Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Пловдив-Пловдив-Пловдив!


Препоръчано мнение

И аз се записвам за четвъртък, имам ангажимент за тогава, но има вероятност и да отпадне. :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 711
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Аз предлагам да потвърдим за четвъртък колко хора ще са на линия и на самата среща, ще обсъдим нещата за следващата среща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да потвърдим за четвъртък колко хора ще са на линия и на самата среща, ще обсъдим нещата за следващата среща.

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_bye.gif, там съм ,а може да дойде и един приятел с Пинин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги направих резервация за утре(четвъртък 11.04) в Южен Полъх(стандартното място) от 18:00 часа. Резервацията е на името на Виктор, казах, ако е хубаво времето масата да е отвън. Казах 12 души, но дано се съберем и повече. Аз към 18:15 сигурно ще съм там :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Скоро среща ще има ли и новаци приемате ли ? :D

 

Здравей колега,

Хвърлих един бърз поглед на календара и мисля, че малко след почивките.. да кажем след 11 май. Само да се реши, работен или почивен ден да е срещата.

Иначе новаци се приемат винаги, дори и пеш :icon_thumbup: Важно е само желание да има :)

 

Така, че колеги.. давайте дати кога ще е най-удобно да се съберем след 11 май?

Ще е хубаво да се съберем повечко, защото искам да обсъдим една идея(освен барбекюто, за което чакаме Данчо) ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги,

Старозагорската група организира барбекю на 19-ти в неделя на Минералните бани.

Предлагам да се организираме и да се присъединим и ние :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благородно ви завиждам и ви желая приятни емоции. :icon_rock:

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благородно ви завиждам и ви желая приятни емоции. :icon_rock:

:rulez:

Пусни си една командировка до Стара Загора :)

 

Колеги,

Старозагорската група организира барбекю на 19-ти в неделя на Минералните бани.

Предлагам да се организираме и да се присъединим и ние :drinks:

 

С най-голямо удоволствие ви чакаме . :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, този четвъртък (16.05.2013) правим една скромна среща в Даяната в Тракия от 18:00 часа : https://maps.google.bg/?ll=42.133131,24.774582&spn=0.013987,0.033023&t=m&z=16&layer=c&cbll=42.133131,24.774582&panoid=s0GCbVwfnufQF6Njb_osIg&cbp=12,59.59,,0,5.32

 

Всички да се чувстват поканени, който ще идва е хубаво да драсне в темата, за да се знаем ориентировъчно :icon_thumbup:

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

Който ще идва на Старозагорските минерални бани в неделя, срещата е в 10:00 на Лукойл при Белозем: https://maps.google.bg/maps?saddr=Highway+%22Trakiya%22%2FA1%2FE80&daddr=Highway+%22Trakiya%22%2FA1%2FE773&hl=en&ll=42.215805,25.061531&spn=0.220453,0.528374&sll=42.210465,24.932098&sspn=0.219454,0.528374&geocode=FXMjhAId_Vx5AQ%3BFSohhAId8ol-AQ&mra=dme&mrsp=1&sz=12&t=m&z=12&layer=c&cbll=42.215447,25.063684&panoid=zqAm1ElX-B5GSH3gcJl60Q&cbp=12,313.2,,0,-0.35

Ако някой му трябва помощ или нещо, телефона ми е: 0883 37 56 86

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • Admin

В сряда съм в Пловдив, ако някой иска да се видим на обяд, нека пише в темата. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В сряда съм в Пловдив, ако някой иска да се видим на обяд, нека пише в темата. :drinks:

0878 503 815 :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм свободен от 13 до 14:00 часа, ако можем да направим някаква организация в близост до работата ми ще е добре, за да можем да побъбрим повечко :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм свободен от 13 до 14:00 часа, ако можем да направим някаква организация в близост до работата ми ще е добре, за да можем да побъбрим повечко :icon_rock:

На дюнерите ?Ако и Светльо е тук по това време?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На дюнерите ?Ако и Светльо е тук по това време?

 

При хотел Норис ли?

Аз виках някво ресторантче, да кажем при Сандо(там където те чакахме с Христо) или някое друго в района

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При хотел Норис ли?

Аз виках някво ресторантче, да кажем при Сандо(там където те чакахме с Христо) или някое друго в района

Добре при Сандо там съм ,само Светльо да може по това време иначе няма проблем.Аз мога по всяко време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, извинявам се много, но ми изникнаха някой неотложни ангажименти.

Ще се обадя на всяка цена на по-късен етап.

Извинявам се още веднъж. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте колеги,

Предлагам в края на седмицата, да речем в неделя(14.07), да направим една среща :)

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...