Премини към съдържание

Има ли почитатели на музиката


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги. Ясно е, че в този форум има много фенове на :mitsu-smiley:, но искам да разбера дали има и почитатели на музиката :icon_rock:

Някой от вас знаят, други не, че освен да карам Мицубиши Галант, свиря на барабани в Рок група.

Всеки месец правим по някое участие в различни градове и идната седмица сме в София.

Който иска да ни чуе и да се позабавлява да заповяда на 14 декември в клуб Тукан в Студентски град.

http://www.bluzz-rock.com/index.php?option=com_wrapper&Itemid=75

Ще се радвам да се запозная с някой от вас :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. Ясно е, че в този форум има много фенове на :mitsu-smiley:, но искам да разбера дали има и почитатели на музиката :icon_rock:

Някой от вас знаят, други не, че освен да карам Мицубиши Галант, свиря на барабани в Рок група.

Всеки месец правим по някое участие в различни градове и идната седмица сме в София.

Който иска да ни чуе и да се позабавлява да заповяда на 14 декември в клуб Тукан в Студентски град.

http://www.bluzz-roc...apper&Itemid=75

Ще се радвам да се запозная с някой от вас :yes3:

 

Браво...станахме 2ма барабанисти рокаджий ....http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif и фенове на http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има доста рокаджии из форума... :)

А с удоволствие бих присъствал ама сте ми малко далечко :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има и такива които нямат предразсъдъци към музиката. Срещат се хубави парчета във всички жанрове. Аз лично имам над 30 000 парчета във всякакви стилове и си слушам според настроението. С удоволствие бих присъствал ако бях наблизо също :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

 

И аз съм заклет рок и метал фен, но чак на 20-ти имам път към София. И тъй като очевидно сме от Стара Загора,

къде и кога ще свирите, че тук по клубовете има повече шанс да се видим ?! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има доста рокаджии из форума... :)

А с удоволствие бих присъствал ама сте ми малко далечко :)

Ти няма ли да идваш в сряда, бе?

Колега, много ми е нагорнище в момента преди празниците, ама се обаждай при следващите участия, все ще се организираме :-) Пък особено ако имате нещо по-централно - задължително..... Студентски град ми е отчайващо далеч (и неприятен)......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От сега не мога да кажа къде и кога пак ще имаме участие, но като разбера ще пиша :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напомням, че днес е събитието, някъде около 22ч. :icon_rock:

Аз по обяд тръгвам с :mitsu-smiley: към София, ще се радвам вечерта да се видя с някой от вас :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте колеги.

Тази вечер с групата свирим в Стара Загора в клуб 'Jam" от 21:00ч.

А утре в Казанлък в клуб "Дупката" от 21.30ч.

No Recharge

Който желае да заповяда, ще се радвам да се видя с някой от вас :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте, колеги! Утре с моята банда ще посвирим в Студентски град, София, клуб Soundwave (ex-Toucan). Който желае да слуша Рок и да пийва биричка да заповяда :icon_thumbup:

 

http://www.picvalley.net/u/2992/5170169503134348041331194130XUs04g31wYIC4CAes0rE.JPG

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами поне на този етап ни е малко трудно да свирим там :icon_hmm: Доста ни е далечко, пък и като цяло трудно ни се струва там да съберем публика за клубно участие. А идеята е поне да си покрием пътните разходи. Все пак се надявам и там да имаме изява някой ден :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, браво бе!

Току що чух 2 песни от фейсбука - "Стоманен дъжд" и "Б-612". Тази втората е много здрава!

На моменти ми навява асоциации с Faith No More - в моментите, когато китара и синтезатор се "дуелират" в ритъма.

Много добре, пич, успех ви желая.

Пиши, като минете през Търново, не обещавам, че ще дойда, щот' не съ много приятел със свободното време - 2 дечурлига и жена ми запълват времето доста, ама поне ще се опитам.

Искрено ме изкефи групичката, аз навремето също поопъвах жицата, предимно у дома и в една "селска" група, после за малко "музицирах", даже качих няколко "произведения" в нета, ама няма да ги показвам, да не се излагам пред чужденците.. :icon_blush:

Наздраве и УСПЕХ!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, браво бе!

Току що чух 2 песни от фейсбука - "Стоманен дъжд" и "Б-612". Тази втората е много здрава!

На моменти ми навява асоциации с Faith No More - в моментите, когато китара и синтезатор се "дуелират" в ритъма.

Много добре, пич, успех ви желая.

Пиши, като минете през Търново, не обещавам, че ще дойда, щот' не съ много приятел със свободното време - 2 дечурлига и жена ми запълват времето доста, ама поне ще се опитам.

Искрено ме изкефи групичката, аз навремето също поопъвах жицата, предимно у дома и в една "селска" група, после за малко "музицирах", даже качих няколко "произведения" в нета, ама няма да ги показвам, да не се излагам пред чужденците.. :icon_blush:

Наздраве и УСПЕХ!

 

Мерси колега, радвам се че ти е харесала бандата :) Имаме намерения да минем и през Търново така, че ще пиша когато се случи това :good:

:drinks: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами поне на този етап ни е малко трудно да свирим там :icon_hmm: Доста ни е далечко, пък и като цяло трудно ни се струва там да съберем публика за клубно участие. А идеята е поне да си покрием пътните разходи. Все пак се надявам и там да имаме изява някой ден :icon_rock:

Просто не си попаднал на правилните хора! В клуб"Усмивка"-тва е мотобар си идват сякакви банди и се забавляваме мноооого добре!Ако искаш пиши да ти пратя координати или ще те свържа с човека който се грижи за участията

:icon_rock: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре колега прати ми кординатите на клуба на ЛС. :good:

Свирим в различни градове и виждам положението как е по клубовете. Последните години има голям спад, като цяло :icon_hmm: Варна на този етап сме я изключили като дестинация, защото пътя е дълъг, като се има предвид, че някой от нас трябва да пътуват от Пловдив и София, но да не навлизам в подробности. Освен това сега транспорта е доста скъп и трудно може да си избием парите. Освен това в повечето градове, където ходим си имаме вече фенове и все пак има сигурни хора, които ни посещават, докато Варна не е един от тях.

Иначе аз от скоро може да се каже живея почти постоянно във Варна, и много ми се прави концерт в този град, но не е толкова лесно да се организира :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е,напоследък е доста трудно-народа обедня!!!Щом имаш път към Варна,звънкай да се чуйм 0889231784,клуба се намира на Цирковата площадка близо до МОЛ Варна.Във Фейса има страница

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как сте именували групата дръмар? Дай някакъв линк, пусни някое произведение кво си се стиснал :icon_rock:

Редактирано от mmotors
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Групата се казва No Recharge - много сме издражливи :icon_thumbup:

Правим авторска музика и кавъри. Всички родом сме от Стара Загора, ама вече сме пръснати по цяла България. Имаме един издаден албум :drinks:

facebook

myspace

с едно яко авторско парче :icon_rock:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

с едно яко авторско парче :icon_rock:

 

Наистина е яко. От снощи съм го слушал поне 7-8 пъти.

Много здраво!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А аз направо си го свалих и го слушам в Капризната.

Сутрин, докато карам до работата, ми действа тонизиращо... http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че парчето ви е харесало :yes3:

 

Ако има някой мераклия и иска да се сдобие с нашия албум да ми пише на ЛС. :good:

 

307848_276646082366639_276641302367117_929448_1138595055_n.jpg

 

315927_276646062366641_276641302367117_929446_1109113382_n.jpg

Редактирано от SNS
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

А тук може да чуете авторски песни и кавъри, които сме изпълнявали по различни участия :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...
  • преди 3 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...