Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Шипково - 3


Препоръчано мнение

Тищо, има всякакви хора на този свят, но човек не трябва да налага личните си желания над 100 човека. Това което направи беше грубо, не уважително и не пристойно, както към всички нас, така и към диджея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 241
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

...Колега, на този свят има и хора, които не слушат чалга, следователно трябва да има нещо и за тях.

 

 

А нямаше ли?

PS. За статистиката само- Ламбадата, която пусна диджея съм я танцувала за първи път миналия век, 1990 година, бременна с Кристина.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif Малииииии, колко съм стара http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Редактирано от Светла
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да бъдем честни, DJ-я почна да пуска чалга след полунощ - преди това бяха само хора и ретро песни. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди всичко искам да благодаря за пореден път на Вальо за традиционно перфектната организация и затова, че ни събира вече трета поредна година!

 

 

Колкото до призива:

 

Колега, на този свят има и хора, които не слушат чалга, следователно трябва да има нещо и за тях.

За да не спамим хубавата тема с подобни спорове, ти предлагам да се срещнем и да се разберем на спокойствие в удобно време! Ако имаш желание пиши на ЛС.

 

 

Колега
...Не съм ти колега.
на този свят има и хора, които не слушат чалга, следователно трябва да има нещо и за тях
Освен чалга, имаше и доста друга музика........явно си бил много пиян или си глух.
ти предлагам да се срещнем и да се разберем на спокойствие в удобно време!
Мисля,че трябва да се срещнеш със булшинството от хората, а не само с мен.

 

Нека поне кажем на хората, които не са били там или не са разбрали какво, аджеба направи.......

 

Става въпрос за втората вечер.........След като диджея пускаше разнообразна музика,.......до 01 часа(това е часа в който диджея трябваше да спира, до тогава му беше платено, но аз го помолих да остане за повече време :D ) нямаше никой на дансинга. След което пусна чалга и веднага дансинга се напълни с танцуващи...........тогава Минтов реши, че не му се слуша такава музика, и отиде до диджея, издърпа му кабелите и музиката спря(доста "готино",а).........след като диджея си оправи кабелите, продължи да пуска чалга, а Минтов и компания (не ги знам кои са били)се преместиха/отделиха от всички останали и си допиха на втория етаж.....Еми това е, друго не се сещам.............Нека хората тук, да преценят дали е бил прав или не.

 

 

 

 

Сори за спама, ама дай да си мълчиме като п............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Хайде ако обичате, да не превръщате темата в нещо, което не е много в колегиалните отношения на всички нас във форума!

Разбирайте се на лични съобщения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ-ея си беше върха, пуска музика за всички възрасти и аз не си падам по чалгата ама човек, когато е в голяма компания трябва да се съобразява!!! аз специялно страшно се забавлявах и съм страшно доволна, очакваме следвата среща :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Евала супер беше. Музикалният репертоар беше за всички възрасти и вкусове, единствената забележка е че беше страшно силен звука и трябваше да се надвикваме за да върви лаф моабета. Съжалявам че не можах да се запозная с всички, но бая народ се събрахме и при повторение, ще имаме тази възможност :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги сори за спама, но кой може да ми каже от къде мога да си купя или да ми направи такава:

http://media.snimka.bg/8150/022554879-big.jpg

лепенка, моля ви се :icon_angel: МНОООООООГО Е ЯКА

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги сори за спама, но кой може да ми каже от къде мога да си купя или да ми направи такава:

...

 

Колега, заповядай на някоя от срещите на клуба и ще се намери някоя лепенка и за теб :icon_blush: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, заповядай на някоя от срещите на клуба и ще се намери някоя лепенка и за теб :icon_blush: :mitsu-smiley:

 

Обмислям варианта за 27.03.2011 Шипково, но valboss или някой друг, който е компетентен по въпроса с запазването на места и цени, само ако може да ми напише тук, че не съм достатъчно запознат с тези детайли :rulez: :icon_blush: ! Имам и още едно питане ! Задължително ли е точно на 27.03.2011 да дойда или може още в петъка или съботата, че в понеделника всички сме на работа и трудно ще го бъде ?

 

П.П. Опа, видях на първа страница за какво иде реч де то си е написано :icon_blush: , така че има ли още свободни места и това ми е само питането, а също и има ли ски писта на Шипково, че нещо ми се кара сноуборд :P ;) ?!

Редактирано от cpurage
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Видял си, ама нищо не си видял :D

Срещата в Шипково отдавна я забравихме и вече се ослушваме за следващата... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обмислям варианта за 27.03.2011 Шипково...

:icon_doh: :icon_doh: :icon_doh:

Колега разбрал си погрешно, както каза Петър срещата отмина.. тя беше на 25-27 февруари.

За датата която ти спомена 27.03.2011 се провежда национален протест, в който някои от нас ще вземат участие. Ако имаш интерес към темата можеш да я следиш тук: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=20499&pid=209090&st=140entry209090

 

За следваща среща още няма конкретни планове и дати.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh: :icon_doh: :icon_doh:

Колега разбрал си погрешно, както каза Петър срещата отмина.. тя беше на 25-27 февруари.

За датата която ти спомена 27.03.2011 се провежда национален протест, в който някои от нас ще вземат участие. Ако имаш интерес към темата можеш да я следиш тук: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=20499&pid=209090&st=140entry209090

 

За следваща среща още няма конкретни планове и дати.

Абе вярно бе и аз пък къде гледам, е да ама в неделя съм пред НИМ в 15:00 ;) ! Айде до тогава

 

П.П. Е то и аз присъствах на протеста, а който не е присъствал и се е скатавал значи е човек, който или има много пари, или непукист (обичащ да му е гадно и да го тъпкат), или просто зает в този интервал от време на 13.03.2011 :D

Редактирано от cpurage
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, а аз тъкмо се заех, да сглася една бърза мартенска среща на Шипково!!! Викам си - бре, имам спомен, че ходихме таз година, ма може нещо да съм се объркал и срещата вярно да е на 27.03.2011. Нейсе.... Добре, че е отминало въпросното мероприятие!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...