Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Заключена кола


Rumen Hristov

Препоръчано мнение

Това е една малка лъскава тел, която служи за армировка на перото на чистачката.Загледай се и ще я видиш.Много е тънка и здрава.А тази кола няма ли ключалка от страната на пасажера?Нещо много недомислено ми се струва с този Лансър.Трябва да има някаква врътка, не може да не е предвидено, ако нямаш захранване да не можеш да си отключиш колата.Един телефон до БС с питане може и да осветли въпроса.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вярно почти нереално звучи да няма механично отключване в случай на нужда, а за телта от чистачка трябва да е развалиш и вътре в гуменото перо се намира, тя е плоска и е идеална за тази работа, а до колкото одрасканото от вътрешната страна го оставяш така, иначе трябва да сваляш и кората за да го намажеш с нещо против корозия, но едвали ще трябва.

Редактирано от tonino_g3
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново и за много години.

 

Днес вече колата е отключена, но не успях сам. Звъннах на едни ключари и дойдоха, та ми я отключиха. Използваха ето този инструмент: http://i.ebayimg.com/t/CAR-DEALER-AIR-INFLATABLE-DOOR-WEDGE-by-STECK-/08/!BlvZzi!!mk~$%28KGrHqUOKkEEtluh-fI-BLc2GcEtOQ~~_35.JPG С него успяха да открехнат леко вратата и после промушиха изолиран проводник с дебелина най-малко 16квадрата. Стори ми се, че е такъв какъвто ползват за дренаж на мълнии към земята. Цялата работа беше за 5 минути, ама ми взеха 100$... Както и да е. До тук добре. Само че наистина се оказва, че има проблем със заключващия механизъм на вратата, защото не може да се отключи с ключа дори и при поставен акумулатор. Отключва си се съвсем нормално с дистанционното(оригиналното на колата, което е вградено в ключа), но не може да се отключи с ключа. Някой да знае какво е устройството на заключването? Някой да е отварял панела на тази врата? Ако имате идеи, споделете. Благодаря.

Редактирано от Rumen Hristov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не зная какъв е механизма на патрона, но Галанта на първото му излизане след покупката се опитаха да отворят вратите /не бях взел панела на касетофона/.

Отвън шофьорската ключалка изглежда леко разчепкана, пасажерската ключалка изглежда здрава, но и двете не отключват. Разчитам само на дистанционното.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доста са скочили цените! По същия начин отваряха и моята кола, но за 80 кинта. Или си попаднал на "лъскави" ключари.

 

 

 

Здравейте отново и за много години.

 

Днес вече колата е отключена, но не успях сам. Звъннах на едни ключари и дойдоха, та ми я отключиха. Използваха ето този инструмент: http://i.ebayimg.com...GcEtOQ~~_35.JPG С него успяха да открехнат леко вратата и после промушиха изолиран проводник с дебелина най-малко 16квадрата. Стори ми се, че е такъв какъвто ползват за дренаж на мълнии към земята. Цялата работа беше за 5 минути, ама ми взеха 100$... Както и да е. До тук добре. Само че наистина се оказва, че има проблем със заключващия механизъм на вратата, защото не може да се отключи с ключа дори и при поставен акумулатор. Отключва си се съвсем нормално с дистанционното(оригиналното на колата, което е вградено в ключа), но не може да се отключи с ключа. Някой да знае какво е устройството на заключването? Някой да е отварял панела на тази врата? Ако имате идеи, споделете. Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доста са скочили цените! По същия начин отваряха и моята кола, но за 80 кинта. Или си попаднал на "лъскави" ключари.

 

Абе не ги знам какви бяха и що бяха. Тоя дето ми отваряше колата(Пакистанец мангасарян) ми се хвалеше как бил през лятото у нашенско на златните пясъци. Било му много харесало, имало хубави коли. Мислех си да му кажа, че как няма да му харесва, като все стока за крадене има за такива като него, ама рекъх да не се заяждам.

 

Това са хора, които гледат да те изцедят до последно като си попаднал в проблем. Самата му работа не струва повече от бензина да дойде до нас, демек 5-6$, ама като няма на къде, плащаш и гледаш да не го мислиш сетне.

Редактирано от Rumen Hristov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, гледам писал си в Добрич че живееш, чудя се защо все в долари смяташ :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано с този метод на отваряне,да не чуваш свистене от врататa,при по-високи скорости.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Споко! Няма начин!

 

 

 

Дано с този метод на отваряне,да не чуваш свистене от врататa,при по-високи скорости.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смятам в долари, защото от 2005та не живея в Добрич. Иначе съм живял там бая годинки. Много хубаво градче, ама уви, останаха само пущиняци, мангали и възрастни хора там.

 

А колата я пробвах точно за това да проверя дали има свистене. Тоя пакистанец нещо леко я "огъна" вратата в обратната посока на тази, в която я отваряше и ми каза, че нямало страшно. После аз вдигнах 190 с нея и нямаше проблеми. Така че, наред е.

Редактирано от Rumen Hristov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...