Премини към съдържание

Среща Хасково


Препоръчано мнение

Нещо се пропусна на 04.02.12 срещата но ако желаете да си направим една среща за 03.03.2012 на Националния празник да отадем чест с Япончетата :D

 

Аз ще ходя да карам ако някой има желание да заповяда :)

Faster Mitsubishi Track day

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз в петък се прибирам в Хво и до неделя ще откарам. Брат ми също е с Митсубиши, но не е регистрирам във форума. Той си е стандартно по Хво, така, че и него мога да навия за срещичка, евентуално..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегите от Хасково и областа съгласни ли сте да направим една среща в Хасково на 03.03.12г. в Събота :) пък и може да нарпавим един простест за Цените на горивата на 04.03.12г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегите от Хасково и областа съгласни ли сте да направим една среща в Хасково на 03.03.12г. в Събота :) пък и може да нарпавим един простест за Цените на горивата на 04.03.12г.

 

Аз съм съгласен за 03.03.12г естествено ако приемате по-малки(или по-млади), които да се впишат в обстановката.

 

Поздрави колеги!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да мога :icon_crying:

Но приятно изкарване, друг път ще се запознаем.. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То не е ясно дали ще се проведе среща с тия сериозни колеги ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето скайпат ми rado.belchev91 ако някой колега желае да пише че тук нещо повечето не влизат и неможем да се разберем за среща. Аз намерих на някой от колегите скайповете в тука в профилитем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка ще се събирамели на 3, или 4.3.2012 не става ясно..

Редактирано от eclips93
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за само вие кажете на кой кога му е удобно поне знам че мога да навия още 2ма келешина да дойдат в най-добрия случей 3ма

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за само вие кажете на кой кога му е удобно поне знам че мога да навия още 2ма келешина да дойдат в най-добрия случей 3ма

 

 

От мен има още един каде ще дойде станахме 6 за неделия ко ще кажте

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Казвайте ако сте навити за неделята аз съм за че остават два дена.

 

 

Добро утро колеги и колежки какво ще кажете за 04.03.2012 една среща по на кафе да си направим с тия Митсубишита към 13:00 - 14:00

 

Пишeте в скайп rado.belchev91

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре на 04.03.2012 в 14.00 два еклипса от мене.На кое кафе?

 

04.03.2012г. От 14:00 на бензиностанция OMW Хасково

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре там сме. Аиде Хасково само двама човека от форума ли сме много несериозна работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко слабо се получи надявам се другия път да сме малко повече :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде Хасково утре едно кафенце да направи навити има ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека направим среща на 31.03 или 01.04 :) Смятам че този път ще има по голяма вероятност да се съберем повече хора. :) пък и като се знае по от рано ще има време хората да се организират :) Пишете по едно мнение :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека направим среща на 31.03 или 01.04 :) Смятам че този път ще има по голяма вероятност да се съберем повече хора. :) пък и като се знае по от рано ще има време хората да се организират :) Пишете по едно мнение :)

Става,ако сме живи и здрави и ако е хубаво времето ,да се видим някъде на открито.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Става,ако сме живи и здрави и ако е хубаво времето ,да се видим някъде на открито.

 

Уж казват че от другата седмица вече идва пролетта, а дано да познаят че да пием по нещо на слънце :) Иначе ти подготви ли колицата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уж казват че от другата седмица вече идва пролетта, а дано да познаят че да пием по нещо на слънце :) Иначе ти подготви ли колицата :)

Не съм поради липса на средства.Надявам се поне за Калояново да може да се движи,пък с времето и да се развива.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...