Премини към съдържание

Пловдив-Пловдив-Пловдив!


Препоръчано мнение

  • Отговори 711
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Добре колеги, така поставени нещата удобни дати за среща са 13-ти(четвъртък) или 17-ти(неделя). Определям дните според празника на 14-ти :)

:) :) :) Свери си календара 17-ти е понеделник :):):)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) :) :) Свери си календара 17-ти е понеделник :):):)

 

Да извинявам се, 16-ти имах в предвид.. неделята

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм по-скоро за 13-ти (след 18), но ще направя всичко възможно да присъствам когато и да е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано и на мен 13-ти ми е по-удобен като дата. Гледам повечето хора клонят за тогава и предлагам тази дата да остане, за час да кажем 18:30 - 19:00.

За мястото може пак Даяна 4, понеже има достатъчно място за паркиране.. само трябва да уточним бройка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще се застоите ли до 8 ? Аз съм на работа от 12 до 8 всеки делничен ден...

 

Ако ще идваш, ще се застоим :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , до сега не съм участвал на някоя сбирка. По принцип за мен няма значение от датата дали 13 или 16 . Мястото не разбрах за ресторант Даяна 4 говорите. Ама коя беше № 4 - че те много станаха . Кажете час и последна дата и ще гледам да намина!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даяната е ето тази в Тракия: https://maps.google.bg/maps?q=42.133232,24.77462&ll=42.13324,24.774642&spn=0.014878,0.033023&num=1&t=m&z=16

Предлагам, като официални данни четвъртък 13.02.2014 в 19:00 и кой когато има възможност да идва :)

Само ако може, да каже дали е сам или ще води някой с него, за да предвидим маса :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да мина сутринта и да направят масата за десетина човека?И,моля,ако ще е среща,нека да сме с клубните екипи-да покажем как се правиhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да мина сутринта и да направят масата за десетина човека?И,моля,ако ще е среща,нека да сме с клубните екипи-да покажем как се правиhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

Ами добре направи една резервация, но с опция за +едно-две места. Аз ще съм официален :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм официален :)

:) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си намеря кола :D и аз ще намина да ви видя ..:)

То толкоз народ (колкото се очертава) в Пловдив не сме се събирали от 1900 и Балканската война ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си намеря кола :D и аз ще намина да ви видя ..:)

То толкоз народ (колкото се очертава) в Пловдив не сме се събирали от 1900 и Балканската война ..

Да мина да те взема после да се прибирам пеш....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А не може ли само да ме вземеш, пък после аз да се прибирам пеш, че мисля да ударя 2 бири, да не казвам минимум 3 ..:D

Аз имам после кой да ме върне ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...