Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Среща Хасково


Препоръчано мнение

Нещо се пропусна на 04.02.12 срещата но ако желаете да си направим една среща за 03.03.2012 на Националния празник да отадем чест с Япончетата :D

 

Аз ще ходя да карам ако някой има желание да заповяда :)

Faster Mitsubishi Track day

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз в петък се прибирам в Хво и до неделя ще откарам. Брат ми също е с Митсубиши, но не е регистрирам във форума. Той си е стандартно по Хво, така, че и него мога да навия за срещичка, евентуално..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегите от Хасково и областа съгласни ли сте да направим една среща в Хасково на 03.03.12г. в Събота :) пък и може да нарпавим един простест за Цените на горивата на 04.03.12г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегите от Хасково и областа съгласни ли сте да направим една среща в Хасково на 03.03.12г. в Събота :) пък и може да нарпавим един простест за Цените на горивата на 04.03.12г.

 

Аз съм съгласен за 03.03.12г естествено ако приемате по-малки(или по-млади), които да се впишат в обстановката.

 

Поздрави колеги!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да мога :icon_crying:

Но приятно изкарване, друг път ще се запознаем.. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То не е ясно дали ще се проведе среща с тия сериозни колеги ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето скайпат ми rado.belchev91 ако някой колега желае да пише че тук нещо повечето не влизат и неможем да се разберем за среща. Аз намерих на някой от колегите скайповете в тука в профилитем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка ще се събирамели на 3, или 4.3.2012 не става ясно..

Редактирано от eclips93
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за само вие кажете на кой кога му е удобно поне знам че мога да навия още 2ма келешина да дойдат в най-добрия случей 3ма

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за само вие кажете на кой кога му е удобно поне знам че мога да навия още 2ма келешина да дойдат в най-добрия случей 3ма

 

 

От мен има още един каде ще дойде станахме 6 за неделия ко ще кажте

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Казвайте ако сте навити за неделята аз съм за че остават два дена.

 

 

Добро утро колеги и колежки какво ще кажете за 04.03.2012 една среща по на кафе да си направим с тия Митсубишита към 13:00 - 14:00

 

Пишeте в скайп rado.belchev91

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре на 04.03.2012 в 14.00 два еклипса от мене.На кое кафе?

 

04.03.2012г. От 14:00 на бензиностанция OMW Хасково

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре там сме. Аиде Хасково само двама човека от форума ли сме много несериозна работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко слабо се получи надявам се другия път да сме малко повече :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде Хасково утре едно кафенце да направи навити има ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека направим среща на 31.03 или 01.04 :) Смятам че този път ще има по голяма вероятност да се съберем повече хора. :) пък и като се знае по от рано ще има време хората да се организират :) Пишете по едно мнение :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека направим среща на 31.03 или 01.04 :) Смятам че този път ще има по голяма вероятност да се съберем повече хора. :) пък и като се знае по от рано ще има време хората да се организират :) Пишете по едно мнение :)

Става,ако сме живи и здрави и ако е хубаво времето ,да се видим някъде на открито.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Става,ако сме живи и здрави и ако е хубаво времето ,да се видим някъде на открито.

 

Уж казват че от другата седмица вече идва пролетта, а дано да познаят че да пием по нещо на слънце :) Иначе ти подготви ли колицата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уж казват че от другата седмица вече идва пролетта, а дано да познаят че да пием по нещо на слънце :) Иначе ти подготви ли колицата :)

Не съм поради липса на средства.Надявам се поне за Калояново да може да се движи,пък с времето и да се развива.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...