Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Среща Хасково


Препоръчано мнение

Не знам аз мойте градските като ги гледам как влизат не мисля :D но времето ще покаже

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Колеги мисля, че и ние трябва да се включим в кампанията :link: срока е до 10-ти декември !

 

 

 

пс. Малко остана до 14 часа :drinks: всчики ви искам на линия :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Който не дойде изпусна много срещата беше много приятна следващата викам да е по приятна :) някаде на топло на хапка и пивка :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като за първа среща не беше зле, още повече че се събрахме 6 човека аз очаквах бройката да е по-малка :icon_clap: Очаквахме и колегите от Димитровград да се включат но нещо ги хвана липсата :D Айде следващия път вече трябва да се съберем поне двойно повече хора :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление аз ви подведах.Така се стекаха обстоятелствата , че не можахме да дойдем.Аз имам проблеми а и "подкреплението" което бях обещал се оказа доста заето.Както и да е,ние сме губещите.Следващия път дано не ни мине котка път.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо другия път ще се реванширате ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дайте идеи къде и кога да е следващата среща. Аз предлагам на няква хижа в Областа или някоя кръчмичка :). Дайте всички идеи къде и кога да решаваме за следващия път :)

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Айде колеги да направим още една среща скоро време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Не си само ти, дано се съберем сериозна бройка,че като гледам из улиците постоянно срещам :mitsu-smiley: Ето тази сутрин като отивах на работа срещнах черен Галант комби и с колегата си загледахме машинките дано види това съобщение и да се включи в темата :icon_rock:

 

 

пишете ме и мене еклипс за какво става вапрос

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички Градски :)

Тъкмо си мислех , че преди време някой от вас ми беше писал ЛС за тая тема и я бях погледнал , но от липса на свободно време съм забравил да проверявам тук.

Иначе мен не ми се идва на срещите понеже Митсуту ми не е за показване в момента(ударено е :( ) , макар че от време на време го покарвам . Ако приемате др марки коли следващия път мое да дойда с др. ми кола .

Поздрави на всички и ще следя вече темата редовно ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички Градски :)

Тъкмо си мислех , че преди време някой от вас ми беше писал ЛС за тая тема и я бях погледнал , но от липса на свободно време съм забравил да проверявам тук.

Иначе мен не ми се идва на срещите понеже Митсуту ми не е за показване в момента(ударено е :( ) , макар че от време на време го покарвам . Ако приемате др марки коли следващия път мое да дойда с др. ми кола .

Поздрави на всички и ще следя вече темата редовно ;)

 

Няма дерт колега важното е да се саберем повече хора и да си полафим и по забавляваме

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За кръчми и хижи едва ли ще имам време.Ако се уточни да се събираме и де се седне някъде в града ,мисля че ще мога да дойда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За кръчми и хижи едва ли ще имам време.Ако се уточни да се събираме и де се седне някъде в града ,мисля че ще мога да дойда.

 

Най-вероятно ще е за това че и останалите са на работа иначе за вбъдеще може да се иди някаде

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте колеги, нов съм в форума. От Димитровград съм видях, че сте писали за среща бих се радвал да дойда ако се организира такава разбира се в удобно време за работещите (аз все още съм ученик 12кл), уча в Хасково така че няма да е проблем да дойда където и да е. Поздрави !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, нов съм в форума. От Димитровград съм видях, че сте писали за среща бих се радвал да дойда ако се организира такава разбира се в удобно време за работещите (аз все още съм ученик 12кл), уча в Хасково така че няма да е проблем да дойда където и да е. Поздрави !

 

То е хубаво да се съберем но нещо групата не е сериозна, и не знам как ще се съберем пак

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво да се съберем, ама кога? Аз готвя малка изненада за всички и колата ми е още в гаража - ще я изкарам към 04.02.2012 и тогава ще и пусна темата във форума, та да могат всички да и се порадват. Кръстил съм я проект 2000 ГТ. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rulez.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rulez.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rulez.gif

 

 

Има още двама фена с еклипси 2г и 1г, на момчето с 1г мога да му звънна.

Редактирано от somalietsa
Правопис!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами айде някой да каже примерна дата февруари месец и всеки да каже дали ще може да присъства :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога винаги да намеря време да се видим :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде банда да се съберем към 4-ти 5-ти Февруари по на топло кафе :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде колеги,стегнете се малко и да се организираме като хората, ако не можете на 4-ти предложете друга дата.. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде за 4ти една срещичка пишете тука или който иска в Фейсбуук - Радо Белчев

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

04.02.2012 да направим една среща към 14:00 - 14:30 на OMW Какво ще кажете?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте,

какво стана събрахте ли се на 4ти??

Аз съм прясна, прясна във форума - от вчера, а от понеделник съм с кола!! :icon_thumbup:

По принцип съм в Пл, но се прибирам по Хво всеки месец. Обмислям тази събота и неделя да мръдна, ако времето позволява. Ако решите нещо - кафенце или по-сериозно питие, казвайте по-навреме! :drinks:

Редактирано от Pileto
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги кажете някаква дата и да се съберем за по 1 кафе или нещо да се видим(запознаем).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...