Премини към съдържание

Какво поБългарихте във вашето Mitsubishi ?


Препоръчано мнение

Доста неща съм виждал :D но дайте да обменим опит :D

 

Личен принос:

Задни ел.стъкла към задни фиксирани :D

А вие :icon_hmm:

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1. Аз сложих Опелски биалетки отпред (мисля от Кадет). На Опел - 10 лв парчето (желязото + четирите тампона); На Мицубиши - 18 лв парчето. По външни наблюдения, мисля, че са едни и същи.

2. Предпазна метална шина под картера (един удар му трябва, да се пробие). Пази ми и меката връзка... А въпросната е самоделка :)

3. Сега мисля да слагам една метална скоба на една дупка на генерацията, че не ми се ходи при заварчика. А и ще мога да си я махам, когато поискам :)

Не знам дали това се води за "побългаряване", но това е от мен.

О, пропускам нещо важно - "оригинални" възглавнички с емблемата :mitsu-smiley: - лично производство:

 

http://media.snimka.bg/s1/0096/026435391.jpg?r=0

 

ПП: Абе побългаряване, побългаряване... все пак сме ценители, фенове и естети ;)

Редактирано от Арх. Пътко
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отдолу едната кора под двигателя в задния си край и е развалено ухото за закрепване и леко виси. Вързал съм го с инженерно влакно. :icon_rock: :first:

 

 

P.S. Ето и американската версия, използвана даже и от NASA на луната: http://en.wikipedia.org/wiki/Duct_tape

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На стария Лансър му бях сложил индикатор за напрежението - от онези черни кутийки с големината на кибрит, на която са сложили три-четири светодиода. "Измервателят" ми е наследство от Жигулата, която редовно ми правеше проблеми с алтернатора. Толкова бях задобрял, че сваляне-разглобяване-сглобяване-качване го правих за 10,5 минути. Но и на Лансера помогна, когато диодният блок на алтернатора се повреди - зареждаше само при студен двигател. При топъл зареждаше толкова, че да не свети лампата на таблото, но недостатъчно, че да поддържа акумулатора. Именно "кибритчето" ми помогна.

Редактирано от de4i
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://seekpart24.com/trw/axial-joint-tie-rod-jar107 На този накрайник, резбата е същата откъм рейката (ябълката) като оригиналната за Спейс Рънър. Само тябва да се отреже на струг, на дължина и да се направи резба по размер за късия накрайник. Това е накрайник за три тона мерцедес, и е направен бая по яко, сменяваш и забравяш.... :icon_thumbup:

Цената от линка не я гледайте, на мен в сервиза ми идва за 30 лв. Още едно уточнение, трябва да се пилне малко накрая, дето се подгъва осигурителната шайба, против самоотвиване...

Редактирано от n67
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_hmm: Все още нищо, но в скоро време.... първото е газова уредба, но каква и дали ще е метан или LPG не съм решил още. Другото е автоматично включване на фаровете... и се надявам да е само това по моето :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Шината отвътре на задната броня. Неговата си беше толко ръждясала, че като я хванах в единия край и взе че се огъна. Новата шина, или както и да се нарича това, е не само по-темелна, ми и е от неръждейка. И една планка държаща предната престилка... поради същата причина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_hmm: Днес установих, че като махнеш ключа от контакт и фаровете и габаритите гаснат. :icon_hmm: Не мисля че това е фабрично така поне габарити трябваше да светят и мисля, че старият собственик се е постарал :icon_crying: ... Не знам до колко е разумно това "добро" дело ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

:icon_hmm: Днес установих, че като махнеш ключа от контакт и фаровете и габаритите гаснат. :icon_hmm: Не мисля че това е фабрично така поне габарити трябваше да светят и мисля, че старият собственик се е постарал :icon_crying: ... Не знам до колко е разумно това "добро" дело ?

Принципно си е съвсем фабрично. Ако искаш да оставиш колата на габарити след като извадиш ключа изключваш и отново включваш габаритите. Направено е за да не може консуматорите да ти "източат" акумулатора ако ги забравиш. А доколко е разумно - сам го преценявай :mitsu-smiley:

Редактирано от casper13
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...