Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Mitsubishi "Proudia и Dignity" 2012 година


Препоръчано мнение

Твърде необективно изказване. Това е интериора на E350, последната итерация, което трябва да се явява пряк конкурент на колата от темата.http://www.autoguide.com/gallery/d/518944-3/2012-Mercedes-E350-Cabriolet-interior-01.jpgИскаш ли пак да си поговорим за стил и дизайн?

Мерцедес никога не са имали авангарден дизайн, както и БМВ. При тези марки нещата повече следват традиции и интериора винаги им е бил една крачка назад.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм напълно съгласен с мнението на арх. Пътко, супер ясно и точно обясни истината за любимата марка, това и мое виждане, и подкрепям всяко изречение в него. Истината боли, понякога, за мерцедеса колега и той горе долу същата работа, но пак малко по-добре от мицу, те май всички компании се изчерпаха и започнаха да си погрозяват колите. Единствено ваг групата и някои модели на бмв и мб останаха чисти и красиви в мойте очи. Поне на мен такива коли ми харесват.

 

Братле на Мерца да те кефи S-Class, CL-Class, CLS-Class oт новите модели но не и E-Class която са я у**али адски много от вътре пълен провал е за мен също и C-Class.

Редактирано от TASSO
криптиране на лоша дума
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Lancer и Outlander са с добър дизаин и добре измислен интериор, проблема е че се появяват 2006г, а сега сме 2012г и Mitsubishi нямат нищо ново като идея. Тези два модела "Proudia и Dignity", имат дизаин предназначен за Азиатския пазар, дано не пуснат тези модели с този дизаин за Европа, защото не вярвам да имат някакъв успех. Mitsubishi доказаха през годините, че Европа не ги интересува. Не виждам нищо чудно в моделната им гама и новите им идеи, просто си гледат интересите, които не включват Европейския пазар.

Kaква Европа бре, хора, стига им да продават в Китай, Индия и арабския свят, на тези бедняци там, хехехе, Европа :yes3:

Иначе до моделите им, визията им изобщо не ми харесва

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми след като ръбавия пластмасов интериор на мерцедесчето ви харесва повече, значи няма какво да говорим повече. :blink:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно за това говорим, ако е Мерцедес трябва да е S-Class, CL-Class, CLS-Class или нещо подобно- прав си, аз не съм казал че ме кефи този Е клас, а казах, че е същата работа като праудия, както и да е, да не се почне пак разливане по темата, всеки си има вкусове и предпочитания, аз просто нищо не харесвам от новите модели на мицубиши освен този галант който бил спрян като проект и това новото глобъл смол дето и него погрозиха а си беше според мен шанс да си върнат позиций. Аз харесвам ауди и фоклсваген както каза архитектът '' Ауди - дизайн, сякаш една течна капка алуминий е паднала на асфалта... '' това е по мой вкус, и ако погледнете на ауди а3 концепт салон ще откриете много общи линий в дизайна с Лансер Х, а това какво говори, мицу са били на крачка от успеха и вместо нагоре те правят обратен завой и в пропастта, то не само дизайна им е проблем, а и това че репутацията на прости и надеждни машини отива в историята,и ред други причини. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Остава да добавят и модел който да е между Лансър и Proudia е те тогава гамата ще е пълна. Нека любимата ни марка :mitsu-smiley: се развива макар и с чужда помощ. Само да бяха променили малко интериора те направо копи-пейст.

 

Имат отдавана. Казва се Mitsubishi Galant Grunder.

Снимките са от 2007-ма година.

Той е за другия свят.

 

http://img519.imageshack.us/img519/6086/ba71206893gq8.jpg

 

http://img225.imageshack.us/img225/361/ba71206894rh5.jpg

 

Тук има една стара интересна тема за азиатския пазар. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...