Премини към съдържание

До всички колеги с Фейсбук - моля бутнете по едно рамо за моето бебче


Препоръчано мнение

Колеги болницата в която се роди детето ми организира конкурс,12те бебета които спечелят ще бъдат на неийния бебешки календар.Болницата е направила конкурса във Фейсбук,за сега вървим доста добре и сме от първите,но все реших че някой колеги могат да ударят по едно рамо за малкото бебче :)

Всеки който иска да помогне със своя глас моля първо да кликне тук : Кликни тук за да харесаш групата /страницата на конкурса/ да приеме страницата като кликне харесва ми ,и после да ползва този линк : 2ра стъпка моя бебок клик тук за глас като кликне на харесва ми на снимката на моя бебок Александър Ивайлов Иванов.

 

ПП: Моля следвайте точно това което съм писал ,защото ако кликнете направо на снимката няма да се отчете като глас !!! Ще бъда адски благодарен ако модераторите незаключат темата и всички да бутнете по едно рамо за бебока :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо да я заключваме, тя си е за извън темата.

Честито бебче, да ви е живо и здраво :):)

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Два гласа и от мен за сладура.

Успех и поздрави за щастието което Ви е сполетяло :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много Ви благодаря колеги !!! Просто няма такава подкрепа,супер сте ,даже първите от глаувалите се оказаха управата на форума- а аз си мислих че ще я затворите :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много Ви благодаря колеги !!! Просто няма такава подкрепа,супер сте ,даже първите от глаувалите се оказаха управата на форума- а аз си мислих че ще я затворите :icon_clap:

 

Лично, аз не виждам причина за затваряне на темата ти. Пък и колко му е да дадеш един глас за този бебешок :)

Успех :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

wow наистина много сериозна подкрепа момчета,искренно ви благодарим с жената :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ние сме най-подкрепящият се форум, и много обичаме децата. Пък и "управата" не е толкова лоша :-) хахахаха

Да е жив и здрав момъкът, пък дали ще го изберат - хич да не ти дреме

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе то на мен много не ми пука,ама пустите му жени все се карат че не ме интересувало и само тя трябвало да се мъчи :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

И от мен едно 'Вие и още 1 285 други харесвате това' :good: успех !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...