Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

нивото на маслото


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, при смяна на маслото съм сипал малко повечко, нивото стои на 1 сантиметър над максимума, искам да попитам възможно ли е товада предизвика проблеми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, по-добре го източи. За този двигател точното количество масло е 2,75л. за да е на белега за максимум. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..... и аз в момента от заплес съм с малко повече масло в двигателя...няма нищо опасно... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

:mitsu-smiley: моят съвет е ако е 1см над мах да си го дръпне със спринцовка що да ляга под колата, аз вчера свърших тази работа и мойто беше само 5мм над мах и източих 400мл сега е точно под мах. Не е никък малко да се пренебрегва въпреки че така съм минал почти 6000км без проблем. ;)

Редактирано от tonino_g3
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

През щеката, с дълга игла от хаптеката.

Абе Роско идеята не е съвсем безумна - с една "конска" спринцовка и тънка шлаука накрая през щеката на маслото, нали знаеш вица за гинеколога който прави основен ремон на двигателя през аспуха :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

През щеката, с дълга игла от хаптеката.

Абе Роско идеята не е съвсем безумна - с една "конска" спринцовка и тънка шлаука накрая през щеката на маслото, нали знаеш вица за гинеколога който прави основен ремон на двигателя през аспуха :)

аз съм правил този номер с една 100мл. спринцовка и по дълъг маркуч от системи..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе, 1 см над максимума гони литър масло, или поне 700 грама..... Баси спринцовката трябва да е....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: :icon_thumbup: айде да се посмеете малко, точно така с дълга шлауфка през щеката и ако имаш подходящата спринцовка 50мл или 100мл става за 5мин. Аз го свърших за около 40мин с 10мл без игла разбира се хахахахах около 40 пъти :mitsu-smiley: :icon_thumbup: :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Почти във всеки сервиз имат машина за смяна на маслото през щеката.Не вярвам да вземат пари за да ти дръпнат половин литър масло.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...