Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Здравейте на всички :) Оборотомер,скорост?


Lub.Avance

Препоръчано мнение

Някой знаели защо Галанта от 1-ва до 4-та влиза до 7100-7200об. а на 5-та повече от 5800 неще,даже и с лек наклон пак там си седи стрелката, и неще и неще да мръдне :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

2.5 V6 2003! На 3-та прави 170 на 4-та 210 и на 5-та седи на 240 и 5800,като на другите предавки влиза в 7000-7200об. Можеби защото е скупен заводски 163кс. и нему достига мощност! B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааа книжката чел ли си? :icon_doh:

 

по книжка подържа някакви си мижави 225 км/ч, все едно че е спрял :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен има електронен ограничител на скоростта на 240 км. Това обяснява защо и по наклон не може да вдигне повече. Интересно ми е, 240 км малко ли са, или искаш да литнеш с него?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой знаели защо Галанта от 1-ва до 4-та влиза до 7100-7200об. а на 5-та повече от 5800 неще,даже и с лек наклон пак там си седи стрелката, и неще и неще да мръдне :icon_hmm:

Имаш електронен ограничител по скорост и ел. ограничител по обороти на кол. вал...........т.е. два са ограничителите.......... :D

Ел. ограничител по обороти е на 7500 или на 8000 ако си на свободен ход и ако си в движение , ограничителя е да 7500 твърдо.......

Ограничителя по скорост е за макс. скорост и изключва на 225 км. /ч. реали, не по километраж, ако гледаш километража , той ще показва 240 или малко под него........... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен има електронен ограничител на скоростта на 240 км. Това обяснява защо и по наклон не може да вдигне повече.

Добре де, ограничителят не спира ли подаването на бензин. Колата трябва да спре да варви направо като стигне 240 км. Колегата би трявало да го осети това. Да не е само нещо в скоростите?
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, ограничителят не спира ли подаването на бензин. Колата трябва да спре да варви направо като стигне 240 км. Колегата би трявало да го осети това. Да не е само нещо в скоростите?

Колега ,това да не е БМВ или Ауди/Мерцедес.........това е :mitsu-smiley: и при тях ограничителя е електронен, а не електрически :D , т.т. при :mitsu-smiley: ни ограничителя действа като ограничава периода на импулса на тока ,който управлява дюзите..............т.е. повече от примерно 10ms не я държи дюзата , от тук и сместа е друга и така ограничиава скоростта , или по скоро мощността......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

по книжка подържа някакви си мижави 225 км/ч, все едно че е спрял :D

Благодаря,сега ми стана ясно :) А 240 никак не е малко :plane: , около 2мин. съм ги подържал и пускам педала защото ръцете ми започват да се изпотяват,а и галанта не е за тази скорост,карам го с 15-ки. трябват му споилери и по-твърдо окачване, е все пак това е мое мнение.... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,сега ми стана ясно :) А 240 никак не е малко :plane: , около 2мин. съм ги подържал и пускам педала защото ръцете ми започват да се изпотяват,а и галанта не е за тази скорост,карам го с 15-ки. трябват му споилери и по-твърдо окачване, е все пак това е мое мнение.... :D

 

 

Галант с V6 дава ефект на иzлитащ Боинг 737.

Ускорение, zвук, и поклащане, всяващо характерното неспокойствие. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Галант с V6 дава ефект на иzлитащ Боинг 737.

Ускорение, zвук, и поклащане, всяващо характерното неспокойствие. :D

За физиономията и качествата на Галанта НЕТЯБВА да има двигател ПОД 200КС. :) :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...