Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Среща Хасково


Препоръчано мнение

Добър ден колеги, нека да видим колко сме от Хасково и областта. Да вземем да се съберем някой ден, да направим една срещичка някъде из региона Айда а-у. Пишете в темата кой от къде е, кога има възможност и за къде е навит да се разберем и да уточним една дата за събиране.

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Това само аз ли съм от Тва Хасково е

 

 

Не си само ти, дано се съберем сериозна бройка,че като гледам из улиците постоянно срещам :mitsu-smiley: Ето тази сутрин като отивах на работа срещнах черен Галант комби и с колегата си загледахме машинките дано види това съобщение и да се включи в темата :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не си само ти, дано се съберем сериозна бройка,че като гледам из улиците постоянно срещам :mitsu-smiley: Ето тази сутрин като отивах на работа срещнах черен Галант комби и с колегата си загледахме машинките дано види това съобщение и да се включи в темата :icon_rock:

 

Ако се саберем 5-6 човека ще е много добре пък ако сме повече направо не знам ще е супер

 

Facebook

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден колеги, нека да видим колко сме от Хасково и областта. Да вземем да се съберем някой ден, да направим една срещичка някъде из региона Айда а-у. Пишете в темата кой от къде е, кога има възможност и за къде е навит да се разберем и да уточним една дата за събиране.

Ето един син звяр който е винаги готов за "преброяване на дивите зайци" под формата на среща където и когато кажете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е супер идея разбира се,колеги аз преди известно време търсих из форумите някакво инфо за мицубиши club хасково но не успях да нaмеря нищо,но ще се радвам в бъдеще да се съберат доста фенове,хайде къде сме хасковлий... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айдеее събрахме сее :icon_clap: :rulez: :first: :plane: Писах на над 15 човека за които в профила им беше обявено местоположение Хасково да погледнат тази тема. Да видим колко ще се отзоват :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от района ама засега се придвижвам само със семейния Спейс Стар.ВР4-ката я дадах на един приятел а ЕВО-то което взехме още чака съединител за да пусне в движение.Така че като се насрочи дата,ще видя с какво ще мога да дойда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от района ама засега се придвижвам само със семейния Спейс Стар.ВР4-ката я дадах на един приятел а ЕВО-то което взехме още чака съединител за да пусне в движение.Така че като се насрочи дата,ще видя с какво ще мога да дойда.

 

Няма значение кой какво кара важното е да се саберем да се запознаем и да си организираме такива срещи за разпускане :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

иначе днес зад мен караше сив Галант комби не видях с каква регистрация е но видях че предния номер е квадратен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аиде съграждани и аз се присъидинявам към групата :) :) трябва да напражим събиране :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я кажете на кой кога му е най-удобно да се сберем и да пийнем по нещо и така

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение кой какво кара важното е да се саберем да се запознаем и да си организираме такива срещи за разпускане :)

Аз знам че няма значение кой какво кара.Просто не знам ако трябва да дойда с Спейс Стар-а как ще се разбирам с жената :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

иначе днес зад мен караше сив Галант комби не видях с каква регистрация е но видях че предния номер е квадратен

Аз съм с квадратния номер :yes3:

Карам и гледам пред мене едно червено ево, и мисля на глас..ее такова мога и аз да карам и баща ми '' а тоя изтребител митсубиши ли е?'' Той кара един сив грандис между другото :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с квадратния номер :yes3:

Карам и гледам пред мене едно червено ево, и мисля на глас..ее такова мога и аз да карам и баща ми '' а тоя изтребител митсубиши ли е?'' Той кара един сив грандис между другото :rulez:

 

Хаха, аз ти пуснах авариини за поздрав, не знам дали видя :) Иначе вижте кой кога е свободен да се разберем всичките и да се сбираме да пием по нещо и така... иначе, колега, ако жена му не му давата кола, не пречи да го вземем от Димитровград :)

 

Иначе до тук сме 9 човека, ако правилно съм преброил и това е много добре :)

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, групата пък може да дойде в София, хахаха. Иначе аз съм решил с едни пичове от София да си направим среща, можем да те поканим. Те са пълни образи и карат само яки Митсута и бая бързички такива :D забавно с тях с 2 думи

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да направим среща.Да вземем да определим една дата,по възможност през уикенда.Да се съберем да пийнем по нещо :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм свободен всеки ден, смисъл не съм баш свободен, но мога да изляза за 1-2 часа от работа, пък и събота и неделя съм си в Хасково. Само на 8-ми няма да съм тук, така че казвайте, колеги, кога на вас ви е удобно?

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен :) . Сина ми 'полудява' като види червеното EVO :) Ще следя темата и се надявам срещата да е скоро. Със сив Аутлендър 1 съм :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да се организираме за02.12.11г. (петък) или 03.12.11г. (събота),а може и на 04.12.11г. (Неделя)Нека се проведе един вот за 3та дни.

 

Колеги нека гласуваме за кой ден да се съберем. Предлолагам че на всички ще им е по лесно за веекенда и + това след 2 следобед. Нека оточним датата пък за място отново ще пуснем вотче или ако желаете давайте предложения като връщате писмото.

 

Предложения:

 

1 – 02.12.11г.

 

2 – 03.12.11г.

 

3 – 04.12.11г.

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...