Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Среща Хасково


Препоръчано мнение

Колеги оства за 03.12.11г. от 14:00 ако искате да се чакаме на Кенана може и на Картинг пистата може и на някоя Бензиностанция.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Ок това на OMW най-добре

 

 

Айде всеки който ще идва със сигурност да потвърди тук в темата :mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги значи на 03.12.11г. В 14:00 на OMW на излизане от Хасково посока Димитровград ще се саберем там ще пием по нещо и ще измислим нещо може да се иде на пистата да караме картинг

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аиде съграждани и аз се присъидинявам към групата :) :) трябва да напражим събиране :)

Аз също се присъединявам!Извинявам се,че тези дни нямах много време да влизам във форума!На линия съм! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще те чакаме на OMW на 03.12.11г. от 14:00 :) ще се саберем ще полафим ще се позабавляваме и т.н

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приема те ли Старазагорци вьв ваща среща но мога да потвардя дали ще идваме кьсния следобед утре. :)

Добре сте дошли :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всеки е добре дошъл никого няма да върнем все пак колкото повече толкова повече и толкова по весело :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от Хасково, но от 4-5-6 години живея във Варна. Идвам си от време на време по празниците, така че като цяло ще ми е трудно да присъствам на някоя среща освен ако не е около някой празник :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от Хасково, но от 4-5-6 години живея във Варна. Идвам си от време на време по празниците, така че като цяло ще ми е трудно да присъствам на някоя среща освен ако не е около някой празник :)

 

 

Колега ще гледаме да се съобразил с всички такаче сега който дойде дойде ще се запознаем и т.н и ще има и други срещи ще нарпавим някоя специално около някои празник и така :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Засега и аз съм сигурен ,даже най-вероятно ще съм с "подкрепление". :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги утре ви чакам 14:00 на OMW на изхода на гр.Хасково поска гр.Димитровград

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Междо другото идеята е много добра но не съм запознат как става това ако някой може да го направи ще ни е по лесно да се организираме за срещи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да си направим група във Фейсбук :P

Имаме си ФвйсБук група, а ако имате предвид да е само за Хасково - за мен не е удачно, да се разцепваме на аннайсет Мицубиши групи по градове.... мое мнение... :)ФейсБук група

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове за какво ви е отделна група във фейсбук като си има направена от доста отдавна :mitsu-smiley: те ви : http://www.facebook.com/groups/40639507734/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаме си ФвйсБук група, а ако имате предвид да е само за Хасково - за мен не е удачно, да се разцепваме на аннайсет Мицубиши групи по градове.... мое мнение... :)ФейсБук група

 

Да аз знам че има обща Facebook група но просто като се приателим тука по лесно се организираме за градски срещи пък и да се навиваме на големите срещи да ходим заедно всичките

 

сега утре ще стане ясно колко човека ще се саберем :) и дали си струва да се прави такова нещо

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

форума е по-удобно място за уговорки от "фейса".... поне според мен де....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...