Премини към съдържание

VR 4


Препоръчано мнение

Колеги, аз като новак във форума имам един въпрос, които не знам дали някои друг е задавал.

Та въпроса е следния- възможно ли е, и дали е сложно да се монтира VR4 на Galant 2.0 16v.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да може за 2-3 лева http://cdn2.sulitstatic.com/images/2011/0919/22541814_225333223e1683f78a2d3db473995bec395499f944995954f.jpg

 

Даже и отпред и отзад :yes3:

Редактирано от lancer4x4
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз като новак във форума имам един въпрос, които не знам дали някои друг е задавал.

Та въпроса е следния- възможно ли е, и дали е сложно да се монтира VR4 на Galant 2.0 16v.

Всичко е възможно, но се влиза в голям филм и в много разходи. По-добре си купи един VR-4 и си го карай.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз като новак във форума имам един въпрос, които не знам дали някои друг е задавал.

Та въпроса е следния- възможно ли е, и дали е сложно да се монтира VR4 на Galant 2.0 16v.

Споко, :spoko: не си първият който го задава този въпрос .

И други са го задавали и като разберат, че е възможно, дим да ги няма ..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не си написал какво точно искаш да прехвърлиш - двигател само или 4х4 задвижване ? За 4х4 задвижване филма е голям , трябва и заден мост да търсиш , но кефа цена няма :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Какво да му прехвърляш... направо трябва да си купиш всичко наново защото няма нищо общо обикновенния с VR-4 ... а верно купето е еднакво :icon_doh: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пише че е счупена, но би трябвало да стане за донор. Сигурно торка е превъртял, или друга повреда по трансмисията.

Обаче има една сливенска цвят патладжан, коНби преди фейса (фейслифта вече ме кефи), рекаро седалки и с ръчни скорости :icon_dance: Чет`ри и пес`тиин ойро й иска.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пише че е счупена, но би трябвало да стане за донор. Сигурно торка е превъртял, или друга повреда по трансмисията.

Обаче има една сливенска цвят патладжан, коНби преди фейса (фейслифта вече ме кефи), рекаро седалки и с ръчни скорости :icon_dance: Чет`ри и пес`тиин ойро й иска.

 

Тази сливенската я засичам пред блока и чакам собственика да го засека че да разбера малко повече информация за нея ама тц.. не мога да го нацеля край колата иначе вади стойка доста :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пише че е счупена, но би трябвало да стане за донор. Сигурно торка е превъртял, или друга повреда по трансмисията.

Обаче има една сливенска цвят патладжан, коНби преди фейса (фейслифта вече ме кефи), рекаро седалки и с ръчни скорости :icon_dance: Чет`ри и пес`тиин ойро й иска.

 

Раздатката е счупена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Раздатката е счупена.

Иха, егати кефа, 280 коня на предно, :D това на летящ старт ще е направо ракета ..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да се шегуваш, но това наистина е така. Това нещо на 4-тия зъб ще ускорява като атмосферен шестак на 3-та предавка. Или поне ще е много близо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иха, егати кефа, 280 коня на предно, :D това на летящ старт ще е направо ракета ..:D

 

Да, пише нещо от сорта - счупена раздатъчна кутия, кардана не се върти. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...