Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Риболовен тим - Митсубиши


Препоръчано мнение

Освен добри скиори както се разбра ,дали сред колегите няма да се намерят и запалени рибари ,с които да си организираме едно излетче сред природата, до някое проверено място на което да може да се хване и риба разбира се. Мисля че разходката до някой живописен язовир или река ,с нашите :mitsu-smiley: :plane:, съчетани с добро количество уловена риба и чистия въздух ,ще са повече от добро прекарване на и без това малкото оставащи хубави дни. Ако успеем да го организираме ,нека се чувстват поканени всички за които дори само разходката(и барбекюто) биха си заслужавали. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 99
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

не съм запален рибар, но ми харесва този контакт с природата...

 

В един момент усещаш как ловенето на риба преминава във въртене около огъня и превъртане на това което е върху скарата! :D Така, че аз съм ЗА подобно мероприятие! Стига да е в удобно време идваме! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не съм запален рибар, но ми харесва този контакт с природата...

 

В един момент усещаш как ловенето на риба преминава във въртене около огъня и превъртане на това което е върху скарата! :D Така, че аз съм ЗА подобно мероприятие! Стига да е в удобно време идваме! :icon_thumbup:

Аз се каня да ходя тази седмица - събота или неделя за риба. Може да се организираме заедно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Освен добри скиори както се разбра ,дали сред колегите няма да се намерят и запалени рибари ,с които да си организираме едно излетче сред природата, до някое проверено място на което да може да се хване и риба разбира се. Мисля че разходката до някой живописен язовир или река ,с нашите :mitsu-smiley: :plane:, съчетани с добро количество уловена риба и чистия въздух ,ще са повече от добро прекарване на и без това малкото оставащи хубави дни. Ако успеем да го организираме ,нека се чувстват поканени всички за които дори само разходката(и барбекюто) биха си заслужавали. :)

 

В събота може би съм на лов, но какво пречи по време на балотажа да съм н риболов. :good:

Някаква ориентировка за мястото и времето?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: В събота прогнозите са за по-хубаво време в сравнение с неделята. Kolo ми разказа на рождения ден за едно хубаво местенце до Ботевград (не повече от 40 минути път), може там да се иде. Тъкмо е сигурно, че ще хванем нещо. Мястото е зарибено и се плаща само улова, с който си тръгваш. Който иска да каже кога му е по-удобно за да го направим това нещо тази събота или неделя. Ще идем по-рано сутринта и ще се върнем вечерта. На мен обаче ми е възможно само съботата. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз предпочитам събота, за да мога в неделя да отскоча до Пловдив, а вечерта в събота на имен ден! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за събота,щом времето ще е хубаво какво повече може да желае човек :icon_dance: .Къде да се срещнем и към колко да тръгнем?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е чудесна :good:

За язовирчето с "наколна" беседка

намиращо се до отбивката от магистралата

към бензиностанцията на "ШЕЛ" - Ботевград

ли става дума? :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е чудесна :good:

За язовирчето с "наколна" беседка

намиращо се до отбивката от магистралата

към бензиностанцията на "ШЕЛ" - Ботевград

ли става дума? :D

:mitsu-smiley: Не знам за кое точно място става на въпрос. Нека Kolo да каже. Моето питане е дали ще може някой да ме натовари с жена ми и 1-2 въдици, защото радиаторчето за парното ще ми дойде чак другата седмица, а цялото ми табло барабар с волана е върху гардероба и няма с какво да се завозя до там? Ако някой има 2 свободни места предлагам да тръгнеме в 06:30-07:00 от тук за да има време и за риболов и за барбекю и за каквото се сетим още... :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Не знам за кое точно място става на въпрос. Нека Kolo да каже. Моето питане е дали ще може някой да ме натовари с жена ми и 1-2 въдици, защото радиаторчето за парното ще ми дойде чак другата седмица, а цялото ми табло барабар с волана е върху гардероба и няма с какво да се завозя до там? Ако някой има 2 свободни места предлагам да тръгнеме в 06:30-07:00 от тук за да има време и за риболов и за барбекю и за каквото се сетим още... :mitsu-smiley:

 

Аз си мислех да предложа да взема някого, защото не е задължително 10 човека да ходим с десет коли.Така че ако ще ти бъде приятно ,мога да ви взема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мислех да предложа да взема някого, защото не е задължително 10 човека да ходим с десет коли.Така че ако ще ти бъде приятно ,мога да ви взема.

:mitsu-smiley: Идвам с огромно удоволствие :D . Ще се разберем на лични до петък. Голямо благодарско :good: . :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Taзи вечер съм на поздрави. Ето и за рибарите в клуба

 

 

http://i102.photobucket.com/albums/m105/mysmileyplace/fishtale.gif

 

http://i43.photobucket.com/albums/e397/smileyplace/laughingshark.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много весели и актуални поздрави !!! :icon_clap:

 

Аз, разбира се, се пукам от завист, защото няма да мога да дойда в събота. Но нищо, направете сега Генералната Репетиция, разкажете ни, пък за следващата риба ... като нищо ще дойде целият клуб (включително и аз).

Наслука! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Не знам за кое точно място става на въпрос. Нека Kolo да каже. Моето питане е дали ще може някой да ме натовари с жена ми и 1-2 въдици, защото радиаторчето за парното ще ми дойде чак другата седмица, а цялото ми табло барабар с волана е върху гардероба и няма с какво да се завозя до там? Ако някой има 2 свободни места предлагам да тръгнеме в 06:30-07:00 от тук за да има време и за риболов и за барбекю и за каквото се сетим още... :mitsu-smiley:

Въпросното място, от което останах много доволен, се намира на 100км. от центъра на София. Забравих как се казва селото, но знам пътя. Язовирчето е малко, но зарибено с шарани /около кг./.

За събота има предложение от един приятел да се ходи на язовир, близо до Опицвет. Имало доста риба.

Едно е сигурно - ако се ходи ще е много рано.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Казвайте тогава на кое от двете места ви се ходи? На мен ми е все тая. За Опицвет само съм чувал, но не знам къде е, така че съм по-съгласен за селцето до Ботевград още повече, че е сигурно че ще хванем риба. Но ако повечето са навити за Опицвет ще идем там. Щом са частни рибарници се надявам да не ми трябва риболовен билет? Нали е така? А колкото по-рано тръгнем, толкова по-добре. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Повече хора ще е по-весело и повече :mitsu-smiley: :) . Шарани звучи добре :icon_thumbup: Може пък следващата седмица да отидем до Ботевград, така или иначе е подръка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Тогава и аз се съгласявам за Опицвет. 06:00 добре ли е като час за тръгване? На суха храна ли ще сме или ще си направим цър-пър? Ще ни разрешат ли да си палим огън там? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наслука и от мен. :good: С най-голямо удоволствие щях да дойда но точно този и следващият уикенд съм зает. Иначе последните 2 пъти ходих наблизо за шаран на Казичане - безуспешно :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Ботевград бях навит,

но за Опицвет ще ме изпуснете :D

В събота след обяд имам предварително уговорена

среща по тенис, а да ставам в почивен ден "посред нощ"

брррррр....

Другия път.

Поздрави и приятно изкарване!!! :icon_drunk:

НАСЛУКА !!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Тогава и аз се съгласявам за Опицвет. 06:00 добре ли е като час за тръгване? На суха храна ли ще сме или ще си направим цър-пър? Ще ни разрешат ли да си палим огън там? :mitsu-smiley:

 

За огъня дано да не е проблем, ще е супер ! Ако ли не....? Една скара на 12волта би решила всички въпроси, ...но няма. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имах голямото желание да дойда и не взимах участие в уговорките само по една причина, да мине днешния ден и да видя как ще се развият нещата с колата (тази, която е за планина, риба и чукари), но снощи съвсем не очаквано за мен тя отказа... :( , а днес трябваше да е на настройка на нафтовата помпа..., но не ми е било писано да съм с вас на риба. :icon_crying:

 

Съжалявам колеги, но транспорта ме бърка и няма да мога да дойда, а бях замислил хладилни чанти с вкусотийки..., щях да си сефтосам и новата въдица..., ама нейсе...

 

Здраве да е! Следващият път при по-добри времена! :drinks:

 

Успех и наслука! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...