Премини към съдържание

Чува се странно чукане


svatsov

Препоръчано мнение

Двулитворовия ,но както казах вече съм я тествал на Рънара подобна добавка и като го разглобих двигателя със очите си видях ,че наистина прави покривен слои със меден оттенък.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Двулитворовия ,но както казах вече съм я тествал на Рънара подобна добавка и като го разглобих двигателя със очите си видях ,че наистина прави покривен слои със меден оттенък.

Бе то прави, ама и прави къде не требе, дано си късметлия че това е малко като руска рулетка........ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да се добави за колегата, че е добре повдигачите да се сменят колкото се може по-скоро. Иначе стеблото на клапана се наранява и тракането става перманентно, дори с нови повдигачи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз пробвах различно масло , ама все си тракаха.А бе кофти работа с тия повдигачи.Нали някой ги вкарваше от щатите колко парички излизаха с мито и пътя?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там нямат 6А13 мотора. Поне аз така знам. Може би защото ще им е твърде икономичен въобще не е предлаган там :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там нямат 6А13 мотора. Поне аз така знам. Може би защото ще им е твърде икономичен въобще не е предлаган там :D

Добре де тогава от къде??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Тая руска добавка "Ресурс" и аз я пробвах, просто от чист интерес (моите повдигачи са сменяни вече) и наистина върши чудеса. Двигателя мърка още повече и значително утихва :) не правя реклама а просто споделям.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там нямат 6А13 мотора. Поне аз така знам. Може би защото ще им е твърде икономичен въобще не е предлаган там :D

 

Нямат, но повдигачите ги имат (MD377560) за по $17.70 в https://www.mitsubishiparts.com/catalogs.html .

Преди 2 години бяха $13/бр при курс на долара 1.30лв/$.

Сега в момента при $18/бр и долар 1.50лв, ако има тук читави по 20-25лв парчето, то излиза че няма смисъл да се поръчва и плаща доставка от USA (освен ако има кой да ги донесе де, понеже за почти същата цена ще бъдат оригинални).

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямат, но повдигачите ги имат (MD377560) за по $17.70 в https://www.mitsubis...m/catalogs.html .

Преди 2 години бяха $13/бр при курс на долара 1.30лв/$.

Сега в момента при $18/бр и долар 1.50лв, ако има тук читави по 20-25лв парчето, то излиза че няма смисъл да се поръчва и плаща доставка от USA (освен ако има кой да ги донесе де, понеже за почти същата цена ще бъдат оригинални).

 

Имай предвид, че този дилър дере стабилно с 10% върху цената за вътрешната доставка в САЩ. Което също оскъпява поръчката.

Последната ми поръчка беше за 900 долара, 4 синхронизатора, 3 зъбни колела, муфа и няколко дреболии за скоростна кутия и константно си образулат цена на шипинг като 10% от стойността на поръчката. Което е тъпо. На всичкото отгоре подозирам, че имат проблем със сигурността на системата за картови разплащания.

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

Е то ако не е това тогава сигурно са повдигачите,имаш ли представа колко пари струват

 

Здравейте на всички колеги!

Аз съм от Бургас и да но съм полезен с инфото.

 

Аз имам mitsubishi Pinin 1.8GDI 2000г. 120 000km и моите повдигачи се разтропаха.

Днес седнах на компютъра и изрових всички магазини които предлагат части за :mitsu-smiley:

Ще напиша няколко цени на предлаганите повдигачи за :mitsu-smiley:

Балкан партс 25лв за оригинални

Интер ауто(Бургас) 29лв BGA английски

20лв за някакви Japan....нещо си, човека ми каза че тези били по- добри и ми ги препоръчвал, а ремонта щял да струва 190лв

Самурай-М2 25лв BGA английски

22лв Motiv ....????

 

Цените са различни както и марките :icon_hmm:

Чакам и оферта от Дартс ауто и ще си направя сметката и ги махам тропащите повдигачи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само като съвет!Отиди до някой сервиз да го чуят този шум!Лошото е че го прави само на студено!Но все пак се консултирай!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Здравейте на всички колеги!

Аз съм от Бургас и да но съм полезен с инфото.

 

Аз имам mitsubishi Pinin 1.8GDI 2000г. 120 000km и моите повдигачи се разтропаха.

Днес седнах на компютъра и изрових всички магазини които предлагат части за :mitsu-smiley:

Ще напиша няколко цени на предлаганите повдигачи за :mitsu-smiley:

Балкан партс 25лв за оригинални

Интер ауто(Бургас) 29лв BGA английски

20лв за някакви Japan....нещо си, човека ми каза че тези били по- добри и ми ги препоръчвал, а ремонта щял да струва 190лв

Самурай-М2 25лв BGA английски

22лв Motiv ....????

 

Цените са различни както и марките :icon_hmm:

Чакам и оферта от Дартс ауто и ще си направя сметката и ги махам тропащите повдигачи

 

Здр.колеги,дойде и моя ред да пиша във 'вечната' тема за повдигачите,ще трябва да ги сменям напролет....чукат си с всякакво масло.

Вече звънях в 3 магазина....и няма кой да ги достави,имате ли инфо откъде мога да си ги закупя,някой сменял ли ги е през последните 2 години?

Благодаря на всички отзовали се :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здр.колеги,дойде и моя ред да пиша във 'вечната' тема за повдигачите,ще трябва да ги сменям напролет....чукат си с всякакво масло.

Вече звънях в 3 магазина....и няма кой да ги достави,имате ли инфо откъде мога да си ги закупя,някой сменял ли ги е през последните 2 години?

Благодаря на всички отзовали се :)

 

Аз ги имам повдигачите.

http://mitsubishito.com/index.php?route=product/product&product_id=759&search=OP5001

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...