Премини към съдържание

VR-4 от Ирландия


Препоръчано мнение

Колеги, някой може ли да ми каже дали мога да си докарам закупената от Дъблин (Ирландия) VR-4 преди да са върнали от полицията документа с регистрация на колата на мое име?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой може ли да ми каже дали мога да си докарам закупената от Дъблин (Ирландия) VR-4 преди да са върнали от полицията документа с регистрация на колата на мое име?

Да, можеш. Нали 10-ти отрязък с твоите данни е у теб. Само си сложи лепенка на левия фар и комплект крушки в багажника. Ще ти трябва и застраховка, която е скъпа обаче.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, можеш. Нали 10-ти отрязък с твоите данни е у теб. Само си сложи лепенка на левия фар и комплект крушки в багажника. Ще ти трябва и застраховка, която е скъпа обаче.

Оказа се, че има разлика в начина на регистрация на колите в Англия и Ирландия. В Ирландия се изпращат всички документи на колата по пощата в полицията, единствения документ, който има в момента е написания на ръка договор за покупко-продажба, а само с него не мога да тръгна през цяла Европа. Ще изчакам да дойдат документите на мое име и тогава ще отида да си я взема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

няма ли да заформим VR4 секта? :)

Само ако се знаем кои сме феновете на VR-4, щото повечето си траят...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Фенове има много, но малцина могат да си го позволят. А и не са произведени много от тях. Аз съм виждал 2 седана и 2 комбита на живо и седаните бяха с пореден номер под 1000. За комбитата не знам дали имат номера.

Поне за един белот ще се съберете ли от форума?

Аз по-натам ако не сменя колата, ще си сложа двигател 6а13тт и през останалото време ще се дегизирам като кюмюрджия с някой милионник на дваесе годин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах вече един седан, който замина за Германия, но нямаше пореден номер... или поне аз не видях. Поредни номера имат лимитираните серии, такава има двулитровия VR-4 със по-стария фейс. Човек от форума има такъв, но не съм упълномощен да кажа кой е. Ако иска, нека си каже сам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаха номер в долния ляв ъгъл на задното стъкло. Сигурно не е такава номерация, каквато си мисля.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само ако се знаем кои сме феновете на VR-4, щото повечето си траят...

 

Да. Евентуално, като дойде твоя, можем да пуснем една тема и да се съберем.

Във форума знам със сигурност, че има един пич с Легнум, другите се надявам да изплуват постепенно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да. Евентуално, като дойде твоя, можем да пуснем една тема и да се съберем.

Във форума знам със сигурност, че има един пич с Легнум, другите се надявам да изплуват постепенно.

 

А какво им има на тези с обикновените галанти и останалите мицута въобще? Щото аз до ся на сбирка не съм те виждал тебе примерно...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А какво им има на тези с обикновените галанти и останалите мицута въобще? Щото аз до ся на сбирка не съм те виждал тебе примерно...

 

Човека кара яка машина - няма за какво да си говорите ... :lol: :lol: :lol:

 

Да си призная голям фен съм, но не смея да се кача на такава кола.

 

Карам 1.6 на газ и на моменти си мисля,

че "идеалната" машина за мен е 1.3 със изскубани два кабела от свещите. Сериозно говоря.

 

Толкова ми е тежък кракът, че направо незнам как да го опиша.

Съпругата ми за да ме пита дали съм мислил да стана професионален състезател ... :icon_n_dunno:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човека кара яка машина - няма за какво да си говорите ... :lol: :lol: :lol:

 

Що бе, човек като си купи "яка машина" става от голямото добрутру ли? :D

Ми то ние с колтовете да вземем да се събираме само ние, че сме от ниската класа, кво да си говорим с тия с галантите например :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо, не си прав в случая с колегата Реконструктор :), той и съпругата му са уважавали даже и среща в Бургас :icon_bye:

 

Съжалявам за спама, искам да ви поздравя за яките машини, които сте си взели, завиждам една идея, но пък се чувствам малко по-комфортно на бензиностанцията от вас :D

Редактирано от Светла
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светле, май си останала с грешно впечатление.. Аз не се заяждам с него или със останалите. Просто не съм фен на подобно делене... Както се събират някой "бързи мицубишита", а останалите са срам за марката едва ли не... Ние се събираме феновете на мицубиши, знаеш какви сбирки правим, и знаеш че няма да върнем хора които са дошли с друга марка мпс... :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига спамили бе. :) Няма как да се отрече, че VR4 е уникална и рядка кола. Сега сме на етап самопреброяване, така като гледам, лятото си мина, явно срещите с участието на VR4 ще останат за догодина. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига спамили бе. :) Няма как да се отрече, че VR4 е уникална и рядка кола. Сега сме на етап самопреброяване, така като гледам, лятото си мина, явно срещите с участието на VR4 ще останат за догодина. :D

 

Какво има да се броите бре...пръстите на едната ръка са много :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

така като гледам, лятото си мина, явно срещите с участието на VR4 ще останат за догодина. :D

Що бре Гриша, тези VR4 да не са мАтори, а вие рокерчета ..:lol:

То си е направо като Жип с това 4Х4:D зимните срещи ще са по интересни ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цъ....

Не стават за зимата!

Я виж, никакви ги няма в Шипково....http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/laugh.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...цената на бензина, и данъците, изобщо не стимулират покупката на такъв самолет....това, че "кефа цена няма" не е вярно...има си цена...и цената е доста висока... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...цената на бензина, и данъците, изобщо не стимулират покупката на такъв самолет....това, че "кефа цена няма" не е вярно...има си цена...и цената е доста висока... :)

 

Тая кола съм я купил точно за кеф, събота и неделя. Никво намерение нямам да я карам всеки ден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тая кола съм я купил точно за кеф, събота и неделя. Никво намерение нямам да я карам всеки ден.

 

Стига си се Фалилhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/laugh.gif,ми дай малко снимкиhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_drool.gif .....преди,по време и след бояджилъка!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/12w00t.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...цената на бензина, и данъците, изобщо не стимулират покупката на такъв самолет....това, че "кефа цена няма" не е вярно...има си цена...и цената е доста висока... :)

Ти стягай тези дни твоя самолет, че ще мина да му се покефим малко ..:icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти стягай тези дни твоя самолет, че ще мина да му се покефим малко ..:icon_thumbup:

 

 

Нямаш проблеми, кажи кога ще идваш, да ме няма... D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа в духа на разговора:

 

Емо, малцината с VR-4 не искат да идват на срещи, защото няма да могат да ни откажат да направим по едно кръгче на всички събрали се (да не говорим ако е национална среща) :)

 

Шегувам се,нооо и не чак толкова - няма как да не си поискам да се метна на една такава машина, било то и за малко.

 

Поздрави на всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига си се Фалилhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/laugh.gif,ми дай малко снимкиhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_drool.gif .....преди,по време и след бояджилъка!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/12w00t.gif

 

Не е много са фалене. :) Като я стегна и стане готова за юркане, ще се похваля официално.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...