Премини към съдържание

Ратола Пловдив - Перфектно обслужване!


Препоръчано мнение

Като feedback на тази тема: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=2772 .

 

Преди 2-3 дни посетих сервиза на Ратола Пловдив на Цариградско шосе 92 и трябва да призная,

че останах много приятно изненадан от перфектното им обслужване и приемливите цени!

 

Така че ... ако някой, като мен се колебае къде да откара колата си в сервиз, може спокойно

да се довери на мненията от горния линк! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като feedback на тази тема: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=2772 .

 

Преди 2-3 дни посетих сервиза на Ратола Пловдив на Цариградско шосе 92 и трябва да призная,

че останах много приятно изненадан от перфектното им обслужване и приемливите цени!

 

Така че ... ако някой, като мен се колебае къде да откара колата си в сервиз, може спокойно

да се довери на мненията от горния линк! :)

 

 

Миналата седмица и аз се ползвах от услугите му,за смяна на външен и вътрешен накрайник , предни накладки и компютърна диагностика.Открих и много добър стенд за преден мост който е отляво на "Ратола".Всъщност там откриха че и вътрешния накрайник е за смяна ,което по-принцип е много по-сложно за диагностициране.Момчето се казва Иван и стенда му е перфектно калибриран.Пада се третата клетка от ляво надясно.Ходил съм там и друг път след като в Ратола сме сменяли носачи,а и други хора са споделяли че си разбира от работата.От "Ратола " в Пловдив съм доволен както винаги.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Което означава, че всичко зависи от това как се управлява един сервиз и какви хора работят в него.

По този начин сервиза им ще бъде винаги пълен с доволни клиенти.

В София обаче положението седи по друг начин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Което означава, че всичко зависи от това как се управлява един сервиз и какви хора работят в него.

По този начин сервиза им ще бъде винаги пълен с доволни клиенти.

В София обаче положението седи по друг начин.

 

Аз съм ходил при тях за всички ремъци и си свършиха работата добре - при първото палене, не се удариха клапаните, йеее! :D

 

цитирам разговор при операция "смяна на ангренаж":

 

- дее*а мине*чийската кола е Каризма, требе се извади мотора за един ремък

- да е*а мам*ати да ***!!!!!

- аре надени го и давай да палиме то че си покаже :D

- ся за едни клапани че се тревожиме

- ама как се огъват като ченгели хехе

- аре пали - 1, 2, 3!

- чекай бе да не сме забравили некоя незавинтена

- аре - 1, 2, 3

- че черпиш, вече и от Каризми разбираме :D

 

(на този етап аз бях за изкуствено дишане)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

:hysterical:

 

При положение, че твоята има един ремък и една ролка, без зацепване на балансиращи валове, и двигателя и е известен на механиците по света от близо 20 години! Почти без изменения е 4G92.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Добре хора, къде мога да си оправя количката мицубиши еклипс. Аз ходих в ратола (горубляне), имах проблем с колата нещо не вървеше както трябва и я оставих там цял ден, взех си я на другиа ден "направена"! След два дена имах същия проблем пак се спъваше и не вървеше, един приятел ми каза, че може да е от кабелите, така всичките кабели бяха изгърмели. Сменихме ги и сега пак не е същата! Инжекциона светва щом мине определени градуси, и колата се дави и определено си се натоварва се едно съм качил да дърпам два джипа :icon_hmm: , къде мога да намеря свестни хора да ми я оправят, защото ратола/горубляне/е в отпуск!!И не знам къде да отида :icon_crying: :help: :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре хора, къде мога да си оправя количката мицубиши еклипс. Аз ходих в ратола (горубляне), имах проблем с колата нещо не вървеше както трябва и я оставих там цял ден, взех си я на другиа ден "направена"! След два дена имах същия проблем пак се спъваше и не вървеше, един приятел ми каза, че може да е от кабелите, така всичките кабели бяха изгърмели. Сменихме ги и сега пак не е същата! Инжекциона светва щом мине определени градуси, и колата се дави и определено си се натоварва се едно съм качил да дърпам два джипа :icon_hmm: , къде мога да намеря свестни хора да ми я оправят, защото ратола/горубляне/е в отпуск!!И не знам къде да отида :icon_crying: :help: :help:

Направи си една разходка до Ратола Пловдив, там ще ти решат проблема. Аз съм ползвал услугите им и съм безкрайно доволен от тях!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица и аз се ползвах от услугите му,за смяна на външен и вътрешен накрайник , предни накладки и компютърна диагностика. От "Ратола " в Пловдив съм доволен както винаги.

 

Аз също !!! :icon_thumbup: Каквото ми се наложи по колата винаги към тях се обръщам!

И съм много доволен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...