Премини към съдържание

Пружини за Галант 2.0 ?


seducer

Препоръчано мнение

Здравейте, дали някой може да ми каже това е номера на ниските пружини на LESJÖFORS - "4559209" за галант седан 2.0 136 коня, понеже в Техкото не могат или не знаят и ако ги поръчаме по този номер- не се знае какво ще дойде?

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Здравейте, дали някой може да ми каже това е номера на ниските пружини на LESJÖFORS - "4559209" за галант седан 2.0 136 коня, понеже в Техкото не могат или не знаят и ако ги поръчаме по този номер- не се знае какво ще дойде?

 

Май са това ... смъкват 40мм..

http://autosup.by/info/4559209:LESJOFORS:0

http://www.x1-autoteile.de/index.php?site=product&brandNo=175&articleNo=4559209&groupnode=&genArtNr=189

 

 

http://autosup.by/goods/small/7/01750292003.jpg

 

И официалният сайт го потвърждава:

 

http://195.149.248.189:8080/2012-11-06/96d4d64bae2ab0b9ca692f9d6d969198_120x90.jpg

 

 

Това е май номера за целия комплект, а са конкретно за 2.0 само, заради допустимото натоварване на мостовете .. че и TUV имат, браво.. как го намери този номер?

 

 

Каква цена ти обявиха в Тех-Ко за да ги докарат (може да е полезно за някой друг ентусиаст) ?

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз минах през този "въпрос" с пружини и амортисьори, колега. Ако е фабричен амортисьора, не е добре пружината да сваля повече от 4 см.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз минах през този "въпрос" с пружини и амортисьори, колега. Ако е фабричен амортисьора, не е добре пружината да сваля повече от 4 см.

Точно толкова свалят тези пружини. Амортисьорите са ми каяба ама чешка, газови.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май са това ... смъкват 40мм..

http://autosup.by/info/4559209:LESJOFORS:0

http://www.x1-autoteile.de/index.php?site=product&brandNo=175&articleNo=4559209&groupnode=&genArtNr=189

 

 

http://autosup.by/goods/small/7/01750292003.jpg

 

И официалният сайт го потвърждава:

 

http://195.149.248.189:8080/2012-11-06/96d4d64bae2ab0b9ca692f9d6d969198_120x90.jpg

 

 

Това е май номера за целия комплект, а са конкретно за 2.0 само, заради допустимото натоварване на мостовете .. че и TUV имат, браво.. как го намери този номер?

 

 

Каква цена ти обявиха в Тех-Ко за да ги докарат (може да е полезно за някой друг ентусиаст) ?

Благодаря много. По принцип ми обявиха клиентска цена първо 410 лева, после станаха 460, обаче цената стана друга след отстъпка от 30% :icon_dance:

Редактирано от seducer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Погледни ги в ebay, колега. Дори с доставката излизат по-евтино.

 

KYB само задните са ми чешки, предните са си японски, ама да не те плаши, нали са с 2 години гаранция. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много. По принцип ми обявиха клиентска цена първо 410 лева, после станаха 460, обаче цената стана друга след отстъпка от 30% :icon_dance:

 

Тази цена за 2 или за 4 пружини става въпрос ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази цена за 2 или за 4 пружини става въпрос ?

Тези ниските пружини вървят само комплект 4 броя, не дават по две.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аха,защото ще търся задни след няколко месеца и гледам да се ориентирам в по-хубавите марки,но за нормални пружини,не ми трябва ниска кола,да се чудя как да влизам в подземен паркинг :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аха,защото ще търся задни след няколко месеца и гледам да се ориентирам в по-хубавите марки,но за нормални пружини,не ми трябва ниска кола,да се чудя как да влизам в подземен паркинг :).

Аз сложих Каяба, цените са прилични.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аха,защото ще търся задни след няколко месеца и гледам да се ориентирам в по-хубавите марки,но за нормални пружини,не ми трябва ниска кола,да се чудя как да влизам в подземен паркинг :).

 

Аз сложих Каяба, цените са прилични.

 

+1.

И по-точно 75 лв/бр клиентска за задна за комби, вносител - Косер (адрес в Шумен - Плиска 4, 831-465).

Ти ако си със седан ти трябва KYB RC5860, предполагам че цената ще е подобна.

Мисля че това е оптималния вариант цена/качество - под 100лв за много читава пружина..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

+1.

И по-точно 75 лв/бр клиентска за задна за комби, вносител - Косер (адрес в Шумен - Плиска 4, 831-465).

Ти ако си със седан ти трябва KYB RC5860, предполагам че цената ще е подобна.

Мисля че това е оптималния вариант цена/качество - под 100лв за много читава пружина..

 

Знам го магазина е до вкъщи,но ако говорим за по-високо качество на пружините,коя марка да избера,това е въпроса. Каябата ми е ясна,че ако е японска ще е добрия избор,но си мисля за по-високия клас пружини.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

stevensgr, ако ходиш да проверяваш за задни пружини за твоя автомобил, кажи ми цената за 2 задни стандартни пружини каква е. И аз искам да сменя моите, че много кляка като седнат хора отзад.

Аз ще видя какъв е редът в Ауто+. Имам възможност за 30% надолу там. По принцип съм за Лесьофорс. Японските ги виждам що за стока са, но няма да се откажа от KYB на добра цена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

stevensgr, ако ходиш да проверяваш за задни пружини за твоя автомобил, кажи ми цената за 2 задни стандартни пружини каква е. И аз искам да сменя моите, че много кляка като седнат хора отзад.

 

60 лв. Каяба, 80 лв. Лесжофорс, кои предпочиташ ? ..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

60 лв. Каяба, 80 лв. Лесжофорс, кои предпочиташ ? ..:D

А дали може да ми кажеш, мога ли да си ги поръчам от тебе тези пружини за които питам(ниските)? И пак ли се чака 20-30-40 дена? Щото ми говорят за догодина (да узреят хубаво може би, от черни да станат червени).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

60 лв. Каяба, 80 лв. Лесжофорс, кои предпочиташ ? ..:D

Хмм... Това е дилема!

Ако тези каяби са "стока", направо ме имай предвид с 2 бройки :icon_clap:

Пусни едно ЛС когато са налични.

 

Още не съм монтирал онези две убавини. Откакто изхвръкна една скоба и се удари в оградата на комшията отсреща през пътя (не съм аз пу пу пу), не искам да рискувам да се откъсне нечия глава. Била моята или на монтьора. Агента не помни на кой си е дал хубавите скоби :icon_hmm:

 

Някой слагал ли е такива пружини каяба да даде съвет струват ли си. За лесьофорса ясно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата SNS по-горе спомена, че е с Каяби.

 

 

Както и аз.. от него разбрах че има в Косер специално този парт номер за комби без нивомат (RC5864), за което съм му много благодарен!

 

Иначе не мога да ви разбера какво се втелявяте толкоз.. Пружини са това - едно парче метал, боядисано черно. Каябата специално гаранция си отговарят на ОЕМ заданието, изобщо без значение дали били чешки или японски.

Аз си взех от Косер, които се водят официален представител за Бг (не съм и гледал къде са произведени), пружините изглеждаха много качествени на външен вид и колата седи прекрасно с тях - не кляка като се натовари, супер стабилна е (в комплект с Монро Рефлекса), какво повече... забравил съм за случая още лятото... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А дали може да ми кажеш, мога ли да си ги поръчам от тебе тези пружини за които питам(ниските)? И пак ли се чака 20-30-40 дена? Щото ми говорят за догодина (да узреят хубаво може би, от черни да станат червени).

Нямам такива колега, но мога да ти предложа Ейбах понижаващи с 40 мм. карани 6 месеца на добра цена ..:)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам такива колега, но мога да ти предложа Ейбах понижаващи с 40 мм. карани 6 месеца на добра цена ..:)

 

Е,Ейбах-а не са ли още по-добри по-принцип и знае ли се колко струват нови нормални такива. Един приятел ми ги хвали много затова питам:).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добри са, но за гладки пътища. С 40 мм надолу и 17-ки се получава много добро тръскало. Предполагам че ще е нещо от рода на возията в Сузуки Самурай, където думите друсане, подскачане и тръскане придобиват нов смисъл и са на особена почит.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добри са, но за гладки пътища. С 40 мм надолу и 17-ки се получава много добро тръскало. Предполагам че ще е нещо от рода на возията в Сузуки Самурай, където думите друсане, подскачане и тръскане придобиват нов смисъл и са на особена почит.

Черният Айбах сваля 3 см. Нови над 500 кинта. Супер са.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...