Премини към съдържание

Отстъпки за мицубиши фенове


SLX

Препоръчано мнение

Това за картите и за не членове на клуба а само на форума е добра идея, но според мен няма никак да се хареса на ръководството :)

Защо така мислиш? Щом са договорени отстъпки за всички - идеално!

Но, ако очаквате ръководството да изработи 13922 пластики, колкото са регистрираните потребители към момента - те това вече няма да се хареса. :)

 

Рангеле, поздравления! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Една от идеите, които ми идват на момента е примерно на всеки 6 месеца да се издават карти преди това да се събират заявки от хората които искат. Съответно карта с логото на клуба + номер на карта + името на потребителя. Ако примерно картата струва реално 4лв се събират по 8-10лв на карта.. примерно! Въпросните карти може да се ползват и за отстъпките споменати от SLX понеже и там има вариант за отстъпка за потребители на форума (пример Хеед ауто).

 

Това което визирах е разликата клубна карта - форумна карта, което може да доведе до разни спорове и неудобрение от ръководството на клуба.

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо така мислиш? Щом са договорени отстъпки за всички - идеално!

Но, ако очаквате ръководството да изработи 13922 пластики, колкото са регистрираните потребители към момента - те това вече няма да се хареса. :)

 

Рангеле, поздравления! :icon_clap:

Едва ли ще е необходимо такова количество и то накуп. Но пък някой трябва да поеме инициативата и организацията, и тъй като става дума за потребителите на ФЕН КЛУБ МИЦУБИШИ, то логично е ръководството да поеме тази функция. Моето виждане по въпроса е следното, пуска се тема за набиране на първоначалния брой желаещи колеги, уточнява се цената на пластиките и ако доставната им цена е да речем 2-3лв, всеки потребител плаща 5лв. Поръчват се пластики за всички събрани пари, раздават се на всички първоначално заявили и естествено остават свободни за следващите желаещи колеги, които също ще плащат по 5лв. Така клубът няма да е ощетен финансово, дори напротив, разликата от покупната и продажна цена ще ходи за Дома.

 

ПП. Цитираните стойности са примерни, нямам никаква представа на цената на тези пластики. Искам да дам нагледен пример за схемата.

 

ПП2. Същите карти могат да се ползват и за други уредени от някой колега отстъпки.

 

ПП3 Докато върша няколко неща едновременно, колега е пуснал мнение еднакво с моето, така че явно това е начина, ако има желание и воля от страна на ръководството, разбира се.

Редактирано от veskobsl
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля така. Пуска се тема. Пише се кой иска такава карта, правят се дизайни /тук не мога да помогна, гола вода съм :)/, избира се, намира се от кой да се поръчат /вече има клубни карти за членовете - тоест има някаква представа от къде се поръчват и колко струват/, всеки който иска такава карта, си я заплаща еднократно. Идеална работа ще свършат и за другите отстъпки. Колкото до това, на кого ще се хареса, не мисля, че някой ще има против, ако има си е за негова сметка. Аз също ще си взема такава карта, заради услугите от ХЕЕД, но твърдо - отстъпките ще са за всички. Идеята на колегата е, ако картата струва Х лв, то всеки да дава Х+1 е идеална. Тези пари да влизат в клуба и той да прави, каквото прецени с тях.

 

Въпреки всичко, ако го нямаше клуба, нямаше да има форум, ако нямаше форум, нямаше да се знаем, а ако не се знаехме, нямаше отстъпки от един си кой фирми, тоест КЛУБА е допринесъл за случващото се и би било редно, да остане нещо в касата му.

 

Забравих да отговоря на въпроса, дали ще важи за другите градове... не съм го говорил, но ще направя това което е нужно, за да важи, надявам се да няма проблем. По моята логика, не би трябвало.

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля така. Пуска се тема. Пише се кой иска такава карта, правят се дизайни /тук не мога да помогна, гола вода съм :)/, избира се, намира се от кой да се поръчат /вече има клубни карти за членовете - тоест има някаква представа от къде се поръчват и колко струват/, всеки който иска такава карта, си я заплаща еднократно. Идеална работа ще свършат и за другите отстъпки. Колкото до това, на кого ще се хареса, не мисля, че някой ще има против, ако има си е за негова сметка. Аз също ще си взема такава карта, заради услугите от ХЕЕД, но твърдо - отстъпките ще са за всички. Идеята на колегата е, ако картата струва Х лв, то всеки да дава Х+1 е идеална. Тези пари да влизат в клуба и той да прави, каквото прецени с тях.

 

Въпреки всичко, ако го нямаше клуба, нямаше да има форум, ако нямаше форум, нямаше да се знаем, а ако не се знаехме, нямаше отстъпки от един си кой фирми, тоест КЛУБА е допринесъл за случващото се и би било редно, да остане нещо в касата му.

 

Забравих да отговоря на въпроса, дали ще важи за другите градове... не съм го говорил, но ще направя това което е нужно, за да важи, надявам се да няма проблем. По моята логика, не би трябвало.

Ами Рангеле,за какво ми е отстъпка от още 6 процента,като ще трябва да ходя до София или да ми ги пращат с куриер,то тогава ще си ползвам тая от 20 процента дето я дават и без това. България не е София все пак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Казах, че едва ли е проблем и за др. Диани. Ще го говоря и ще кажа. Освен това зависи и от гумите, 6% са и малко, и много, зависи от каква позиция го гледаш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми идеален си :)... хайде някой модератор да пусне тема, да я закачи горе, за да може и някой с дизайнерски умения да се намеси как да изглежда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

До 28 февруари 2013 година, за по-малко от литър гориво, всеки може да си поръча до две карти за отстъпка за бензиностанции ЕКО.

Отстъпката достига до 0.09 лв на литър гориво.

Картите се получават в бензиностанция по избор.

Справки:

- Таблица с отстъпки - http://www.eko.bg/Te...temid=696&lan=1

- Форма за поръчка на карти - http://84.22.1.98:24...OrderCards.aspx

 

 

ПП. До сега издадените карти/от предни емисии/, ще бъдат валидни до края на 2013 година.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като им покажеш картата си, ще ти направят само 10% отстъпка, като на всеки клиент влезнал в магазина им ..

Ако не им я показваш, а си вземеш гумите онлайн, правят 20% отстъпка, но си плащаш куриера и монтажа, :D което е равносилно на отстъпката на место, но с монтаж от тях ..:)

Виж ако покажеш оръжието, :D вече не знам каква ще е отстъпката ...:lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С картите за членове няма да е или всички ще имат или няма :), за това говорихме да са други карти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Що? Аз като им покажа картата си, няма ли да ми дадат 26%?

 

Какво искаш да си купиш?

Нали си Член на клуба, използвай си намаленията. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ставаше въпрос за гуми от Диана с малко по - голяма отстъпка от интернетската.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ставаше въпрос за гуми от Диана с малко по - голяма отстъпка от интернетската.

 

Кажи какви гуми ти трябват и на каква цена ти излизат, за да видя колко мога дати ги намеря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това с възможността са създаване на карти за отстъпки (което беше обсъждано тук от мнение 25 до 35) явно отпада. Както писах ръководството на клуба надали ще подкрепи такава идея, а и имайки в предвид последните коментари на Администратора - аз поне ги разбирам че няма да стане ..

 

Ако горното е така е добре да се определи при какви условия трябва да се събират варианти за отстъпки... и дали въобще ръководството на клуба поддържа събиране на такива отстъпки от хора като Рангел, Росен и т.н... защото от странични наблюдатели като мен се виждат някакви разминавания.

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това с възможността са създаване на карти за отстъпки (което беше обсъждано тук от мнение 25 до 35) явно отпада. Както писах ръководството на клуба надали ще подкрепи такава идея, а и имайки в предвид последните коментари на Администратора - аз поне ги разбирам че няма да стане ..

 

Ако горното е така е добре да се определи при какви условия трябва да се събират варианти за отстъпки... и дали въобще ръководството на клуба поддържа събиране на такива отстъпки от хора като Рангел, Росен и т.н... защото от странични наблюдатели като мен се виждат някакви разминавания.

 

Отстъпките не са свързани с ръководството. Никой няма да възрази ако има и допълнителни отстъпки каквито и да са. От страна на УС няма как да подпомогнем такава инициатива, защото картите са само за членове на клуба, а отстъпките за които се говори са за всички. Съмнява ме някой да се нагърби да изкарва карти за няколко хиляди души и по 10ст. да са пак е сериозна сума.

Не знам как стоят нещата, който иска карта да си я закупува(но какви трябва да са и как ще се издават), това трябва да каже човека, който урежда отстъпките - аз не съм запознат с нищо, освен написаното в темата до момента.

 

Относно въпроса на mmotors, почти всички магазини предлагащи отстъпки. Тези отстъпки важат само за "нормални" продукти, всичко което е пуснато в някаква промоция или чрез друга отстъпка - за него не може да се ползва още един път отстъпка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отстъпките не са свързани с ръководството. Никой няма да възрази ако има и допълнителни отстъпки каквито и да са. От страна на УС няма как да подпомогнем такава инициатива, защото картите са само за членове на клуба, а отстъпките за които се говори са за всички. Съмнява ме някой да се нагърби да изкарва карти за няколко хиляди души и по 10ст. да са пак е сериозна сума..

Не знам как стоят нещата, който иска карта да си я закупува(но какви трябва да са и как ще се издават), това трябва да каже човека, който урежда отстъпките - аз не съм запознат с нищо, освен написаното в темата до момента.

 

Относно въпроса на mmotors, почти всички магазини предлагащи отстъпки. Тези отстъпки важат само за "нормални" продукти, всичко което е пуснато в някаква промоция или чрез друга отстъпка - за него не може да се ползва още един път отстъпка.

Уви, само малко желание да имаше..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе никой, никога не е карал, някой да му плаща картата. Просто някой, който разбира от фотошоп или каквото трябва да направи дизайн, намираме си кой да ги направи, колко струва и готово. Но щом идеята е, всички да търсят отстъпки, а пък само членове да ползват, така да бъде, без мен. mmotors обади ми се, ще ти уредим гумите, които искаш, на най-добра цена ;).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе никой, никога не е карал, някой да му плаща картата. Просто някой, който разбира от фотошоп или каквото трябва да направи дизайн, намираме си кой да ги направи, колко струва и готово. Но щом идеята е, всички да търсят отстъпки, а пък само членове да ползват, така да бъде, без мен. mmotors обади ми се, ще ти уредим гумите, които искаш, на най-добра цена ;).

 

Кой е казал, че само членовете ще ползват? Това което казах аз, е че с картите които имаме(само за членове), няма как да стане номера.

 

Тия карти за които говориш, как ще се идентифицират, че са истински? Някви кодове или номера от фирмата, за която ще се ползват или просто ще се носят хартиики. Ако е някой да носи някаква хартия с име и снимка, защо изобщо трябва да се правят карти. Аз не съм дизайнер, но не ми пречи да нахвърлям един дизайн, кажете какво ви трябва.

Обикновенно фирмата отпускаща отстъпки, дава списък с номера/кодове, които се използват за тези цели. Обсъдили ли сте с тях как точно ще стават тези неща?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...