Премини към съдържание

Задни вежди за Галант 2.4 GDI


Ti-Yo

Препоръчано мнение

Здравейте колеги!Бих искал да попитам от къде да намеря най-бързо задни вежди за Галанта,и в същото време да са приемливи като цена,благодаря Ви предварително за инфо-то!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Бих искал да попитам от къде да намеря най-бързо задни вежди за Галанта,и в същото време да са приемливи като цена,благодаря Ви предварително за инфо-то!

 

Аз си купих от тук щрак Препоръчвам ти първо да се консултираш с тенекеджия дали трябва да се сменят веждите... на мен ми излезе някъде към 600 лв операцията нови вежди рязане боядисване и т.н.

Редактирано от RogerDoger
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Бих искал да попитам от къде да намеря най-бързо задни вежди за Галанта,и в същото време да са приемливи като цена,благодаря Ви предварително за инфо-то!

Колега аз си сложих от лада нива,за по 20лв.броя,идеални са,само трябва предварителна обработка против ръжда.Успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих от тук щрак Препоръчвам ти първо да се консултираш с тенекеджия дали трябва да се сменят веждите... на мен ми излезе някъде към 600 лв операцията нови вежди рязане боядисване и т.н.

Благодаря за помоща!!!:)На мен за цялостно пребоядисване в камера+рязане на веждите и т.н. ще ми стъпи 1200лв.това е в Плевен!как ви се струва?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цената е нормална. Имай предвид че майсторите взимат по 100-120 лева на детайл.

Ако всички повърхности са прави, тогава и 1000 лева са множко, но ако трябва да се изправя, китва, закърпва, залепва ... това си е много работа.

Не бързай да си взимаш колата. Поговорката "бързата работа - срам за майстора" важи с пълна сила. Не минавай по тънки лайстни с материалите, ако искаш ефектът да е за дълго време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1200лв ай стига бе :) Вие ебавате ли се за едни вежди? БОядисването да е 250-300лв мах..ми другите 900-950лв за к'во са? Да не са им златни ръцете на тия "майстори" и да се отчупват златни парченца докато работят? Я провери дали до 1000лв неможе да си намериш направо целите калници отзад и само да ги боядишеш ;) Аз за 1200лв ще си пребоядиша цялата кола бе ;)

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен за цялостно пребоядисване в камера+рязане на веждите и т.н. ще ми стъпи 1200лв.

Никой не говори за ремонтиране на задни вежди с 1200 лева. Мисля че все още никой от нас не е превъртял.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

A sorry моя грешка :icon_hmm::) прескочил съм го товa за цялостното така цената бива :rolleyes: пък за превъртането може да поспорим в друга тема :)

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цената е нормална. Имай предвид че майсторите взимат по 100-120 лева на детайл.

Ако всички повърхности са прави, тогава и 1000 лева са множко, но ако трябва да се изправя, китва, закърпва, залепва ... това си е много работа.

Не бързай да си взимаш колата. Поговорката "бързата работа - срам за майстора" важи с пълна сила. Не минавай по тънки лайстни с материалите, ако искаш ефектът да е за дълго време.

колата няма криви части,но е надрана с пирон цялата и то дълбоко 4-те врати,4-те калника багажника и предния къпак и отделно ръждиви вежди и дребни натискания по вратите,а и цената на майстора е 1000лв. и 200лв.двете вежди,1200 тотал,та мисля че е добре като цена,като се има в предвид че и майстора е класен.Вече е в бокса,така че само мога да стискам палци :)Като излезне ще кача снимки за да споделите как е... ;)Благодаря Ви на всички и карайте разумно тези котенца ;):)!!!

Редактирано от Ti-Yo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Леко натиснато = криво. Пак си трябва китване, жулене, заничане и т.н. Пропуснатото много личи после. Я обади какъв лак сте взели за котенцето ти. Може на ЛС да ми драснеш че трябва да взимам и аз и също ще пазарувам от Плевен. Лесонал не взимай!!! Марка Новол също не ползвайте. Само това мога да ти кажа от това, което видях лично аз през последния месец. Айде, дано да стане хубавица котараната.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Леко натиснато = криво. Пак си трябва китване, жулене, заничане и т.н. Пропуснатото много личи после. Я обади какъв лак сте взели за котенцето ти. Може на ЛС да ми драснеш че трябва да взимам и аз и също ще пазарувам от Плевен. Лесонал не взимай!!! Марка Новол също не ползвайте. Само това мога да ти кажа от това, което видях лично аз през последния месец. Айде, дано да стане хубавица котараната.

 

Мерси, и аз се надявам да стане кукла!а за лака и боята мисля че ще са качествени защото майстора прави повечето коли от 2008 нагоре(година на производство) и работи с качествени материали ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

Да повдигна темата, нещо зор видях с намирането на задни вежди за галантеца :icon_crying: Няма ги бе :icon_censored:

Откъде да търся :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега тук някой по-горе пише че е сложил от Нива,и ако това е вярно със сигурност е добър вариянт!То и аз ще търся щото съм набъбнал но първо ще режем и после ще търсим детайл!Инак 1200 с вежди и цялостна боя бива стига майстора да го бива!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...