Премини към съдържание

Свиха ми задната рег. табела


Препоръчано мнение

Днес бях неприятно изненадан.:mad:

Някой ми е свил задната табела. Помъчил се е да вземе и предната, но явно някой го е подплашил.

Мамка им и копеленца.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях неприятно изненадан.:mad:

Някой ми е свил задната табела. Помъчил се е да вземе и предната, но явно някой го е подплашил.

Мамка им и копеленца.

Трябва моментално да подадеш писмено оплакване в полицията.

Ако не е за да ти направят мръсно, а за да извършат престъпление, това може да ти спести доста ядове.

Редактирано от Т. Минтов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ходих до второ районно, но там се беше завихрила една голяма опашка от чакащи...

А пусто днес съм нощна смяна, че затова ще ходя пак утре сутринта.

Засега съм прибрал предната табела в къщи.

Редактирано от krasipet
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пререгистрация, независимо по каква причина е свалена табелата! Кофти ситуация, ама нещо не са го доизмислили тоя момент в бюрокрацията и закона :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Табелите ги крадат наркоманчета, и чрез тях си зареждат безплатно гориво от бензиностанциите или за други дребни кражби, за да не бъдат разпознати автомобилите им. Наскоро бях поемно лице в един съседен апартамент, където се вършеха нередни дейности... та там имаше 3 откраднати табели(различни) и ми обясниха за какво иде реч... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е само във Варна... скоро свалиха и двете на един приятел в Студентски град, София ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А каква е идеята...за какво ги крадат?

 

Най-често за безплатно зареждане, а ако са и двете... за безпроблемно изкарване на крадени коли зад граница.

Преди 15-тина години на мой близък му свиха и двете табели, че и на още няколко съседни автомобила. При проверката се оказа, че всички номера са напуснали България същата нощ през Дуранкулак.

 

Къде ти я откраднаха?

 

Точно там където си мислиш.:)

Пред блока на паркинга.

 

Пререгистрация, независимо по каква причина е свалена табелата! Кофти ситуация, ама нещо не са го доизмислили тоя момент в бюрокрацията и закона :(

 

Дип добре са си го измислили те. Откъдето може, както може и колкото може да скубят. Независимо, че си потърпевш.

Редактирано от krasipet
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко развитие. Щях да се смея, ако не ме беше яд.

Оказа се, че юнака(ците) са се мъчили да вземат и предната табела на Пежото на жена ми. Не са успели защото го бях хванал с 2 винта за бронята. Въпроса е кога са се пробвали? Снощи щерката го беше паркирала на Дубровник до бараките. Което ме кара да въведа корекция и в местоположението на моята кражбата. Най-вероятно е станало до 34-ти блок на Дубровник, събота срещу неделя.

Опасния район е около Коктейл бара и 34-ти блок. Това е за тези от района ни. :)

Но пък във 2-ро районно се срещнах с още един ужилен. Човечеца само за тази година, за втори път ще прави регистрация на колата си. Първо Февруари, а сега и Април. Колата му е била на 10 метра от моята.

След първата кражба хванал номера с 2 болта М6, с големи шайби, като заварил гайките против развиване. Сега си има 2 болта с парчета от табелата с големината и формата на шайбите.

Поне протокола ми го дадоха веднага, та поне ще мога веднага да си регистрирам колата.

Редактирано от krasipet
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

е аз точно тука живея... 33 блок с големия паркинг и бараките зад него... да не са били същите лайненца от моя вход на които вече им бях поемно лице веднъж...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Стига бе, всички сме комшии и не се познаваме :)
Редактирано от Peter G
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

е аз точно тука живея... 33 блок с големия паркинг и бараките зад него... да не са били същите лайненца от моя вход на които вече им бях поемно лице веднъж...

Няма да се учудя да се окажат те.

А точно в западната част на този паркинг, всъщност до входа му, някой 2 пъти чупи огледалата на Пежото. Защото не можело там да се паркира, т. като сме били от 17-ти блок на Бакалов.

Общо взето чудна картинка...

Редактирано от krasipet
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хахаха да да от нашия блок сме много бойни на тема паркиране на паркинга, аз за това имам гараж в 17 блок на Бакалов, десния с голямата табела НЕ ПАРКИРАЙ и пак се намира по някой неграмотен... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

е аз точно тука живея... 33 блок с големия паркинг и бараките зад него... да не са били същите лайненца от моя вход на които вече им бях поемно лице веднъж...

Аз съм те засичал няколко пъти, Звездата ти изглежда доста добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм те засичал няколко пъти, Звездата ти изглежда доста добре.

Благодаря! Ако ти е интересно в галерията съм качил малко снимки и съм пояснил какво съм и правил...

 

П.П: Малко разводнихме темата :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

To темата си е от типа: Да изокам и да си излеем мъката.

Така че няма значение накъде ще залитне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...