперен ми се струва, дай го по полека..........отиди с 200 км. по на юг и ще разбереш какво е там........а с още 800 км. е още по зле положението.......нашите пътища не са чак толкова зле от това което виждам тук........

А това как ще сложа шарнира , имам си машина и преса за тази цел.........и понеже не искам да съм голословен ,като се върна, ще ти пусна някоя и друга снимчица бърем да се пообразоват малко там вашите хора..........

Аз те съветвах и нищо лошо не съм ти казал, ти ме наяде........и аз имам въпрос към теб, ама ти не ми отговори.......

Пламене, приятелю, на 100км от мен е Гърция. Пътищата са в пъти по-добри от нашите. На 250км и малко започва Турция, там до Кападокия съм ходил и пътищата са по-добри и от гръцките. За по на юг да не говоря. Северна Африка съм бил в Египет. Там пътищата са, или поне до преди революцията им бяха уникално добри, макар да е температурата над 25 градуса на сянка през зимата и то в Кайро, а на юг към Луксор и Асуан е над 30. Аз бях края на октомври и в Луксор беше 51 на сянка. По пътищата им рядко се среща лек автомобил. Преобладават тежки камиони и автобуси, а асфалта не е мръднал. Няма дупка, няма вдлъбнатина. Не знам за къде ми говориш, че са по-зле от нашите калдъръми? Накрайниците и носачите и всичко останало за колите Ми, го взимам от магазин за авточасти в Смолян.

Не съм казвал че продавате боклуци, за каквито говорите че съм си купил, но приемете, че и от други доставчици е възможно да се снабди човек с части и консумативи по нищо освен по цена, не отстъпващи на предлаганите от официалните вносители.

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пламене, приятелю, на 100км от мен е Гърция. Пътищата са в пъти по-добри от нашите. На 250км и малко започва Турция, там до Кападокия съм ходил и пътищата са по-добри и от гръцките. За по на юг да не говоря. Северна Африка съм бил в Египет. Там пътищата са, или поне до преди революцията им бяха уникално добри, макар да е температурата над 25 градуса на сянка през зимата и то в Кайро, а на юг към Луксор и Асуан е над 30. Аз бях края на октомври и в Луксор беше 51 на сянка. По пътищата им рядко се среща лек автомобил. Преобладават тежки камиони и автобуси, а асфалта не е мръднал. Няма дупка, няма вдлъбнатина. Не знам за къде ми говориш, че са по-зле от нашите калдъръми? Накрайниците и носачите и всичко останало за колите Ми, ги взимам от магазин за авточасти в Смолян.

Явно за пътищата сме на две различни мнения, не че ги хваля наще, но не са по различни от тукашните или в Солун,Атина и т.н........има какво да се желае още.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно за пътищата сме на две различни мнения, не че ги хваля наще, но не са по различни от тукашните или в Солун,Атина и т.н........има какво да се желае още.......

Стига сега де, различни са. :icon_thumbup:

На тамошните магистрали, не съм се чудил къде ми е баланса на гумите!

А на "магистрала" Тракия, особено в участъка Чирпан-Ямбол, няма такова тресене. :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига сега де, различни са. :icon_thumbup:

На тамошните магистрали, не съм се чудил къде ми е баланса на гумите!

А на "магистрала" Тракия, особено в участъка Чирпан-Ямбол, няма такова тресене. :icon_doh:

То тук има т.н. магистрала ,която е двулентов път , с две аварийни платна и го водят магистрала Е75......... :icon_doh: Може би и аз съм се поразглезил с моята кола ,но тук такова друсане падна ,че като се върна ще ходя на зъболекар.........

Чирпан-Ямбол толкова ли е зле ? Не съм минавал от там ,лятото ще е .......въпреки че миналата година октомври май минах,но не си спомням кой участък и не ми направи впечатление........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо лошо да си вярваш, но е добре и да почетеш и да поразпиташ.

Доколкото разбирам от няколко поста по-нагоре си купил носачи на производство на ф-ма.MOOG, тази фирма никога не е била доставчик на Мицубиши и ОЕМ-ските са различни от тях. По-големия проблем е че тази марка (поне това, което се продава в България) не е синоним за качество.

Балкан Стар както и ние продаваме ОЕМ части (има и други фирми и цените не са им много по-различни). ОЕМ частите се доставят през каналите за доставка на части на Мицубиши - там разлика в частите няма, единствено има разлики в цената, но и тя е в рамките на 20-25%, няма как да бъде 50-60%, защото на практика се регулира от Мицубиши Европа.

Ако използвам сравнението ти с маратонките, явно си си купил нещо като "Рънър".

Един въпрос, защо си купуваш гуми Дънлоп, Пирели, Икохама и т.н, а не си купиш едини Китайски - по твоята логика разликата, е че Китайските са на пазарна цена, а другите са с раздути цени и са еднакво качество. Същото може да го отнесем и към марките производители на автомобили, но да не задълбочаваме, мисля че разбра какво искам да кажа.

Ще видим "Рънърс" ли са или "Пума".

Поръчал съм си и то зелени като колата и съм сигурен, че ще изкарат точно колкото гореизброените от теб по-горе марки гуми. Добре не си писал и Мишелин, че те не изкарват и толкова. :icon_thumbup:

При мене няма летни гуми дето да са изкарали повече от един летен сезон от 10.05 до 10.10 - 5 месеца.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...