Премини към съдържание

Среща Хасково


Препоръчано мнение

Възможно е и друг да бъде уикенда за тази авантюра 27/28/29 юли, мястото ще е Резово точно до границата с Турция, изглежда много приятно и тихо местенце :rulez:

 

И така да бъде :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Отговори 214
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Кво стана?? 5 човека ли сме или ще има и още?? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами май никой нищо не казва и работата се разсъхна, дали да не изместим датата за през август когато всички са сигурни :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

20.07.2012г. от 18:30ч. Среща на Хасковските Митсубиши фенове кафене Sion

 

http://www.bgmaps.com/map/haskovo

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А, морето последно е за 27-28-29.07.12 - Резово на палатки. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

20.07.2012г. от 18:30ч. Среща на Хасковските Митсубиши фенове кафене Sion

 

http://www.bgmaps.com/map/haskovo

До колко часа обикновено ви продължават срещите? Аз бих искал да дойда, но съм на работа до 19 часа, а имам два часа път - ще закъснея. Има ли възможност да се премести срещата за събота?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До колко часа обикновено ви продължават срещите? Аз бих искал да дойда, но съм на работа до 19 часа, а имам два часа път - ще закъснея. Има ли възможност да се премести срещата за събота?

 

Слави, събота ще сме на писта "ДРАКОН" до Пловдив, вземи ела там , да се видим... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До колко часа обикновено ви продължават срещите? Аз бих искал да дойда, но съм на работа до 19 часа, а имам два часа път - ще закъснея. Има ли възможност да се премести срещата за събота?

 

Да най-добре ще е на 21ви Събота ако си свободен да дойдеш на Дракон ако нямаш възможност за петък. Иначе на следващата ще гледаме да я направим в ден който да можеш да наминеш и ти стига да имаш желание иначе събота 21.07.2012 от 8 до 6 ще бъде мероприятието на Писта ДРАКОН и ще оставаме да спим там вечерта такаче чуствай се поканен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слави, събота ще сме на писта "ДРАКОН" до Пловдив, вземи ела там , да се видим... :)

 

Няма проблем да дойда, но Евото ми още не е пристигнало. Не се ли плашите от жегата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем да дойда, но Евото ми още не е пристигнало. Не се ли плашите от жегата?

 

Мечка страх мене не :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да напомня за тези който не са разбра ли днес 20,07,2012г. от 18:30 на Кафе Сион да си направим срещичка :) и да се видим :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей страшни несериозници сме в тва Хасково... Освен мене нито един на кафето не дойде ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Ей не сериозни сте не сериозни ! няма такива като вас :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Уважаемите колеги от Хасково желаят ли да се съберем за почивните дни към петък или събота :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Големи несериозници!! :icon_blush:

 

Аз на 6 - 7 окт. чак ще се прибирам.. :rolleyes: За тогава нещо ако измислите, ще се присъединя. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Големи несериозници!! :icon_blush:

 

Аз на 6 - 7 окт. чак ще се прибирам.. :rolleyes: За тогава нещо ако измислите, ще се присъединя. :good:

 

Ами аз от 5 до 7 ми съм в Габрово на Национална среща на Nissan Club Bulgaria :) на старото летище там :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз от 5 до 7 ми съм в Габрово на Национална среща на Nissan Club Bulgaria :) на старото летище там :)

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif

С каква кола ще идваш бре, келеш? :D

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif

С каква кола ще идваш бре, келеш? :D

 

С твоята любов :) :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • преди 1 месец ...

Нещо по Коледа да направи, дами и господа от Хасково???? Давайте предложения, отворен съм на всякакви ( кафе, кръчма, хижа за един уикенд и т.н. ). Забравих ви вече мутрите на всички. :D

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Azз съм за кръчма!! На 23ти се прибирам и чак до 01.01.13 ще съм на линия.

Макар, че плановете за НГ още не са ми мн ясни и може да има разместване.. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Azз съм за кръчма!! На 23ти се прибирам и чак до 01.01.13 ще съм на линия.

Макар, че плановете за НГ още не са ми мн ясни и може да има разместване.. :)

 

 

Дайте от сега да се мисли нещо за около празниците не е казано да е точно за 24.12 и 25.12 или 31.12 и 01.01 :) може и за някой уикенд преди тях да се измисли нещо :) и да си спретнем едно купонче хем Варненеца Марто ще се върни и ще е весело :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега какво ще има ли среща за празниците или няма да има ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Броите оште един от Хасково, тъмно син галант,2.5 V6...

Аз сам за,когато кажете!!!

Редактирано от bacarde
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...