Премини към съдържание

Българска карта за MMCS


Препоръчано мнение

Направих го,всичко мина като по вода!Сложих M190,но е супер зле картата,няма нито улици нито нищо :( Трябва да намеря някоя по-нова! Оправих си и ДВД-то,жече мога да гледам даже и като карам! Ако някой има линк към някоя по-нова карта ще се радвам да го сподели!

 

Колега сподели как отключи ДВД-то. Как става ДВД то да излъчва като караш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега сподели как отключи ДВД-то. Как става ДВД то да излъчва като караш?

 

 

Изтеглих си един пач специално за моя модел записах си го на диск и го инсталирах! Даже за него не се наложи да махам харда! Ако искаш мога да ти го пратя по скайп 12мб е! Skype:Tfs_roces!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Странно, аз съм много довоелн от М190... в такива села и паланки ме е водела.. в Румъния ме оправи в Капратите... а в БГ има доста голямо покритие..

 

Има особеност, че като търсиш улица или бул. трябва 1во да напишеше ulitsa .... или bulevard .. и тогава името и се намират..

 

Аз по тази карта дори съм си намирал хотел (с актуални телефони вътре) в Ловешко и селата наоколо..

 

Иначе съм свалил уж по-нова преди месец, но не съм имал време да я качвам (от руския аутландер форум, но не си спомням къде точно.. бая ровене беше..).

 

 

Ако можеш да ми дадеш линк или да я качиш някъде ще ти бъда адски много благодарен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Благодаря на колегата "earendil" ,качих си по описанието му картите М190 и е доста по-подробна от старата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Тук

 

и

 

Тук

 

Успех

 

П.С. Тия дни ми е много зле интернета и бях спрял торентите.. уви, от 10-15 човека, които са го свалили от мен, май само аз го сийдвам все още :(

 

 

Заб. От 1вия линк се тегли xboxhdm (най-долу). (благодаря на колегата, който ми писа за доуточнение).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Искам да попитам за Паджеро Пинин 2002г. с DVD навигация(нямам диск естествено),какви са възможностите да я подкарам без да давам излишните 500-800 лева. Начина описан в тази тема май не става в моя случай. Бихте ли дали някакви съвети. По късно мога да напиша модела на мултимедията(цветния екран), ако това се води ММС.

Редактирано от kvazo13
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Значи отключих харда в Device manager го вижда харда по на Windows explor-a не излиза някаква идея ?

 

Какъв е формата на харда.. защото самия windows е леко боклучив и работи с NTFS и FAT, ако искаш да отвориш друг тип ще трябва да намериш програма за това.

Относно линукс.. мисля, че убунту ще ти свърши работа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е формата на харда.. защото самия windows е леко боклучив и работи с NTFS и FAT, ако искаш да отвориш друг тип ще трябва да намериш програма за това.

Относно линукс.. мисля, че убунту ще ти свърши работа

Благодаря свалих това което трябваше, проблема с харда беше че го отклю4их с 4 избор под дос, след като го отключих с 3 всичко е наред :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Колеги,някой в София може ли да ми помогне да си отключа и мойта навигация на Паджеро-то.Ще черпя много!

Редактирано от Ivo Lenkov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте. Искам да помоля автора на темата да ми даде линк на картите и линукса от pitarebay - по назад в темата пише, че има, но мен не ми се отваря, а търсих и в piratebay, но нищо не намерих.

Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво намерих аз...

Mitsubishi MMCS map 2010A M190

Mitsubishi MMCS map 2008A M160

 

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Така, тъй като и аз съм търсил много - последните налични Европейски карти (водят се 2012, но самата информация е събирана 2011) ги няма за свободно изтегляне из нета. Могат да се купят от няколко места сравнително евтино, вкл. в България (потърсете из форума и Продавалник, някой продаваше). Иначе последната информация е, че новите карти (2014 с информация от 2013) излизат в средата на май (20-а седмица на 2014), т.е. може би до лятото ще я има качена за изтегляне. Имайте предвид, че файловете от системата на Волво MMM/P2001 и естествено навигацията в 4007/C-Crosser от идентични години е същата, т.е. независимо коя се появи в нета ще върши работа. Говоря стриктно за Аудлендър преди фейслифта, т.е. 2006-2010

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 9 месеца ...
  • преди 7 месеца ...

Търся някои от София които да ми качи навигация на България на оргиналната мултимедия на Пажеро 4 срещу заплащане тел 0894329999 Валери

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търся някои от София които да ми качи навигация на България на оргиналната мултимедия на Пажеро 4 срещу заплащане тел 0894329999 Валери

Човека,написал постта над теб е точния човек,хем ще ти качи навигацията, хем е от София.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече мога да се похвалиа с перфектна навигациа на ПАЖЕРО 4 много БЛАГОДАРЯ на колегата от София които доиде на място свали си хард диска и на другия ден вече имах навигация пича е много точен ПРЕПОРЪЧВАМ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...