Премини към съдържание

Има ли желаещи за среща на писта през 2013 ?


  

45 гласа

  1. 1. ??? ?? ??????? ?? ????? ?? ????? ???? 2013 ?

  2. 2. ???????? ?? ?????? ?? ???? ???????????? ??????? ??????????? ?



Препоръчано мнение

Имах малко свободно време да проуча нещата тези дни , като основно се спрях на две места за провеждане на подобно събитие. Едното е бившата самолетна писта Междени, другото е познатото на всички Калояново. За Сливен информацията ми е много оскъдна засега...

Предполагам повечето от вас са били на подобни мероприятия, но за тези които не са били, мога да кажа с няколко думи как обикновено протичат нещата. Организират се състезания повечето от които показващи уменията на собствениците им в майсторско шофиране и възможносттите на автомобила в дисциплината драг. Отделно има конкурси за най-красив автомобил, екстериорен и интериорен тунинг, музика , игра с публиката, съответно награждаване и волна програма. Всичко това придружено със много настроение, музика, мирис на бензин и гуми, красиви автомобили и рев на двигатели. Ако се намерят спонсори, колите на клуба могат да бъдат безплатно на пистата, а останалите ще трябва да заплатят вход. При липса на спонсори по първоначална информация, на Междени ще се събира вход от 3лв на човек, а на Калояново нещата стоят малко по-сложно...По принцип част от наградите се осигуряват от клубът , но тъй като модераторът Valboss определи, че аз сам трябва да се оправям, награди най-вероятно ще бъдат осигурени от спонсорите.

На първо време важното е, да се определи има ли желаещи за подобно събитие . После ще се мисли коя писта да бъде, след като бъдат претеглени разбира се плюсовете и минусите на различните места като локация, цени за наемане на пистата според желаещите да участват и всички странични предимства и недостатъци на различните места.

Моля модераторът Валбос да се въздържи от коментари в темата, предложения за помощ и всякакви опити за открита конфронтация и осуетяване на инициативата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам коментарии все още, но местя темата, където и е мястото - в раздел "Срещи на клуба".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоше, като съвет мога да ти дам, да пуснеш анкета в която да се отбелязва, кой е готов да бъде участник и кой ще присъства като зрител - за да имаш някакъв ориентир. Идеята ми е да не стане накрая да организираш нещата, пък да се окаже, че няма участници.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами мислех за това,но нека да видим първо дали и как ще се приеме подобна идея. После ще търсим по-конкретни отговори. Има няколко варианта,така че според желаещите ще се обсъждат и те.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли желаещи за среща на писта през 2013 ? отговора е НЕ.

- цензура: потребителя смята, че темата е подтикната от предишни събития -

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли желаещи за среща на писта през 2013 ? отговора е НЕ.

- цензура: потребителя смята, че темата е подтикната от предишни събития -

Не са минали а сегашни събития.Автора е подтикнат от спорове.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Има ли желаещи за среща на писта през 2013 ? отговора е НЕ.

 

Не са минали а сегашни събития.Автора е подтикнат от спорове.

Това, от какво е подтикнат автора на темата според мен няма никакво значение. Важното е, че проявява инициатива и се опитва да организира нещо добро.

 

Аз самият не бих участвал в подобна среща (имам предвид самите състезания), тъй като не ми е интересно.

Това обаче не означава, че други колеги няма да проявят интерес и съответно да вземат участие.

Не смятам, че е редно един потребител да отговаря от името на всички.

 

Присъединявам се към мнението на Вики, че анкетата трябва да бъде по-конкретна, за да се събере адекватна информация, но това отново зависи единствено от автора й.

Редактирано от Т. Минтов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих присъствал, пък макар и само като зрител стига да мога да се видя и запозная с хора,

с които се познавам само виртуално :throw:. Иначе подкрепям инициативата с две ръце. :icon_rock:

Тоше,за всеки случай имай едно наум за идеи от страна на Вальо, все пак опитът от организирането на подобни

мероприятия е безценен. Каквото било,било в крайна сметка такива срещи имат за цел,

да ни обединяват и сплотяват като форум :mitsu-smiley: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имах малко свободно време да проуча нещата тези дни , като основно се спрях на две места за провеждане на подобно събитие. Едното е бившата самолетна писта Междени, другото е познатото на всички Калояново. За Сливен информацията ми е много оскъдна засега...

Предполагам повечето от вас са били на подобни мероприятия, но за тези които не са били, мога да кажа с няколко думи как обикновено протичат нещата. Организират се състезания повечето от които показващи уменията на собствениците им в майсторско шофиране и възможносттите на автомобила в дисциплината драг. Отделно има конкурси за най-красив автомобил, екстериорен и интериорен тунинг, музика , игра с публиката, съответно награждаване и волна програма. Всичко това придружено със много настроение, музика, мирис на бензин и гуми, красиви автомобили и рев на двигатели. Ако се намерят спонсори, колите на клуба могат да бъдат безплатно на пистата, а останалите ще трябва да заплатят вход. При липса на спонсори по първоначална информация, на Междени ще се събира вход от 3лв на човек, а на Калояново нещата стоят малко по-сложно...По принцип част от наградите се осигуряват от клубът , но тъй като модераторът Valboss определи, че аз сам трябва да се оправям, награди най-вероятно ще бъдат осигурени от спонсорите.

На първо време важното е, да се определи има ли желаещи за подобно събитие . После ще се мисли коя писта да бъде, след като бъдат претеглени разбира се плюсовете и минусите на различните места като локация, цени за наемане на пистата според желаещите да участват и всички странични предимства и недостатъци на различните места.

Моля модераторът Валбос да се въздържи от коментари в темата, предложения за помощ и всякакви опити за открита конфронтация и осуетяване на инициативата.

 

Тодоракис, и аз ще дойда на пистата, ама при едно условие.....само ако направим един ДРАГ, аз със галанта ти със аЛдито (с тия бесни резачки) :hysterical: :hysterical: щА скъсам, да знаЙш :rijden:

Редактирано от atila
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_rock: Тоше,за всеки случай имай едно наум за идеи от страна на Вальо, все пак опитът от организирането на подобни мероприятия е безценен. Каквото било,било в крайна сметка такива срещи имат за цел,да ни обединяват и сплотяват като форум :mitsu-smiley: :rulez:

Нямам против идеи от който и да било, моята цел винаги е била същата . Форумът да се развива и да е сплотен. Дори Сомалиеца се шегува с моя израз ...за консолидиране на потребителите... :) Още повече , че колкото повече хора са ангажирани в организирането на едно мероприятие, толкова по-здрава става връзката между тях и увличат други. Нарича се работа в екип . Големите фирми затова организират събирания на служителите и се нарича тийм билдинг...Както и да е, действаме и вървим напред.

 

Тодоракис, и аз ще дойда на пистата, ама при едно условие.....само ако направим един ДРАГ, аз със галанта ти със аЛдито (с тия бесни резачки) :hysterical: :hysterical: щА скъсам, да знаЙш :rijden:

Да не си монтирал ръчни скорости, че така ми се каниш ? :hysterical: ...Иначе с моя кораб, мога едно състезание по майсторско шофиране да ти предложа, там вече ще бъде забавно...Ти с Аудито, аз с Галанта... :haha: :hysterical:

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за каквото и да решите , идеята ми харесва. Тоше колега от Хасково преди доста време се беше опитал да организира подобна среща там на картинг пистата ,ама нещо нямаше желаещи ,иначе пистата е добра и беше мисля някъде към 900лв. наема за ден :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз за това мисля да е Междени. Цената е по-нормална и Дряново ,Габрово и Търново са близо. Може да се съчетае с някой хотел и вечерта да стане един хубав разбор на деня...Има и какво да се види наоколо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз за това мисля да е Междени. Цената е по-нормална и Дряново ,Габрово и Търново са близо. Може да се съчетае с някой хотел и вечерта да стане един хубав разбор на деня...Има и какво да се види наоколо.

Тъй е :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тошко,една работа не разбрах само,ти в момента в България ли си или не ? И ако не си,как успяваш дистанционно да организираш нещата ? Иначе поздравления за идеята,време е и ние да се покажем на света,не само разни там бмв-та и народни коли да ги пишат по вестниците :rulez:.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тошко,една работа не разбрах само,ти в момента в България ли си или не ? И ако не си,как успяваш дистанционно да организираш нещата ? Иначе поздравления за идеята,време е и ние да се покажем на света,не само разни там бмв-та и народни коли да ги пишат по вестниците :rulez:.

И аз ще дойда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Упс, сега видях, че в профила ми пише, че не съм в БГ... :D

Тук съм и мисля този път, тази стара моя идея да се осъществи най-накрая.

Сега за показването не знам, защото в такъв случай ще трябва да се организира като национална среща/събор, организацията на която, няма как да мине без подкрепата и участието на клуба. Тоест УС трябва да реши и т.н., а аз еднолично не мога да вземам такива решения или всъщност да представлявам официално организация, на която не съм член и без да са ми гласувани подобни права . Не повдигам и въпроса за това, за да не опрат нещата отново до там, че се опитвам да прехвърлям отговорността към някой друг и темата да бъде заключена, въпреки , че много бих се радвал инициативата да идва от клуба, но от друга страна ако е имало воля за това, досега да беше направено. В този ред на мисли , за това към момента нещата са просто една среща , на която ще прекараме деня на пистата , а вечерта в приятна атмосфера в някой от хотелите наблизо. Така поне ги виждам аз нещата засега. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Упс, сега видях, че в профила ми пише, че не съм в БГ... :D

Тук съм и мисля този път, тази стара моя идея да се осъществи най-накрая.

Сега за показването не знам, защото в такъв случай ще трябва да се организира като национална среща/събор, организацията на която, няма как да мине без подкрепата и участието на клуба. Тоест УС трябва да реши и т.н., а аз еднолично не мога да вземам такива решения или всъщност да представлявам официално организация, на която не съм член и без да са ми гласувани подобни права . Не повдигам и въпроса за това, за да не опрат нещата отново до там, че се опитвам да прехвърлям отговорността към някой друг и темата да бъде заключена, въпреки , че много бих се радвал инициативата да идва от клуба, но от друга страна ако е имало воля за това, досега да беше направено. В този ред на мисли , за това към момента нещата са просто една среща , на която ще прекараме деня на пистата , а вечерта в приятна атмосфера в някой от хотелите наблизо. Така поне ги виждам аз нещата засега. :icon_thumbup:

Нидей мрънка бре. Аз колкото мога ще помогна за Междене :icon_thumbup: Само, че не е ли по - добре да е напролет, че сега времето е ...непредсказуемо, м :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нидей мрънка бре. Аз колкото мога ще помогна за Междене :icon_thumbup: Само, че не е ли по - добре да е напролет, че сега времето е ...непредсказуемо, м :icon_hmm:

Че той и Тошко ако спре да мрънка, така и ще си останем без среща на писта :D и няма да разберем що е то и има ли почва у нас ..:)

А за времето не се притеснявай, това е само анкета за проучване "има ли желаещи", не е организация на самата среща .;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нидей мрънка бре. Аз колкото мога ще помогна за Междене :icon_thumbup: Само, че не е ли по - добре да е напролет, че сега времето е ...непредсказуемо, м :icon_hmm:

Ам то си пише 2013 и най-вероятно да е средата на май или началото на юни. За тази година е късно, освен ако не искаме да си тестваме зимните гуми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Не знам какво си проучил но за Калояново е близо 2400лв в активния сезон за 1 ден в това число влиза наем на пистата, измервателна техника, пожарна и линейка. А спонсорите в България са голям дефицит да е кажа че ги няма никви. Идеята е много добра но иска много финикиски знаци :) а да не говорим каква ще е цифрата за 2 дни ... а бе по добре гледай за Междени или Сливен там ще е по лесно и виж какъв ще е интереса към писта и ще видиш дали си заслужава

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за с високо вдигнати ръце .... Но,вече бяхме свидетели на едно Мицубиши мироприятие което беше организирано прекрасно .....евала на пича....говоря за FASTER MITSUBISHI TRAK DAY 2012 ....Mомчето вложи много.....наистина много за да се получи наистина готино.....и,какво стана накрая....от многото писачи из форумите....и големите надъхвачи,и големите карачи....уж всички разправяха че ще дойдат .....накрая бяхме 10 коли ...я имаше ..я не......На половината им се развалиха колите предишния ден.......да се смееш ли,яд ли да те хване....И моята кола ми направи номер точно преди да се кача на пистата....но я оправих,и налупих каската.....

Мисълта ми е......че,каквото и да се организира....колкото и нерви,и пот да се вложи в организирането на такова нещо.....то,писачите ще са повече от присъстващите във въпросния ден....

Аз съм за......и успех......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим колко хора ще дойдат, надявам се да сме повече, а и отнякъде трябва да се почне. Ако разсъждаваме на принципа, защо да се организира нещо за 10 души, никога няма да се проведе такова мероприятие. Живот и здраве , времето ще покаже.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също подкрепям идеята за такъв вид среща но според мен за по добре ще е на писта Межден или да се проучат нещата за Сливен ще искат доста по малко пари а там можещ да си направиш и конфигурация на писта каквато всички биха харесали :) и т.н. За Калояново ще се иска да има и спонсори който да предложат финансово рамо :) и ако ще търсиш спонсори се ориентираш към фирмите който продават автомобили. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Принципно за спонсор знам от други събори на клубове, че има отклик от енергийните напитки. Примерно облепяне на няколко клубни коли с реклама на напитката и печелиш фризер с напитки :) Предполагам има и други варианти може да се проучи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...