Премини към съдържание

Пловдив-Пловдив-Пловдив!


Препоръчано мнение

Ами аз събота се падам нощна смяна, но ако е по - рано през деня ще дойда. А къде се провеждат срещите, защото аз съм от Чирпан.

 

Ами може да преместим срещата за в 18:00, но преди това трябва да се появят малко желаещи колеги. Но като гледам за сега как вървят нещата, може да остане и за друга дата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 711
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Ами може да преместим срещата за в 18:00, но преди това трябва да се появят малко желаещи колеги. Но като гледам за сега как вървят нещата, може да остане и за друга дата

 

Ако се уговорим за неделя?Аз почти всеки петък изчезвам от града,но мога да се прибера по-рано.Може би има и други с такъв режим?А,по принцип и през седмицата за мен ще е приятно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако се уговорим за неделя?Аз почти всеки петък изчезвам от града,но мога да се прибера по-рано.Може би има и други с такъв режим?А,по принцип и през седмицата за мен ще е приятно!

 

През седмицата и на мен ми е удобно, защото всеки ден съм на работа до 18:00 и след това нищо не ми пречи да остана за 1 среща, ако и на другите им е удобно.. екстра :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Привет, привет.. и аз съм 'за' срещите да са през делничните дни след работа..

Бройте ме :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет, привет.. и аз съм 'за' срещите да са през делничните дни след работа..

Бройте ме :icon_thumbup:

Аз скоро започвам с училището, така че и аз ще имам възможност да делнични срещи. Нека пробваме може да се получи нещо :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

този четвъртък в 19ч? 0888554938....0878554939 докато е приятно вън.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам май няма навити, може да предложим нещо за следващия четвъртък, за да има повечко време да видят колегите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА стига служебни дела да не ме задържат в извън работно време. Чак в четвъртък след обяд ще зная ангажимента в четвъртък ли ще остане или в петък. До тогава Мицку би трябвало да е и газифициран :plane:

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще се родиш и като се видим на среща ще споделиш мнение как се чустваш като на 100км платиш 2 пъти по малко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами добре колеги, нека дадем по конкретна информация четвъртък(11.10.2012) в 19:30 да направим срещата. Колегата Topaligov спомена нещо за ново място, ако до четвъртък няма нищо уточнено, мястото ще си остане Южен Полъх.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Без кола съм, ако ме искате ще дойда :icon_dance:

 

Нямаш ядове, ако трябва да те вземем от някъде :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш ядове, ако трябва да те вземем от някъде :)

Ако някой има път през централна гара ще се радвам. Иначе ще ходя пеш :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има път през централна гара ще се радвам. Иначе ще ходя пеш :icon_thumbup:

 

Ами те там правят ремонти май.. но може да направим среща на Билата, тя ти е близо там и така :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мястото,което имах предвид е противоположно на ,,Южен полъх",в другия край на булеварда,до общежитията на медицинския.Малко заведение с паркинг,няколко маси с чадъри отвън,уютно и спокойно.Написал съм по-горе телефоните си,мога да обясня повече.Утре,като се прибера,ще отида да разбера какво предлагат.Та,ако искате,да се съберем на паркинга на ,,Рила"(строителния магазин) в 19,да минем покрай това заведение,ако ви хареса-оставаме,ако не-отиваме на ,,Южен полъх".не вярвам да не намерим места.

Редактирано от Topaligov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда само окончателно кажете къде и в колко да дойда

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда само окончателно кажете къде и в колко да дойда

 

Предполагам днес, Жоро ще даде пояснение за неговото предложение, ако не утре ще запазя места на Южен Полъх и ще пиша в темата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами те там правят ремонти май..

 

Днеска имах от там от коматевското шосе в ляво и продължих до затвора и чак след него до бензиностанцията на ъгъла. Пътя не е в ремонт. Движението бе и в 2-те посоки.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди час минах през заведението,за което говорих.Само кафе ,бира и алкохол.Нямат кухня.Така,че в четвъртък ,,Южен полъх"!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди час минах през заведението,за което говорих.Само кафе ,бира и алкохол.Нямат кухня.Така,че в четвъртък ,,Южен полъх"!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

 

Ами в такъв случай ще помоля колегите които мислят да дойдат, да напишат бройка, за да запазя места утре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами в такъв случай ще помоля колегите които мислят да дойдат, да напишат бройка, за да запазя места утре.

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_bye.gif Аз.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След като утре (сряда) ще се резервират местата, а аз чак в четвъртък на обяд ще зная дали съм свободен и ако мога да дойда, в движение ще придърпам стол :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След като утре (сряда) ще се резервират местата, а аз чак в четвъртък на обяд ще зная дали съм свободен и ако мога да дойда, в движение ще придърпам стол :)

 

Разбира се, за 1-2 места винаги ще се намери място :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...