Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Търся си резервна гума - патерица


Adri

Препоръчано мнение

Здравейте,

реших все пак да пробвам да купя такава гума - ако все пак някой има де..., от Колт или Каризма, или Спейс Стар...мисля.

Оригинално Колта е без гума, с резервен кит. Но все пак, предпочитам да имам такава.

Поздрави!

п.п. нещо буквите ми бягат по клавиатурата... и не мога да поправя заглавието. Не ми се смейте... :icon_thumbup:

Редактирано от Adri
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колт, каризма... все са с нормални гуми за резервна...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колт, каризма... все са с нормални гуми за резервна...

абе и аз така гледам, ама някакъв продавач ме убеждава, че мястото било малко....значи, търся гума с джанта ( за резерва) за КОЛТ 2005-та.

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сорри, аз говоря за колтовете до 2003 (тези които са правени в Япония)... Новите след 2003 нямам идея как ги оборудват...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Новите май са без, само с компресорче и пяна, даже и крик нямат, поне на майка е такъв 2009-та

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Новите май са без, само с компресорче и пяна, даже и крик нямат, поне на майка е такъв 2009-та

e добре де....НАЛИ ТОЧНО ТОВА СЪМ ПИСАЛ......?????

пише си, че искам да купя, а не питам какво возя в багажника си.

Поздрави, .... ама все пак нека четем какво пише в началото на темата, мисля че така е по-добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моя Колт си беше дощъл с патерица. Не знам това да не е опция с доплащане. Ако искаш мога да проверя размер на гумата да ти пиша каква да търсиш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моя Колт си беше дощъл с патерица. Не знам това да не е опция с доплащане. Ако искаш мога да проверя размер на гумата да ти пиша каква да търсиш.

Да, благодаря. А ако продаваш - направо кажи цена.

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре се откажи от тая патерица, че ако не дай си Боже белята стане отпред и ти се наложи да се прибираш с патерицата, поставена отпред от разстояние над 50-60 км - ще напукаш сериозно биелетката, с която се закрепя стабилизиращата щанга за носача, както и накрайник на кормилната щанга, ако не и нещо по-скъпо. Наистина всички нови Colt VI се продават на магазина базово с оня комплект кит, ама и там ще те боли глава - като нищо можеш да съсипеш пукнатата нова читава безкамерна гума с това нещо и дори после да я носиш на вулканизатор - вече ще е късно. Въпросната патерица : http://japancars.ru/cat/mitsubishi/index.php?s&vin=XMCMNZ32A8F031825&area=M60&cat=C601H209D&mdl=Z32A&clf=MNLML6&mg=31&bg=010 се предлага като екстра ( допълнително оборудване и можеш да си я поръчаш колата с такава патерица, вместо комлекта. Това, което аз ти препоръчвам е да си купиш един универсален крик, една (еднаква с останалите 4)метална джанта, обуваш и една читава нормална гума, хвърляш ги тия неща отзад в багажничето, караш и пееш :) Е, вярно, че отзад не остава кой знае колко местенце за багаж, ама поне си спокоен за проблем с гума на пътя ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само, че ако кара 99% градско като мен, няма смисъл. Патерицата е достатъчна да стигнеш до вулканизатор :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В багажника има само място за патерица(за нормална джанта няма) и моята си я поръчах с нея,защото не можах да си обясня как аджеба ще го ползвам тоя комплект дето го дават.Иначе всяка патерица 4 х 114,3 за каквото и да е Мицубиши става.Централният отвор поне на това което съм попадал е еднакъв.Насочи се колега към някоя морга,там шансът да намериш е най-голям.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е вие с какво ги товарите тези коли, че нямало място в багажника :icon_doh: ? Аз съм си с нормална гума (при условие че имам газова бутилка в мястото за резервната) както казва колегата Old Wolf и пак има място за 2-3 сака.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Грешка на езика,имах предвид мястото за резервната гума.Ама ти май не си с Колт след 2005-а.В него трудно ще намериш място в багажника за една гума все с джантата и 2-3 сака(освен ако не са А4 формат).Нали, имаме предвид,че мястото за резервната е заето от газовата бутилка.Аз лично не бих сложил газово на кола,която гори 6-7/100км градско бензин.Особено с тая цена на газовите за ми-век двигател.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Така, и аз като погледнах под мокета на багажника се оказа, че имам много морска пяна, течност за спукана гума и компресорче. :icon_doh:

 

Наистина ли нормална джанта не пасва в отвора за резервна гума ?

Какъв размер патерица трябва да търся ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така, и аз като погледнах под мокета на багажника се оказа, че имам много морска пяна, течност за спукана гума и компресорче. :icon_doh:

 

Наистина ли нормална джанта не пасва в отвора за резервна гума ?

Какъв размер патерица трябва да търся ?

Звъни на обявите, който продават Mitsubishi colt VI (или Smart 4 four) и питай за патерица.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...