Премини към съдържание

Да се похваля


Препоръчано мнение

Здравейте всички колеги.Преди време бях споменал,че ще пусна снимки на :plane: след направените промени,и ето дойде това време.Ще се радвам на коментари за изпълнението каквито и да са те.Благодаря на Слави за бързата реакция и изпълнение,звънях но не ми вдигна,иначе щеше да видиш колата на живо,но стига съм спамил нека снимките говорят :icon_rock: http://svesox.snimka...541333.27819705

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добре! Пребоядисвал ли си я и колко ти излезе ако не е тайна?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.На въпросите които бяха зададени,да колата е с малкия ръб на капака,боядисването е правено с 5 вкарвания на автомобила в камера,пребоядисван цялостно,излезе 2000лв всичко.Радвам се че ви харесва изпълнението,беше голямо избиране на цвят.А самият цвят се мени спрямо светлината от златно оранжево на слънце,до тъмно оранжево че и отива към подобно на кафеникаво-червено,но не е хамелеон,просто боята е такава с перли някакви.Кат боя ,кат перли и така пет пъти.А черното е мат и лака е мат.Това е общо взето :mitsu-smiley: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.На въпросите които бяха зададени,да колата е с малкия ръб на капака,боядисването е правено с 5 вкарвания на автомобила в камера,пребоядисван цялостно,излезе 2000лв всичко.Радвам се че ви харесва изпълнението,беше голямо избиране на цвят.А самият цвят се мени спрямо светлината от златно оранжево на слънце,до тъмно оранжево че и отива към подобно на кафеникаво-червено,но не е хамелеон,просто боята е такава с перли някакви.Кат боя ,кат перли и така пет пъти.А черното е мат и лака е мат.Това е общо взето :mitsu-smiley: :first:

 

Мдааааа и ти като мен си я направил "Вечно моя" :icon_clap:.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдааааа и ти като мен си я направил "Вечно моя" :icon_clap:.

Ама аз и не си и помислям даже да я сменям,освен ако не се появи някой със сериозна пара де :) .А иначе автомобила не ме е предал дори и за секунда от 4-5г насам,верно че си го поддържам своевременно и само 100 октана :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...